تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 68

نام تاپيک: مشکل هاله سفید در تلوزیون LED - لطفا یک نگاه به عکس ال ای دی من بندازید و نظر بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

همیشه یادت باشه هیچ برندی نمیتونه یک Bravia رو از لحاظ کیفیت تصویر شکست بده جز یک Bravia دیگه !!!

حالا تو نور کم این خوب عمل نکرده ولی شما کیفیت صفحه TRILUMINOS سونی و شفافیت تصویر و تکنولوژی موشن فلو و + براویا ایکس ریالیتی و .... را نادیده میگیری فقط برای این مورد کوچیک ؟

تا همین سال پیش سامسونگ و ال جی که LED میزدن از نزدیک به تصویرشون نگاه میگردی خطوط افقی مشهود بود تو تصویرشون انگار لامپ تصویر TV بود , حالا سامسونگ فقط این یه مورد تاریکی رو بهتر عمل کرده ولی مونده تا به پای تکنولوژی صوت و تصویر در محصولات سونی برسه

مقایسه سونی با سامسونگ مثل مقایسه اپل با ایسر هست دوست عزیز

من خودم تو همه چیز سعی میکنم بهترین رو بخرم اون موقع که من خریدم EX720 بهترین بود و 3D ساپورت بود

قطعا الان پولشو داشته باشم یه 4K براویا میخرم
    من هیچوقت به کیفیت سونی شک نکردم و همیشه دوستش داشتم. اما این نشت نور واقعا برام مهمه و ناراحتم میکنه طوری که از چشم افتاده.اگه سامسونگ هم همینطوری بود خب قبول میکردم و میگفتم سونی کوتاهی نکرده تو این مورد. اما چرا سامسونگ میتونه این مشکل و حل کنه اما سونی با این همه سابقه و معروفیت نمیتونه اینکارو بکنه؟ یا به قول دوستمون چرا باید واسه پنلاش از ال جی کمک بگیره؟(البته من اطلاعی از این جریان ندارم و گفته دوستمون هست) من اگه سونی میخرم یه محصول تمام سونی میخام!
    حالا من دارم عکسای تی وی خودمو تو تنظیمات مختلف میزارم تا ببینی. بعد اون موقع بیا قانعم کن که سونی بهتر از سامسونگه. منم با دل و جون به حرفات گوش میدم. چون خیلی دلم میخاد این دل چرکینیم نسبت به سونی از بین بره و بازم برم طرفش. مرسی

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

خب اینم از عکسا که با دوربین اکسپریا سولا و تو تاریکی مطلق گرفتم. که تصویر واقعی تی وی رو توی شب نشون میده.
    این عکسا همه از رو به رو گرفته شده و اگه زاویه دار نگاه کنی به تی وی بدترم خواهم شد

اولی با حداکثر نور ممکن(طبق تنظیمات خود تی وی من چیزی رو بالا پایین نکردم)

و حالا حالت استاندارد تی وی که با نور پس زمینه متوسط یعنی 5 از 10 که پیش فرض خود تی وی هست البته یه سری تنظیمات هم خودم اضاف کردم بهش که باعث کمتر شدن نشت نور بشه(مثلا!!!)

و حالا حالت سوم که همون حالت قبلیه( حالت دوم) با این تفاوت که نور زمینه رو کامل بستم و از 10 روی 0 هست. که از این حالت برای استفاده ی شبانه روزی استفاده میکنم و شده تنظیم همیشگی تی وی من. اینم بگم که بخاطر مشکل نشت نور کمش کردم وگرنه دوست داشتم بزارم روی 3 از 10. شایدم 2!!!

و حالت چهارم که خودم همه تنظیماتشو وارد کردم واسه دیدن فیلم از روی فلش تو تا ریکی مطلق(دوست دارم آخر شب وقتی چراغ ها بستست و محیط ارومه فیلم ببینم . این حالت به حدی کم نور شده که زیاد مناسب استفاده واسه روز نیست!!! یعنی تمام تنظیمات ممکنی که روی نشت نور اثر میزاشت وکامل بستم واسه همین تاریک شده و فقط بدرد اخر شبا میخوره!!!

تازه ناگفته نماند که تو نور سفید یا ابی اسمونی هم بعضی جاها روشن تره چه توی تاریکی ببینی یا چه توی روز!
    الان خیلی دوست دارم بهم بگید سونی یا سامسونگی که بهش هیچ ایمانی نداشتم یا شایدم ندارم!

از اون دوستی که سری اف سامسونگ رو داشت خواهش میکنم مثل من تو تنظیمات مختل نوری چندتا عکس که به واقعیت نزدیک باشه بگیره و اینجا بزاره.البته حسگر نور رو آف کنه

این لطف و بکنید ممنون میشم.
    خدایی من تمام سعیمو کردم که کامل و دقیق باشه عکسا و توضیحاتم. بد بود ببخشید
    Last edited by omniahd; 03-04-2014 at 01:02.

3. این کاربر از omniahd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sh@y@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مبارکت باشه . صاحبش قابله.امیدوارم همیشه لذتشو ببری برعکس منه سونی دار! البته من سونی رو گرفتم سه و خورده ای. قیمت مال شما باید خیلی بیشتر باشه. بازم درد من اینه که سری 4k سونی که خیلی هم گرون قیمت هست هنوز این مشکل و داره. من به کیفت عمر محصولات سامسونگ شک دارم به خاطر تجربم تو مانیتوری که خریدم. بعد یه سال توش کلی خط افتاده البته یه ربع بعد از روشن شدنش ظاهر میشن.
    به هر حال مبارکت باشه به نظر که تی وی خیلی خوبی میاد. اگه بتونی یه عکس تو اتاق تاریک با حداکثر نور و یکی هم با حداقل نور بزاری ممنون میشم. منم امشب سه تا عکس با تنظیمات مختلف میگرم میزارم اینجا تا یه مقایسه ای بکنیم باهم.
    بازم تشکر
    سلام
    ببخشید دیر جواب میدم گذاشتم اخر شب بشه که بتونم همه چراغا رو خاموش کنم که بشه تاریکی مطلق اتفاقا من هر محصولی از سامسونگ داشتم خیلی خرکار بودن مثلا چندسال پیش یه گوشی omnia hd گرفتم از سامسونگ هنوز داره کار میکنه صحیح و سالم تازه چندین بار خورده زمین
    این عکسو با گوشی گرفتم چون اون دوربینم خیلی پرنور میندازه محیطو , این عکسو توی تاریکی مطلق گرفتم جوری که گوشی رو پیدا نمیکردم که باش عکس بگیرم که البته فکر نمیکنم کسی توی همچین شرایطی بشینه تلویزیون ببینه
    نویز عکس زیاده اما اصل مطلبو نشون میده
    تنظیمات هم کنتراست 95 , برایتنس 45 , بک لایت 8 از 16

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by sh@y@n; 03-04-2014 at 01:13.

5. این کاربر از sh@y@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    ببخشید دیر جواب میدم گذاشتم اخر شب بشه که بتونم همه چراغا رو خاموش کنم که بشه تاریکی مطلق اتفاقا من هر محصولی از سامسونگ داشتم خیلی خرکار بودن مثلا چندسال پیش یه گوشی omnia hd گرفتم از سامسونگ هنوز داره کار میکنه صحیح و سالم تازه چندین بار خورده زمین
    این عکسو با گوشی گرفتم چون اون دوربینم خیلی پرنور میندازه محیطو , این عکسو توی تاریکی مطلق گرفتم جوری که گوشی رو پیدا نمیکردم که باش عکس بگیرم که البته فکر نمیکنم کسی توی همچین شرایطی بشینه تلویزیون ببینه
    نویز عکس زیاده اما اصل مطلبو نشون میده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خواهش میکنم.
    نور تی وی رو زیاده؟ سنسور نور چطور؟ غیر فعاله؟

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

خواهش میکنم.
    نور تی وی رو زیاده؟ سنسور نور چطور؟ غیر فعاله؟
    بله من از همون روز اول سنسور نور و اکو خاموش بودن
    تنظیمات هم رو که بالا گفتم فقط گاما هم +1 هست

8. این کاربر از sh@y@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

بله من از همون روز اول سنسور نور و اکو خاموش بودن
    تنظیمات هم رو که بالا گفتم فقط گاما هم +1 هست
    اگه نور پس زمینه تلوزیونت رو حداکثر باشه که واقعا نسبت به سونی من شاهکاره

اما اگر نور پس زمینت تا اخر بسته بود و مثل این عکس میشد با سونی من برابری میکرد. که شما میگی رو حداکثر.

من که جوابمو از سونی گرفتم. سونی واسه من یه موبایل و یه تی وی و یه دوربین داشت.که از این به بعد تی وی ش خط خورد. موبایلشم تا اخرای تابستون یه زد وان میگیرم فقط خدا کنه اون پشیمونم نکنه. چون تا حالا از سونی گوشی نداشتم جز سولا که اونم چیزه خاصی توش ندیدم تاحالا.
    مرسی رفیق.

10. این کاربر از omniahd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اگه نور پس زمینه تلوزیونت رو حداکثر باشه که واقعا نسبت به سونی من شاهکاره

اما اگر نور پس زمینت تا اخر بسته بود و مثل این عکس میشد با سونی من برابری میکرد. که شما میگی رو حداکثر.

من که جوابمو از سونی گرفتم. سونی واسه من یه موبایل و یه تی وی و یه دوربین داشت.که از این به بعد تی وی ش خط خورد. موبایلشم تا اخرای تابستون یه زد وان میگیرم فقط خدا کنه اون پشیمونم نکنه. چون تا حالا از سونی گوشی نداشتم جز سولا که اونم چیزه خاصی توش ندیدم تاحالا.
    مرسی رفیق.
    من فکر میکنم کنتراست و بک لایت اثر داشته باشن روی نشت نور که توی عکسی که گذاشتم کنتراست 95 از 100 و بک لایت 8 از 16 یعنی تقریبا مثل عکس دومی شما البته گاما هم داره که اونم فکر میکنم اثر داشته باشه
    من اگر نورزمینه رو ببندم تصویر خیلی بی روح و مرده میشه اونجوری اصلا جالب نیست اما با این تنظیماتی که الان زدم تصویر حتی توی روز هم زندست و شب هم عالیه
    شما کنتراستت چند بوده توی عکسایی که گرفتی؟

12. این کاربر از sh@y@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من فکر میکنم کنتراست و بک لایت اثر داشته باشن روی نشت نور که توی عکسی که گذاشتم کنتراست 95 از 100 و بک لایت 8 از 16 یعنی تقریبا مثل عکس دومی شما البته گاما هم داره که اونم فکر میکنم اثر داشته باشه
    من اگر نورزمینه رو ببندم تصویر خیلی بی روح و مرده میشه اونجوری اصلا جالب نیست اما با این تنظیماتی که الان زدم تصویر حتی توی روز هم زندست و شب هم عالیه
    شما کنتراستت چند بوده توی عکسایی که گرفتی؟
    توی همه عکسا رو 100 در صد بود. ولی خب یه چیز دیگه هم هست اونم قیمته. شما چند خریدی؟

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

توی همه عکسا رو 100 در صد بود. ولی خب یه چیز دیگه هم هست اونم قیمته. شما چند خریدی؟
    من 55 اینچ رو خریدم 7 تومن البته 1 تومن هم تخفیف خورده بود

15. این کاربر از sh@y@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من 55 اینچ رو خریدم 7 تومن البته 1 تومن هم تخفیف خورده بود
    منم 47 با گارانتیش 3500 بود. قیمت مال شما دوبراره شاید بهمین خاطر تو این زمینه مال شما سره. بس بش فکر کردم دیوونه شدم دیگه

ولی از این تایپیک یه نتیچه کلی گرفتم اونم اینه که تمام ال ای دی ها از هر برندی این مشکل و داره فقط کم و زیادن.تنها فرقشون همینه.
    شاید oled این مشکل و نداشته باشه.
    Last edited by omniahd; 03-04-2014 at 03:37.

17. 2 کاربر از omniahd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •