تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 68

نام تاپيک: مشکل هاله سفید در تلوزیون LED - لطفا یک نگاه به عکس ال ای دی من بندازید و نظر بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دمت گرم. واقعا بینظیره تو رنگ مشکی.
    البته مال منم روزای اول خیلی ناچیز بود بعد یهو دیدم کلی بهش اضافه شده.
    این دستگاه از خودتونه؟ تازه سوار کردید؟

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

سلام
    اسم این مشکل ابری شدن هست ... خیلیم شایعه
    LG LW98000 ماهم تا حدودی این مشکلو داره ...

آخر فروم باز sh@y@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دمت گرم. واقعا بینظیره تو رنگ مشکی.
    البته مال منم روزای اول خیلی ناچیز بود بعد یهو دیدم کلی بهش اضافه شده.
    این دستگاه از خودتونه؟ تازه سوار کردید؟
    سلام
    بله مال خودمه البته قابل شما رو نداره
    یک هفته قبل عید خریدم
    البته تصویر واقعی از عکس خیلی سیاه تره , این عکسو با دوربین سونی در حالت اتوماتیک گرفتم که نور محیط رو زیاد میکنه در حالت اتوماتیک مثلا شب از آسمون عکس بگیری اسمون رو روشن میندازه
    اینجا هم اتاق تقریبا تمام تاریک بود ولی اتاقو روشن انداخته , صفحه تلویزیون رو هم یکم روشن انداخته
    اگر شد یک عکس بهتر با تنظیمات دستی میگیرم میزارم

4. 2 کاربر از sh@y@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    بله مال خودمه البته قابل شما رو نداره
    یک هفته قبل عید خریدم
    البته تصویر واقعی از عکس خیلی سیاه تره , این عکسو با دوربین سونی در حالت اتوماتیک گرفتم که نور محیط رو زیاد میکنه در حالت اتوماتیک مثلا شب از آسمون عکس بگیری اسمون رو روشن میندازه
    اینجا هم اتاق تقریبا تمام تاریک بود ولی اتاقو روشن انداخته , صفحه تلویزیون رو هم یکم روشن انداخته
    اگر شد یک عکس بهتر با تنظیمات دستی میگیرم میزارم
    مبارکت باشه . صاحبش قابله.امیدوارم همیشه لذتشو ببری برعکس منه سونی دار! البته من سونی رو گرفتم سه و خورده ای. قیمت مال شما باید خیلی بیشتر باشه. بازم درد من اینه که سری 4k سونی که خیلی هم گرون قیمت هست هنوز این مشکل و داره. من به کیفت عمر محصولات سامسونگ شک دارم به خاطر تجربم تو مانیتوری که خریدم. بعد یه سال توش کلی خط افتاده البته یه ربع بعد از روشن شدنش ظاهر میشن.
    به هر حال مبارکت باشه به نظر که تی وی خیلی خوبی میاد. اگه بتونی یه عکس تو اتاق تاریک با حداکثر نور و یکی هم با حداقل نور بزاری ممنون میشم. منم امشب سه تا عکس با تنظیمات مختلف میگرم میزارم اینجا تا یه مقایسه ای بکنیم باهم.
    بازم تشکر

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من یه مدل EX 720 SONY دارم نشت نورش خیلی کمه و اصلا محسوس نیست

اونایی که سونی دارن لطفا قابلیت Adv.Contrast Enhancer را فعال کنن ( اگه داشته باشه TV شما )

این قابلیت تو تصویر با نور زیاد کیفیت نور و شفافیت را به نهایت میرسونه و تو نور کم مثل صفحه مشکی نور به حداقل میرسه و به همین دلیل ضمن حفظ کیفیت نور اضافی هم در تاریکی ندارید

اینم بگم این قابلیت را با حسگر نور محیط اشتباه نگیرید . کارکرد این بصورت هوشمند با نور تصویر خود TV هست

من که راضیم ازش .
    Last edited by DJMOKHTAR; 02-04-2014 at 19:25.

7. 3 کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

Adv.Contrast Enhance نشت نور رو کاهش نمیده. علاوه بر این به عنوان مثال 8880 اصلا مشکل haloing نداره در صورتی که در w955 فاحش هست( ایجاد یک هاله نور در دور اشیاء در پس زمینه های سیاه و سفید)

8880

سونی w955

سونی w804

سونی x900 4k

سامسونگ f6450

سامسونگ f7000

iهمین طور که میبینید سونی w955 و سامسونگ f7000 به شدت مشکل halo دارن و 8880 و x900 بدون halo هست
    8880 واقعا در حال حاضر کامل ترین fhd دنیاست و مطمئنا H8000 هم برترین FHD 2014 خواهد شد

9. 2 کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من یه مدل EX 720 SONY دارم نشت نورش خیلی کمه و اصلا محسوس نیست

اونایی که سونی دارن لطفا قابلیت Adv.Contrast Enhancer را فعال کنن ( اگه داشته باشه TV شما )

این قابلیت تو تصویر با نور زیاد کیفیت نور و شفافیت را به نهایت میرسونه و تو نور کم مثل صفحه مشکی نور به حداقل میرسه و به همین دلیل ضمن حفظ کیفیت نور اضافی هم در تاریکی ندارید

اینم بگم این قابلیت را با حسگر نور محیط اشتباه نگیرید . کارکرد این بصورت هوشمند با نور تصویر خود TV هست

من که راضیم ازش .
    سلام. دوست عزیز این گزینه ای که فرمودی فعاله درسته که یه کارایی صورت میده! اما بازم اون هاله ها توی تصاویر مشکی معلومه و اذیتم میکنه.
    من خودم به شدت طرفدار برند سونی ام اما با دیدن عکس سری اف سامسونگ میگم کاش سامسونگ میگرفتم. خدا میدونه چقدر میونم با سامسونگ بده اما گویا در حقیقت سونی ضعیف عمل کرده تو این مورد. که خیلی هم مهمه.

11. این کاربر از omniahd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه wrath of god's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    IR(GUILAN)AN

پيش فرض

داداش گلم عزیز دلم ناراحت نباش....من در طی یه سری مطالعات متوجه شدم که تقریبا همه ی تلوزیون ها یه همچین مشکلی دارن...این خیلی عادیه
    حتی تلویزیون جدید samsung که به صورت تا شده و خمیده در میومد همچین مشکلی داشت........
    پس دیگه ناراحت نباش
    تلوزیون ما هم پاناسونیک یه همچین مشکلی داره ولی زیاد به چشم نمیاد
    با بالا بردن brithness کنتراست صفحه پایین میاد ولی این مشکل کمتر میشه

13. این کاربر از wrath of god بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام. دوست عزیز این گزینه ای که فرمودی فعاله درسته که یه کارایی صورت میده! اما بازم اون هاله ها توی تصاویر مشکی معلومه و اذیتم میکنه.
    من خودم به شدت طرفدار برند سونی ام اما با دیدن عکس سری اف سامسونگ میگم کاش سامسونگ میگرفتم. خدا میدونه چقدر میونم با سامسونگ بده اما گویا در حقیقت سونی ضعیف عمل کرده تو این مورد. که خیلی هم مهمه.
    همیشه یادت باشه هیچ برندی نمیتونه یک Bravia رو از لحاظ کیفیت تصویر شکست بده جز یک Bravia دیگه !!!

حالا تو نور کم این خوب عمل نکرده ولی شما کیفیت صفحه TRILUMINOS سونی و شفافیت تصویر و تکنولوژی موشن فلو و + براویا ایکس ریالیتی و .... را نادیده میگیری فقط برای این مورد کوچیک ؟

تا همین سال پیش سامسونگ و ال جی که LED میزدن از نزدیک به تصویرشون نگاه میگردی خطوط افقی مشهود بود تو تصویرشون انگار لامپ تصویر TV بود , حالا سامسونگ فقط این یه مورد تاریکی رو بهتر عمل کرده ولی مونده تا به پای تکنولوژی صوت و تصویر در محصولات سونی برسه

مقایسه سونی با سامسونگ مثل مقایسه اپل با ایسر هست دوست عزیز

من خودم تو همه چیز سعی میکنم بهترین رو بخرم اون موقع که من خریدم EX720 بهترین بود و 3D ساپورت بود

قطعا الان پولشو داشته باشم یه 4K براویا میخرم

15. این کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

همیشه یادت باشه هیچ برندی نمیتونه یک Bravia رو از لحاظ کیفیت تصویر شکست بده جز یک Bravia دیگه !!!

حالا تو نور کم این خوب عمل نکرده ولی شما کیفیت صفحه TRILUMINOS سونی و شفافیت تصویر و تکنولوژی موشن فلو و + براویا ایکس ریالیتی و .... را نادیده میگیری فقط برای این مورد کوچیک ؟

تا همین سال پیش سامسونگ و ال جی که LED میزدن از نزدیک به تصویرشون نگاه میگردی خطوط افقی مشهود بود تو تصویرشون انگار لامپ تصویر TV بود , حالا سامسونگ فقط این یه مورد تاریکی رو بهتر عمل کرده ولی مونده تا به پای تکنولوژی صوت و تصویر در محصولات سونی برسه

مقایسه سونی با سامسونگ مثل مقایسه اپل با ایسر هست دوست عزیز

من خودم تو همه چیز سعی میکنم بهترین رو بخرم اون موقع که من خریدم EX720 بهترین بود و 3D ساپورت بود

قطعا الان پولشو داشته باشم یه 4K براویا میخرم
    سامسونگ در سری f متحول شده و در بسیاری از فاکتورهای قدرتمند تر نسبت به رقبا عمل کرده در حال حاضر oled هر دو برند سامسونگ و lg به همراه پلاسماهای سری 60 پانا و f8500 سامسونگ با کیفیت ترین تصاویر رو ارائه میدن
    f8000 حتی از x900 هم در بعضی فاکتورها با کیفیت تر هست و در مجموع rate بالاتری در بحث کیفیت تصویر و به نظر من حالا حالا خبری از یک fhd مانند hx929 یا w905 از سونی نخواهد بود سونی شدیدا رو اورده به سمت پنل های ips lg.
    مشکل نشت نور رو اصلا نمیشه نادیده گرفت به هیچ وجه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •