تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید کیس 2500-3000 تومان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض راهنمایی برای خرید کیس 2500-3000 تومان

سلام
    دوستان لطفا من را برای خرید کیس بین 2500 تا 3000 تومان راهنمایی بفرمایید.
    استفاده من بیشتر مالتی مدیا -وبگردی -کپچر و بندرت بازی.
    سیستم فعلی من

ASUS M4A78T-E
    CPU :AMD PHENOME II*4 X 965
    RAM 6GB
    --- PROF 8000
    TV WINFAST 2000TVEXPERT
    POWER GREEN GP580B
    H.D.D SEAGATE 1.5 TRA
    H.D.D WD 2 TRA GREEN
    گرافیک آنبرد.

کیس را تقریبا فروختم.البته میتوانم کارت --- و TV را نگه دارم. یا اینها را هم به روز کنم.
    از کارت TV بیشتر از ورودی ان استفاده میکنم.

اما خواسته های من :
    مادر برد خوب با امکانات قابل استفاده.
    اهل اورکلاک نیستم
    ترجیحا مادر برد گرافیک انبرد .اگر جوابگو باشد
    خرید هارد 3 ترابایت دوربالا
    CPU قوی اینتل یا AMD مهم نیست اما میخواهم بی سر وصدا باشد.(صدای فن). ترجیحا اینتل.
    ممنون

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

اگر بتونید این سیستم رو بخرید، خیلی عالی و آینده دار هست. قابلیت ارتقای بسیار خوبی هم داره. امکان SLI کارت گرافیک در آینده هم فراهم هست.
    این سیستم حدوداً 3300 میشه. اما اگر تنونید این 300 رو هزینه کنید، دو راه بیشتر ندارید:

1- به طور موقت پردازنده رو کور آی 3 خریداری کنید و در آینده، کور آی 5 می خرید. اینجوری نیازی به تغییرات زیاد در سایر قطعات نیست.
    2- تقریباً مدل های سطح پایین تر اکثر قطعات رو خریداری کنید. (بخصوص مادربرد، پردازنده و رم)

قطعاً راه اول رو توصیه می کنم. (اگر چه کمی غیرمنطقی به نظر برسه، اما کاملاً موقتی خواهد بود و به قول معروف نه سیخ می سوزه. نه کباب. )

اگر هم بتونید 300 رو جور کنید که فبح المراد. پیشاپیش مبارکتون باشه!
    Last edited by Hessam 2; 03-04-2014 at 10:00.

3. این کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام
    سلام
    ضمن تشکر از استاد بزرگوار
    ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و با راهنمای های مفیدتان امکان انتخاب بهتری برایم مهیا کردید واز این بابت سپاسگزارم.

دوست عزیز من تا آنجایی که امکان داشته باشد میخواهم از گرافیک آنبرد استفاده کنم و گرافیک جدا تهیه نکنم.

آیا صلاح میدانید که VGA را فعلاحذف کن و به CPU i7 و مادر برد بهتر فکر کنم؟
    یا اینکه بودجه ام را 500-600 افزایش بدم.

-- من در حال حاضر دو تا هارد آرشیو اکسترنال 2 ترا و یکی 1ترا دارم و اصلا آن ها را جابجا نمیکنم .به نظر شما اینکار درسته که من آنها را بفروشم و بجایش هارد اینترنال بگیرم؟
    در اینصورت 4-5 هارد داخل کیس مشکلی پیش نمیاد؟

-- در مورد کیس قبلی ام فن CPU میشه معرفی بفرمایید که بی صدا باشد؟

ممنون از اینکه وقت میگذارید و راهنمایی میکنید.

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

خواهش می کنــــم.

خیر. من لزومی به خرید پردازنده ی Core i7 برای شما نمی بینم و به نظر هزینه ی اضافی میاد. چون همون کور ای 5 کفاف کار شما رو خواهد داد. اما در آینده و در صورت لزوم، می تونید کور آی 7 از نسل جدید پردازنده های اینتل (هاسول رفرش) رو خریداری کنید.
    اما اگر توان افزایش بودجه دارید، اضافه کردن اس اس دی و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) رو به شما توصیه می کنم که بیس کار جهت آینده نگری و قابلیت ارتقای سیستم رو افزایش بدید.
    ضمناً اینکه فرمودید اهل اورکلاک نیستید، سیستمی در این رنج قیمت خواه ناخواه محیا جهت اورکلاک خواهد بود! دلیل بر این نیست که با گفتن چنین چیزی شما بخواید مشاوره دهنده رو محدود کنید.

گرافیک آنبرد که واسه قدیما بود! الان گرافیک مجتمع هست. در گرافیک مجتمع هم اونقدری قوی نیست که برای شما بازی های متوسط به بالا رو اجرا کنه! اما برای کار کردن با فتوشاپ و بازی های سبک و بخصوص بازی های فلش و کودکانه، بسیار ایده آل هست. چیزی فراتر از این، به طور حتم می بایست کارت گرافیک خریداری کنید.
    لذا توصیه می کنم کارت رو حذف نکنید.

با توجه به الکترونیکی بودن سخت افزارهای کامپیوتر و داشتن عمر مفید محدود، به شما توصیه می کنم هر چه قبلاً خرید داشتید رو بفروشید و همه نو بخرید. به عنوان مثال اگر حجم زیادی از اطلاعات رو به همراه دارید، یک عدد هارد اینترنال 3 ترابایت و یک عدد اکسترنال 2 ترابایت می تونید خریداری کنید.

در مورد فن پردازنده هم به نظرم نیازی ندارید فن پردازنده خریداری کنید. کولرهای موجود در بازار که زیاد هست. اما اونی که از نظر نویز، میزان دسیبل کمتری داشته باشه رو باید انتخاب کنید که باید مشخصات این کولرها رو از این حیث بررسی کرد.
    شما مشخصات این کولرها رو در سایت اصلیشون با مراجعه به سرچ کردن در گوگل پیدا کنید و در قسمت نویز، اونی که صداش از همه کمتره (طبق خواسته تون) انتخاب کنید: (همشون زیر 250 قیمت دارن و از بهترین ها موجود در کشور هستن.)

:Zalman
    Air Cooler CNPS14X -
    Air Cooler CNPS10X Optima -
    Air Cooler CNPS9300 Bulk -

:Enermax
    Air Cooler ETD T60-VD -
    Air Cooler ETD T40 W ASP -

:Noctua
    Air Cooler NH-U12P SE2 -
    Air Cooler NH-U9B SE2 -

:Thermal Right
    Air Cooler Archon -
    Air Cooler AXP-140 RT -
    Air Cooler AXP-100 -
    Air Cooler HR-02 Macho -
    Air Cooler True Spirit 120M -
    Last edited by Hessam 2; 03-04-2014 at 19:53.

6. این کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •