تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 68

نام تاپيک: مشکل هاله سفید در تلوزیون LED - لطفا یک نگاه به عکس ال ای دی من بندازید و نظر بدید

آخر فروم باز sh@y@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اینم چندتا عکس جدید با تنظیمات جدید در تاریکی مطلق
    کنتراست 95 , برایتنس 45 , بک لایت صفر , گاما صفر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم عکس همون صحنه بالا با همون تنظیمات قبلی فقط بک لایت 8 و گاما +1

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در تاریکی مطلق بک لایت 8 چشمو میزنه و یه جوری خیره میکنه همون صفر بهتره بنظرم ولی من هیچوقت اینجوری فیلم نمیبینم همیشه حداقل یه چراغ روشنه در دور دست ها

2. 3 کاربر از sh@y@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوستان یه سال دارم لطفا جواب بدید
    من w804 سونی دارم و موقع شب یه خطهای عمودی(از بالا به پایین منظورمه) روی صحفه پانل بصورت هاله در صحنه های تاریک دیده میشه البته اگه دقت کنی و ایا این مشکل مال تکنولوژی led هست یا همین نشت نور و غیره.با تشکر

4. این کاربر از nob2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

من w804 سونی دارم و موقع شب یه خطهای عمودی(از بالا به پایین منظورمه) روی صحفه پانل بصورت هاله در صحنه های تاریک دیده میشه البته اگه دقت کنی و ایا این مشکل مال تکنولوژی led هست یا همین نشت نور و غیره.با تشکر
    در فیلم منظور شماست؟
    یا در صفحه full black؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

در فیلم منظور شماست؟
    یا در صفحه full black؟
    در فیلمها منظورمه.

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

یعنی وقتی صفحه رو کاملا سیاه میکنی این مشکل نیست؟
    ممکنه مشکل از کیفیت پایین سورس باشه
    البته این tv مشکل dirty effect هم داره که یکسری افکت های نامناسب زمانی رنگ ها ملایم به نمایش درمیاد نمایش داده میشه که من از نزدیک دقیقا ندیدم چه جوری

8. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

اینم چندتا عکس جدید با تنظیمات جدید در تاریکی مطلق
    کنتراست 95 , برایتنس 45 , بک لایت صفر , گاما صفر

اینم عکس همون صحنه بالا با همون تنظیمات قبلی فقط بک لایت 8 و گاما +1

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در تاریکی مطلق بک لایت 8 چشمو میزنه و یه جوری خیره میکنه همون صفر بهتره بنظرم ولی من هیچوقت اینجوری فیلم نمیبینم همیشه حداقل یه چراغ روشنه در دور دست ها
    مرسی رفیق بازم شرمنده کردی
    اینم داره فقط کمتره و قابل تحمل تر.
    میدونی من فکرمیکردم فقط سامسونگ ال ای دی هاش نشت نور کمی داره اما با عکسای جدید که دوست خوبمون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گذاشت فهمیدم سونی هم ال ای دی با نشت نور کم تولید کرده و کمیتی نسبت به سامی نداره. فقط قبل از خرید باید کلی تحقیق کرد تا یه مدل بدون نشت نور و باکیفیت پیدا کرد و بعد اقدام به خریدش کرد.کاری که من نکردم چون نمیدونستم ال ای دی ها همچین عیبی دارن و کسی هم بهم نگفته بود تا حالا. یه راه باحال دیگه هم هست اینه که شبونه بری فروشگاه و بگی جناب تمام چراغ های فروشگاهتو خاموش کن میخا ببینم کدوم یکی از تلویزیونات نشت نور نداره همون و بخرم!!!

هرچند واسه خیلیا مهم نیست بعضیا هم مثل من خیلی براشون اهمیت داره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست عزیز شما اگه میتونی یه عکس از چیزی که میگی بگیر بزار اینجا تا اساتید کمکت کنن.

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مرسی رفیق بازم شرمنده کردی
    اینم داره فقط کمتره و قابل تحمل تر.
    میدونی من فکرمیکردم فقط سامسونگ ال ای دی هاش نشت نور کمی داره اما با عکسای جدید که دوست خوبمون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گذاشت فهمیدم سونی هم ال ای دی با نشت نور کم تولید کرده و کمیتی نسبت به سامی نداره. فقط قبل از خرید باید کلی تحقیق کرد تا یه مدل بدون نشت نور و باکیفیت پیدا کرد و بعد اقدام به خریدش کرد.کاری که من نکردم چون نمیدونستم ال ای دی ها همچین عیبی دارن و کسی هم بهم نگفته بود تا حالا. یه راه باحال دیگه هم هست اینه که شبونه بری فروشگاه و بگی جناب تمام چراغ های فروشگاهتو خاموش کن میخا ببینم کدوم یکی از تلویزیونات نشت نور نداره همون و بخرم!!!

هرچند واسه خیلیا مهم نیست بعضیا هم مثل من خیلی براشون اهمیت داره.
    خواهش
    به نظر من کلا led های سامسونگ از بقیه برندها برایت تر هستن
    فکر میکنم برای فیلم دیدن در تاریکی مطلق یا باید سنسور نور رو روشن کنی یا اینکه تنظیمات رو دستی کم و زیاد کنی مثلا توی اون عکسی که با بک لایت 8 گذاشتم میبینید که اسمان پشت سر خانمه و پسره جزییاتش مشخص نیست چون نور صفحه زیاده و یه جورایی اوربرایت شده و چشم رو هم خیره میکرد که این خودش نشون میده تنظیمات تی وی مناسب نیست (مثل این میمونه که برید به خورشید با چشم غیر مسلح نگاه کنید بعد بگید چرا چشممو میزنه ) , برای این شرایط بک لایت صفر مناسبه و همونجوری که توی عکس قبلش میبینید جزییات اسمان کاملا مشخصه و چشم ادم هم راحته و مشکل کلودینگ و نشت نور هم حتی در صحنه های کاملا سیاه نداره و مرز تی وی با محیط اصلا مشخص نیست
    الان داشتم سرچ میکردم یک ریویو از f8000 دیدم که نویسندش نوشته بود که مشکل نشت نور و کلودینگ نداره اما گفته بود از سامسونگ پرسیدیم که چطور مشکل کلودینگ رو حل کرده ولی مثل اینکه سامسونگ جوابی بهشون نداده نویسنده هم لج کرده به این بخش 3 ستاره از 5 ستاره رو داده
    اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 2 کاربر از sh@y@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

خواهش
    به نظر من کلا led های سامسونگ از بقیه برندها برایت تر هستن
    فکر میکنم برای فیلم دیدن در تاریکی مطلق یا باید سنسور نور رو روشن کنی یا اینکه تنظیمات رو دستی کم و زیاد کنی مثلا توی اون عکسی که با بک لایت 8 گذاشتم میبینید که اسمان پشت سر خانمه و پسره جزییاتش مشخص نیست چون نور صفحه زیاده و یه جورایی اوربرایت شده و چشم رو هم خیره میکرد که این خودش نشون میده تنظیمات تی وی مناسب نیست (مثل این میمونه که برید به خورشید با چشم غیر مسلح نگاه کنید بعد بگید چرا چشممو میزنه ) , برای این شرایط بک لایت صفر مناسبه و همونجوری که توی عکس قبلش میبینید جزییات اسمان کاملا مشخصه و چشم ادم هم راحته و مشکل کلودینگ و نشت نور هم حتی در صحنه های کاملا سیاه نداره و مرز تی وی با محیط اصلا مشخص نیست
    الان داشتم سرچ میکردم یک ریویو از f8000 دیدم که نویسندش نوشته بود که مشکل نشت نور و کلودینگ نداره اما گفته بود از سامسونگ پرسیدیم که چطور مشکل کلودینگ رو حل کرده ولی مثل اینکه سامسونگ جوابی بهشون نداده نویسنده هم لج کرده به این بخش 3 ستاره از 5 ستاره رو داده
    اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته تو بحث haloing هست که ادیتور گفته سامسونگ از led های کمتری استفاده کرده و برای صحت این قضیه تماس گرفته با سام که خیلی قشنگ جواب اش رو نداده
    معلوم نیست اگر بقیه برندها هم بود همین کار رو میکرد نویسنده یا فقط باسامسونگ سر لج داره. اصلا شاید نخواسته رمز و راز اش رو بگه.

14. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

البته تو بحث haloing هست که ادیتور گفته سامسونگ از led های کمتری استفاده کرده و برای صحت این قضیه تماس گرفته با سام که خیلی قشنگ جواب اش رو نداده
    معلوم نیست اگر بقیه برندها هم بود همین کار رو میکرد نویسنده یا فقط باسامسونگ سر لج داره. اصلا شاید نخواسته رمز و راز اش رو بگه.
    ولی اینجا گفته راجب کلودینگ پرسیده
    Since Samsung hasn't responded to our questions about how it handles clouding issues post-purchase, we have no choice but to give the F8000 three out of five stars for this section instead of five.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •