تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 30 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 291

نام تاپيک: تمامی مسائل و مباحث عمومی کنسول PlayStation 4

اگه نباشه جاش خالی می مونه ben_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

الان اگه بخام از خارج بگیرم وایسم ارزون تر میشه به زودی یا الان بگیرم بهتره؟

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

مسلما از خارج هزینه کمتری رو داره به شرطی که مسافر براتون بیاره .

اما نه اینکه اونجا ارزون بشه الان شاید یه چند سالی طول بکشه تا به ارزون تر شدن محصول برسیم چون در حال حاضر قطعات کنسول جدید هست و تولید اونها هزینه فعلی رو در بر داره اما در آینده زمانی که هزینه ساخت کنسول به خاطر قدیمی تر شدن قطعات پایین میاد شرکت هم برای جذب مشتری و بالابرد آمار فروش شروع به کاهش قیمت میکنه

3. 2 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

مرسي يني صبر نكنم ؟ اخه xbox one ١٠٠ دلار ارزون تر شد و حتي بعضي جاها 50 دلار هم gift card ميدن امكانش نيست به زودي براي ps4 هم اينجوري شه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

بچه ها من میخوام ps4 بخرم اما پول زیادی برای خرید بازی های اورجینال ندارم حالا به نظرتون خریدش به صرفس برای من یا نه؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

کسی نیست جواب بده؟

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام ...

دوستان و عزیزانی که کنسول رو خریدن ... کسی می دونه موقع خرید باید به چه تکاتی توجه داشته باشیم؟ یادمه مثلا واسه Xbox 360 و خرید برد جاسپر یه سری حرف و حدیث بود. برای این کنسول اگه چیز خاصی به نظرتون می رسه بگید. ممنون

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

مرسي يني صبر نكنم ؟ اخه xbox one ١٠٠ دلار ارزون تر شد و حتي بعضي جاها 50 دلار هم gift card ميدن امكانش نيست به زودي براي ps4 هم اينجوري شه؟
    100 دلار کاهش قیمت برای حذف Kinect از باکس دستگاه بود
    بچه ها من میخوام ps4 بخرم اما پول زیادی برای خرید بازی های اورجینال ندارم حالا به نظرتون خریدش به صرفس برای من یا نه؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    تعویض بازی بهترین راه برای مشکل شماس
    سلام ...

دوستان و عزیزانی که کنسول رو خریدن ... کسی می دونه موقع خرید باید به چه تکاتی توجه داشته باشیم؟ یادمه مثلا واسه Xbox 360 و خرید برد جاسپر یه سری حرف و حدیث بود. برای این کنسول اگه چیز خاصی به نظرتون می رسه بگید. ممنون
    سلام

نه مسئله ای تا الان گزارش نشده خوشبختانه فقط تنها توصیه اینه که از فروشنده و فروشگاه معتبر خریداری کنید

9. 3 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

ميدونم برا جي ارزون تر شد.بلاخره صبر كنم يا نكنم.دوستان لطفا كامل كامنتا رو بخونين و كامل جواب بدين الان بار هاست دارم سوال ميكنم . ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام دوستان اقا اگه خدا بخواد می خوایم واسه این داداش کوچیکه یه ps4 بخریم البته به اسم اون به کام ما دیگه D: دیروز رفتم پشت شهرداری قیمت بگیرم یه چیزی شنیدم شاخ در اووردم یکی می گفت اقا بیا من برات بازی کپی می ریزم 30 تومان جدید ترین بازیایی که میادو نه بازیای فری بدون دیسکم اجرا میشه کرد اول فکر کردم ایستگامونو گرفته پرس و جو کردم دیدم نه انگار واقع ایه فقط 200 تومان می گیرن برات اشتراک سازی psn کنن خواستن اگه کسی اطلاعاتی چیزی داره بگه ممنون میشم. بعد ممکن پول بدی بریزن برات بعد یهو پاک شه؟؟؟ یا اینکه برای هر بازی باید psn شارج کنی؟؟؟ میشه اون بازیو واسه دستگاه دیگه کپی کرد؟؟؟ مرسی

12. این کاربر از silenc3r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام دوستان اقا اگه خدا بخواد می خوایم واسه این داداش کوچیکه یه ps4 بخریم البته به اسم اون به کام ما دیگه D: دیروز رفتم پشت شهرداری قیمت بگیرم

دوست عزیز شما که تشریف بردید پشت شهرداری قیمت ها رو چطور دیدید؟ یه آماری از قیمت خود کنسول می شه بگی عزیز؟

تو چند تا سایت حدود 1 میلیون و پونصد هزار زده ... ( 1 و پونصد و سی / و 1 و پونصدو هشتاد دیدم تا حالا )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •