تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 68

نام تاپيک: مشکل هاله سفید در تلوزیون LED - لطفا یک نگاه به عکس ال ای دی من بندازید و نظر بدید

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان سلام

شنبه میخوام ال سی دی رو عوض کنم یه مدل 46 اینچ BRAVIA HX925 بگیرم . میخواستم بدونم این مدل خوبه یا سری W ؟

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

ولی اینجا گفته راجب کلودینگ پرسیده
    Since Samsung hasn't responded to our questions about how it handles clouding issues post-purchase, we have no choice but to give the F8000 three out of five stars for this section instead of five.
    عزیز عکس بلای نوشته رو نگاه کن از عدم وجود هاله در دور شی تعریف و تمجید
    نشت نور و هاله در واقع همون تصویر ابری یاد میشه

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان سلام

شنبه میخوام ال سی دی رو عوض کنم یه مدل 46 اینچ BRAVIA HX925 بگیرم . میخواستم بدونم این مدل خوبه یا سری W ؟
    این tv شاهکار هست همین پیشنهاد میشه

4. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان سلام

سلام اگه مثل من رو نشت نور حساسی اول مطمعن شو نشت نور نداره بعد اقدام به خرید کن.

6. این کاربر از omniahd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام اگه مثل من رو نشت نور حساسی اول مطمعن شو نشت نور نداره بعد اقدام به خرید کن.
    تا جایی که تحقیق کردم از یک تکنولوژی به نام Local Dimming یا همون Intelligent Peak LED استفاده کرده که نشت نور این مدل را در حد 0 رسونده

هر چند من بیشتر روی فریم حرکت تصویر یا به اصطلاح همون موشن فلو حساسم که در HX925 مقدارش 800 هست که عالیه ( 800 هرتز )

از ظاهر حرفه ای و یکدست شیشه این TV خیلی خوشم اومد صفحش با گوریلاگلاس محافظت شده که خیلی خوبه

فقط HX925 تولید قدیمی تری نسبت به W904 هست و بین انتخاب این دو موندم نمیدونم در کل کدام بهتره . قیمتشون چندان اختلافی نداره

اینم از تست نشت نور در HX925

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تا جایی که تحقیق کردم از یک تکنولوژی به نام Local Dimming یا همون Intelligent Peak LED استفاده کرده که نشت نور این مدل را در حد 0 رسونده

هر چند من بیشتر روی فریم حرکت تصویر یا به اصطلاح همون موشن فلو حساسم که در HX925 مقدارش 800 هست که عالیه ( 800 هرتز )

از ظاهر حرفه ای و یکدست شیشه این TV خیلی خوشم اومد صفحش با گوریلاگلاس محافظت شده که خیلی خوبه

فقط HX925 تولید قدیمی تری نسبت به W904 هست و بین انتخاب این دو موندم نمیدونم در کل کدام بهتره . قیمتشون چندان اختلافی نداره

اینم از تست نشت نور در HX925

حتما خودت میدونی که همیشه جدیدتر بودن به معنی بهتر بودن نیست. مثل من نباش عجولانه خرید کنی بعدم......

شما حسابی تو نت در مورد هردوش تحقیق کن بعد هم برو تو چندتا فروشگاه معتبر از نزدیک هردوش رو ببین و نظر فروشنده ها رو هم بپرس. البته نه هر فروشنده ای! و در اخر بهترین رو بخر.
    ولی از من میشنوی این نشت نور رو دست کنم نگیر که تو تاریکی اذیت میکنه.
    پیشاپیش مبارک

9. این کاربر از omniahd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

حتما خودت میدونی که همیشه جدیدتر بودن به معنی بهتر بودن نیست. مثل من نباش عجولانه خرید کنی بعدم......

شما حسابی تو نت در مورد هردوش تحقیق کن بعد هم برو تو چندتا فروشگاه معتبر از نزدیک هردوش رو ببین و نظر فروشنده ها رو هم بپرس. البته نه هر فروشنده ای! و در اخر بهترین رو بخر.
    ولی از من میشنوی این نشت نور رو دست کنم نگیر که تو تاریکی اذیت میکنه.
    پیشاپیش مبارک
    مرسی

مشکل HX925 اینه که کم یابه و فقط تو بانه زیاد پیدا میشه

اینو امروز از نزدیک تو فروشگاه سونی سنتر حدود نیم ساعتی با مدل W804 مقایسه کردم . دقیقا کنار هم بودند و یه ویدئو دمو سونی در حال پخش بود

فقط کیفیت رنگ w804 و نورش خیلی بیشتر بود به حدی که چشم رو اذیت میکرد ! فکر میکنم به دلیل IPS بودن هست شاید هم تنظیمات تصویرشون متفاوت بوده

ولی عمق رنگ مشکی در HX925 عالی بود و من خیلی دقت کردم ولی هیچ مشکلی از نظر کلود شدن و نشت نور در تصاویر تاریک ندیدم

اگه دوستان دیگری که تست کردن مشکل نشت نور در این مدل دیدن ممنون میشم اطلاع بدن تا بیشتر روی این گزینه تحقیق کنم

11. این کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

مرسی

اینو امروز از نزدیک تو فروشگاه سونی سنتر حدود نیم ساعتی با مدل W804 مقایسه کردم . دقیقا کنار هم بودند و یه ویدئو دمو سونی در حال پخش بود

فقط کیفیت رنگ w804 و نورش خیلی بیشتر بود به حدی که چشم رو اذیت میکرد ! فکر میکنم به دلیل IPS بودن هست شاید هم تنظیمات تصویرشون متفاوت بوده

ولی عمق رنگ مشکی در HX925 عالی بود و من خیلی دقت کردم ولی هیچ مشکلی از نظر کلود شدن و نشت نور در تصاویر تاریک ندیدم

اگه دوستان دیگری که تست کردن مشکل نشت نور در این مدل دیدن ممنون میشم اطلاع بدن تا بیشتر روی این گزینه تحقیق کنم
    براتنس hx929 خیلی کمه تقریبا نصف 804 هست وگرنه نباید اینقدر نشت نور اش کم بود( 160 کاندلار در مقابل 250 تا 300 کاندلار w804)
    local dimming یک تکنیک جهت کاهش نور منطقه ای هست که در اکثر tv های فعلی استفاد میشه مثل همین w804..

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

مرسی

رفیق از شانست همسایه ما 925 رو حدود یک سال شایدم بیشتره که داره.اتفاقا سر همین نشت نور تی وی خودم مجبور شدم شب برم خونش و تو تاریکی مطلق بهش نگاه کردم میتونم بگم نشت نورش از مال من بیشتر نباشه کمترم نیست.یه ده دقه ای نگاش کردم اما چون خونوادش بودن نتونستم کنترلش و تو دست بگیرم و تنظیماتشو ببینم. به نظر من که تو نگاه اول کیفت تصویرش مثل مال خودم بود. منکه دیدم خوشم نیومد تازه فرمت mkv ررو هم نخوند یه فیلم بهش دادم. برو سراغ مدلای جدید تر از من میشنوی(دیشب بهت نگفتم چون از مدلش مطمعن نبودم اما الان دیدمش ازش پرسیدم گفت 925 مال من. البته خودش که راضیه!!!

14. این کاربر از omniahd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بین این و w904 موندم

نمیدونم کدامو بگیرم از بس سرچ کردم در این باره و ویدئو دیدم و مطلب خوندم مخم هنگ کرده دیگه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •