تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 30 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 291

نام تاپيک: تمامی مسائل و مباحث عمومی کنسول PlayStation 4

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

سلام.من همیشه با pc بازی کردم تا اینکه امسال cod ghost رو نصب کردم دیدم اصلا یه ربع طول میکشه ی قدم برداره و بعدش castlevania1 رو نصب کردم برعکس اولی روان اجرا شد تا اینکه به اون مرحله رسیدم که باید سنگها رو میچرخوندم و پرت میکردم سمت غول با کیبورد نتونستم واسه همین به فکر کوچ به کنسول افتادم ولی فکر میکردم راحتتر از pc باشه.ی خورده گیج شدم نمیدونم بخرم یا نه.البته اطلاعات زیادی ندارم اگه میشه ی توضیحی بدین.
    بعضی سایتا بازی ps4 میفروخت که زده بود cdkey بعضیا خود بازی رو میفروختن.یعنی هم باید بازیشو بگیری هم سریال نامبرشو؟
    میگن -- بهتره بعضیا میگن نه و بعضیا هم میگن شاید -- نشه اصلا.باید همه بازیها کهنه شه تا شاید -- شه شایدم نشه.
    ریجن ها و ریجن بازی با ریجن کنسول باید یکی باشه؟
    اگه میشه دقیق توضیح بدین که هیچی نمیدونم.ظاهرا این دنگ و فونگش بیشتر از پی سی هست.آخه pc فقط مشکل کرک اینا داشت ولی کنسول منو خیلی گیج کرده.
    ممنون میشم اگه توضیح کامل باشه که بدونم ارزش داره کوچ کنم یا نه.

خوب مهمترین چیز برای ورود به کنسولهای نسل جدید فرهنگ سازی خرید است.

راحت بگم همانطور که عرض کردید همیشه کرک میگرفتید حالا باید اورجینال بخرید پس باید با فرهنگ کپی رایت خود را سوق دهید باید ببینید که میتونید بخرید یا توانایی خرید را دارید یا خیر.

اگر دارید که به فرهنگ جهانی کپی رایت و احترام و حمایت از حقوق مولف خوش امدید .

من هم مثل شما PC راحت دانلود و اجرا میکردم از بازی یک گیگی تا 30 گیگی ولی رفتم و PS VITA و دیگه اصلا نه دست به PC زدم نه موبایل

شما اگر کنسول بخرید حالا هر چی دیگه دست به گذشته نمیزنید
    Last edited by italodance; 27-04-2014 at 11:04.

2. 3 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شهر خورشید

پيش فرض

خوب مهمترین چیز برای ورود به کنسولهای نسل جدید فرهنگ سازی خرید است.

راحت بگم همانطور که عرض کردید همیشه کرک میگرفتید حالا باید اورجینال بخرید پس باید با فرهنگ کپی رایت خود را سوق دهید باید ببینید که میتونید بخرید یا توانایی خرید را دارید یا خیر.

اگر دارید که به فرهنگ جهانی کپی رایت و احترام و حمایت از حقوق مولف خوش امدید .

من هم مثل شما PC راحت دانلود و اجرا میکردم از بازی یک گیگی تا 30 گیگی ولی رفتم و PS VITA و دیگه اصلا نه دست به PC زدم نه موبایل

شما اگر کنسول بخرید حالا هر چی دیگه دست به گذشته نمیزنید
    مطمئنا اگه قیمت اورجینال بازیها و نرم افزارها اینقد سر به فلک نبود هرکسی ی هزینه کوچیک واسه این چیزا میکرد ولی هرکی از ما که بخوایم فقط ی بازی اورجینال بگیریم یا کل حقوق یکماه رو باید بدیم یا در شرایط خوبش باید نصف حقوقشو بده.کسی که حقوقش 700 هست میتونه دویست سیصد تومن به بازی بده؟اگه کسی هم بخواد رعایت کنه واقعا نمیتونه.این چیزی نیست که تعداد محدودی رعایت کنن باید جوری باشه قیمتا که همه بتونن انجامش بدن.ببخشید اون سوالایی که کردم میتونید جواب بدید که ببینم با چی روبرو هستم.
    بعضی سایتا بازی ps4 میفروخت که زده بود cdkey بعضیا خود بازی رو میفروختن.یعنی هم باید بازیشو بگیری هم سریال نامبرشو؟
    میگن هـ.ک بهتره بعضیا میگن نه و بعضیا هم میگن شاید هـ.ک نشه اصلا.باید همه بازیها کهنه شه تا شاید هـ.ک شه شایدم نشه.

4. 2 کاربر از GhesseyeAmir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

ممنون از جواب شما. اسم من ناصر هست برادر

خدا کنه تو این آپدیت ۱.۷ که قراره بیاد این قضیه حل شه چون این دیگه خیلی پیش پا افتاده هست یک سوال دیگه. شما انلاین بازی می کنی؟ من هر کار میکنم NAT type 3 می گیرم. وقتی PS4 رو رو حالت PPPOE میگذارم Type1 میشه ولی وفتی رو Automatic یا Manual میگذارم Type 3 میده.

همه جور چیزی رو هم امتحان کردم مثل Port forwarding و DMZ و UPNP و Firewall و ... رو مودم تغییر دادم اما فایده ای نداشت. فکر می کنم از مودمم باشه که Zyxel P-660HW T1 V2 هست. کسی هست NAT type 2 باشه؟ مودم یا Access point ش رو اگه بگه ممنون میشم چون میخوام یکی بخرم

اما بابت -- من که امیدی ندارم. چون اون بلاهایی که سونی رو PS3 سر هکر ها آورد و چند بار PS3 رو تغییر داد فکر کنم اینقدر این PS4 رو سیخ داده باشه که -- شدنش نه غیر ممکن اما خیلی سخت باشه!
    ناصر جان من هنوز خودم قسمت نشده بخرم , بخرم هم فرصت آن چنان برای گیم فعلا ندارم

در رابطه با آپدیت معمولا کمی بعید بوده نسبت به سنت های قدیم که امکانات چشمگیر مثل این موارد که حتی جزء موارد لازم هست به این سرعت اوکی بشه . شاید شد البته ! چیزی مشخص نمیکنه .

در رابطه با مشکل NAT تنها معرفی چند Port معرفی شده برای اون سرور کار رو راه میندازه
    در غیر این صورت باید تنظیمات FireWall چک بشه و در آخر باید با مودم دیگه ای تست بشه که این کار رو هم انجام دادی دیگه

آقا Tomb Raider خیلی گرافیکش خوبه . سبکش مثل سری Uncharted هست. راضیم ازش

البته دنبال NFS:Rivals هم هستم. چون گرافیکش خیلی خوبه و شبیه Hot persuit هست.

بابت مشکل NAT Type 3 هم یک روتر وایرلس لینک سیس مدل E900 خریدم مشکلم حل شد. الان همیشه NAT Type 2 دارم
    آره همینطوره نسخه نهایی بازی تام رایدر یه کپی خوش ساخت از Uncharted هست و به نظرم تجربه ی خیلی خوبی هم میتونه باشه .
    NFS:R هم تعریف عمیقی ازش ندیدم و فکر نمیکنم موفقیت چندانی تو این شماره داشته باشه.

مطمئنا اگه قیمت اورجینال بازیها و نرم افزارها اینقد سر به فلک نبود هرکسی ی هزینه کوچیک واسه این چیزا میکرد ولی هرکی از ما که بخوایم فقط ی بازی اورجینال بگیریم یا کل حقوق یکماه رو باید بدیم یا در شرایط خوبش باید نصف حقوقشو بده.کسی که حقوقش 700 هست میتونه دویست سیصد تومن به بازی بده؟اگه کسی هم بخواد رعایت کنه واقعا نمیتونه.این چیزی نیست که تعداد محدودی رعایت کنن باید جوری باشه قیمتا که همه بتونن انجامش بدن.ببخشید اون سوالایی که کردم میتونید جواب بدید که ببینم با چی روبرو هستم.
    میگن هـ.ک بهتره بعضیا میگن نه و بعضیا هم میگن شاید هـ.ک نشه اصلا.باید همه بازیها کهنه شه تا شاید هـ.ک شه شایدم نشه.
    سلام

شما برای استفاده از کنسول های حال حاضر همچنان نیاز به پول سرسام آور ندارید چون همچنان انجام بازی توسط دیسک های دست دوم امکان پذیر هست و شما میتونید با خرید یک بازی بقیه بازی هارو با تفاوت قیمت 15 تومان بازی کنید .

بازی های اورجینال همگی دارای یک شماره سریال مخصوص به خودشون هستن و نیازی به خرید دوباره نیست .

6. 3 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شهر خورشید

پيش فرض

سلام

شما برای استفاده از کنسول های حال حاضر همچنان نیاز به پول سرسام آور ندارید چون همچنان انجام بازی توسط دیسک های دست دوم امکان پذیر هست و شما میتونید با خرید یک بازی بقیه بازی هارو با تفاوت قیمت 15 تومان بازی کنید .

بازی های اورجینال همگی دارای یک شماره سریال مخصوص به خودشون هستن و نیازی به خرید دوباره نیست .
    سلام.تا حدودی جوابمو گرفتم.یعنی واسه بازیهای دست دوم من باید سریالشو جداگانه خریداری کنم؟
    در مورد ریجن هم توضیح میدین که کدوم بهتره و یا ریجن بازی با ریجن کنسول یکی باشه؟
    ممنون

پروفشنال sony_W810i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.تا حدودی جوابمو گرفتم.یعنی واسه بازیهای دست دوم من باید سریالشو جداگانه خریداری کنم؟
    در مورد ریجن هم توضیح میدین که کدوم بهتره و یا ریجن بازی با ریجن کنسول یکی باشه؟
    ممنون
    تو کنسول های قبلی تجربه ای که من رو NFS:Most wanted و NFS;Hot pursuit داشتم این بود که باید واسه بازی آنلاین Online Pass هم می خریدید اگه بازیتون اصل نبود. اما تو PS4 ظاهرا نیازی به Online Pass نیست .ریجن ها تفاوتی خاصی ندارن. من ۱ گرفتم مشکلی نداشتم تا حالا. بهتره بازی که می خرید ریجنش یا ریجن اکانت PSN یکی باشه جون بعضی Update های بازی با ریجن خود بازی دانلود میشن و با اکانت شما همخونی ندارن و نمیشه نصبشون کرد. مثلا Killzone:ShadowFall

9. 2 کاربر از sony_W810i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

ببخشید که دیر امدم

ان سایتها که زدند cdkey منظور فروش انلاین کد بازی جهت دانلود دیجیتالی بازی هست

انها هم که اصل دارند نسخه فیزیکی میفروشند

همانطور که دوستان بالا گفتند میتونید نسخه های دست دوم تهیه کنید هر چند من شخصا از این Trade یا خرید دست دومی ها خوشم نمیاد و نمیکنم و همیشه اورجینال میگیرم

میدونم هزینه بر است ولی عشق است ....
    Last edited by italodance; 15-05-2014 at 07:57.

11. 3 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

ببخشید که دیر امدم

ان سایتها که زدند cdkey منظور فروش انلاین کد بازی جهت دانلود دیجیتالی بازی هست

انها هم که اصل دارند نسخه فیزیکی میفروشند

همانطور که دوستان بالا گفتند میتونید نسخه های دست دوم تهیه کنید هر چند من شخصا از این Trade یا خرید دست دومی ها خوشم نمیاد و نمیکنم و همیشه اورجینال میگیرم

میدونم هزینه بر است ولی عشق است ....
    اوریجینال بازی هم عالمی داره مخصوصا آرشیوی که بعد از پایان نسل میشینی و تمام خاطرات رو باهاش ورق میزنی
    فقط به جیب رحم نمیکنه !

13. 5 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

-- نشه ارزش خریدن نداره

15. 2 کاربر از HaXToR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

3 رو هم میگفتن نمیشه, ولی شد. اطمینان داشته باش حالا که روی 3 و هکش تجربه کسب کردن, 4 رو سریعتر هم -- می کنن.
    به هر حال خریدن کنسول اول نسل اشتباهه, باید یه 1 سال 2 سالی صبر کرد که هم مشکلاتش روشن بشه و کمپانی حلش کنه, هم اینی که حداقل 4 تا عنوان قدر براش بیاد که ارزش پول دادن برای کنسول رو داشته باشه !

17. این کاربر از هومن_ح بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Crawling In MySkin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

سلام
    آقا یه سوال با توجه به اینکه ps4 الآن -- نشده
    میشه بازی های ps3 رو روش بازی کرد یا خیر (با فرض اینکه بازی ps3 اورجینال هم نباشه)
    چند جا چیزای مختلفی خوندم که چند تاشون گفته بودن بله
    یکی گفته بود با این سرعت اینترنت نمیشه و اینا من درست متوجه نشدم
    از دوستانی که اطلاع داره لطفا مارا کمک نمایید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •