تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 11 اولاول ... 567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 103

نام تاپيک: تمامی مسائل و مباحث عمومی کنسول Xbox One (پست اول خوانده شود)

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام عرض میکنم خدمت تمام دوستان
    سوالی داشتم در مورد خرید کنسول بازی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴... هفته دیگر برای انجام یکسری از کارهام به اجبار عازم شهر مرزی بانه میشم...
    به نظر شما با توجه به تفاوت قیمتی که کالاهای دیجیتال در این شهر دارند عقلانی است به خواهم کنسول بازی را از این شهر خریداری کنم یا اینکه اصلاً کار درستی نیست و ممکن است کنسول خریداری شده دارای مشکلاتی باشد ؟
    با تشکر

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام خسته نباشید دسته بازی با پورت یو اس بی به ایکس باکس 360 وصل میشه؟

پروفشنال hm741's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı

پيش فرض

کینکت خود ماکروسافت از رابط کاربری حذفش کرد همین چند وقت پیش بود چون تشخیص دادن خیلی از پردازنده رو اشغال میکنه کلا کینکت دیگه بدرد نمیخوره این نسل روی هدست های واقعیت مجازی میچرخه
    خیلی از بازی های معروف هم کینکت ب کارشون نمیاد
    پلی ۴ یهتره چون
    ۱.تو ایران بیشتر فروش رفته این یعنی بازی دس دو مثل اب خوردن گیر میاد و خیلی راحت هم فروش میره
    ۲.بحت شرینگ و بازی دیجیتالی که میشه با ۳۰ تومن بازی خرید(خودم ۶ ماه همینجوری میخرم)
    ۳.چون افراد بیشتری کنسول پلی ۴ دارن پس انلاین زدن با هموطنان خیلی بهتر و راحتر هست (بازی مثل gta اگر هم زبون نباشید خیلی سخته)
    ۴.بازی ها رو بهتر بالا میاره مثلا فال اوت با ایکس باکس قرار داد داره ولی روی پلی ۴ با فریم ریت بهتری اجرا میشه
    ۵.بازی های انخصاری بهتری داره (این مورد سلیقه ای هست)
    ۶.اگر بخوای ی فیلم از بازیت رو کپی کنی توی کامپیوترت باید روی ایکس باکس اپلودش کنی دوباره با پی سی دانلودش کنی اما برای پلی ۴ کافی هست فلش بهش وصل کنی و کپی کنی
    ۷.پلی ۴ میشه با پی سی اپیدت حچم بازی ها رو دانلود کرد
    جواب بند بند این پست از دید کسی که یک ساله ایکس باکس وان داره
    1- هرچی همه خریدن ما هم بهتره همونو بخریم؟ واقعا؟ بازی دست دوم هم راحت خریدم و فروختم بدون مشکل!
    2- شیرینگ برای ایکس باکس وجود داره و شاید اگه اشتباه نکنم محدودیت کمتری هم داره. هرچند من اصلا استفاده نمیکنم چون یه چیز مسخره ست و در حالت شیرینگ امتیازات به نام پروفایل دیگر ثبت میشه
    3- من که با کمبود بازیکن ایرانی مواجه نشدم!!!
    4- همون سایتی که گفتی نوشته در مراحلی خاص و برای یه لحظه این اتفاق میوفته و اختلالی در بازی به هیچ وجه ایجاد نمیکنه. البته الان احتمال قوی تو آپدیت های جدید این مشکل برطرف شده
    5-با نظرت موافق بودم یه زمانی. بازی های انحصاری بهتری داشت کنسولPS و اون مال دوره ای بود که رزیدنت اویل و فاینال فانتزی و خیلی بازی های دیگه که شما از من بهتر میدونی انحصاری های PS بودن.
    6- فقط یه جواب میشه داد: همین که ایکس باکس هارد اکسترنال رو پشتیبانی میکنه و PS پشتیبانی نمیکنه فکر کنم کافی باشه و نیازی به مقایسه ی بیشتر نیست. این قابلیتی که شما گفتی چندان کاربردی نیست.
    7- نرم افزار bay life برای ایکس باکس همین کارو میکنه ولی من که با نت شبانه رایگان میتونم 40 گیگ رو در سه شب دانلود کنم تستش نکردم و دردسرش زیاده.
    به نظر من به بازی های رایگان ماهانه هر دو کنسول و تخفیفات بندازید متوجه میشید که نه شیرینگ به درد میخوره نه خرید و فروش بازی دست دو. بتلفیلد 4 با تخفیف 17000 تومن (4.5 دلار+مالیات). سه گانه اساسین کرید 36 دلار - فورزا و mirror edge رایگان بودن ماه قبل. در کل برای PS بازی کردن با اکانت شخصی بیشتر از ایکس باکس باید خرج کنید. مگه اینکه بخوایید با شیرینگ و خرید و فروش بازی کنید. به همه اینها بازی های کینکت هم اضافه کنید. واقعا بازیkinect sport rivals ارزششو داره ادم بخاطرش قید PS4 رو بزنه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4umbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان ..
    من خ وقته ک نتونستم وای فای خودمو با دستگاه ایکس وانم پیدا کنم... یعنی وای فای همسایه تهی کوچمونو پیدا میکنه تو سرچ..وای فای سه متر اونورترو محاله پیدا کنه؟؟مشکل چیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من تا به الان فقط پی سی داشتم
    و الان قصد خرید کنسول دارم مطالب زیاد خوندم اما نظر ایرانی هایی که استفاده کردن رو نمیدونم
    این بود که اومدم سراغ شما تا کمکم کنید

معیارهای من این هست :
    قیمت بازی ها برام مهم
    بازی های حرکتی ( کینکت ) چون شخصی رو دارم تو خونه که کم تحرک هست و نمیتونه خارج از خونه بره میخوام به این وسیله تحرک داشته باشه
    من در مورد بازی های دانلودی و . . . چیزی نمیدونم به چه شکل هست ؟ هزینه داره ؟
    تو یه سایت خوندم XBOX ONE کپی خور شد ! اما چون فقط همون سایت مشکوکم

داره خودمونی میشه 50R005H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من تا به الان فقط پی سی داشتم
    و الان قصد خرید کنسول دارم مطالب زیاد خوندم اما نظر ایرانی هایی که استفاده کردن رو نمیدونم
    این بود که اومدم سراغ شما تا کمکم کنید

معیارهای من این هست :
    قیمت بازی ها برام مهم
    بازی های حرکتی ( کینکت ) چون شخصی رو دارم تو خونه که کم تحرک هست و نمیتونه خارج از خونه بره میخوام به این وسیله تحرک داشته باشه
    من در مورد بازی های دانلودی و . . . چیزی نمیدونم به چه شکل هست ؟ هزینه داره ؟
    تو یه سایت خوندم XBOX ONE کپی خور شد ! اما چون فقط همون سایت مشکوکم
    کنسول های نسل هشتم به این زودیا کپی نمیشن. روش هایی وجود داره که بازی های دیجیتالی(نه دیسک) رو از دیگران میدزدند و با قیمت نسبتا کم میفروشنن ولی دردسر زیاد داره و امکان بن شدن داره. شما بهتره کنسول دست دو xbox slim به همراه کینکت بخری.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hbm_7052's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان یک مشورت می خواستم بدید فردا می خوام یک xbox one S بخرم

1- می خواستم بدونم بنظرتون از این کنسول هایی که پر از بازی هست و نباید به اینترنت وصل شه بخرم یا کنسول معمولی بخرم ؟ ( کدوم ارزشش بیشتره )
    2- این جور کنسول های آفلاین رو میشه براشون دیسک خرید و فقط تنها فرقش اینه نباید به اینترنت وصل شی ؟
    3- بنظرتون بازیهای کارتونی مناسب دختر بچه چی هست ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    بیرجند

پيش فرض

دوست عزیز کنسول های آفلاین روشون اکانت هکی هست و کاملا غیر قانونی هستند و به هیچ وجه توصیه نمیشه ، فقط و فقط کنسول اوریجینال بخرید و بازی ها رو به صورت اوریجینال ( یا به صورت دیجیتالی مستقیم از استور خود ایکس باکس ) یا به صورت دیسک فیزیکی بازی از داخل سایت های معتبر ایرانی مثل دیجی کالا و ...
    اگه علاقه ای به کنسول اوریجینال ندارید یا شرایط مالی شو ندارید ، نخرید دوست عزیز . خیلی راحت میتونید ایکس باکس 360 جیتگ بخرید قیمتش حدود 600 700 ایناست بازی هاشم مفته ، دونه ای 3 هزار تومن 4 هزار تومن.
    ایکس باکس وان بدون اینترنت مثل لامبورگینی بدون بنزین میمونه، اگه اینترنت خوب + پول نداری کلا سمت ایکس باکس وان نیا به همون 360 کپیخور اکتفا کن.
    بازی دخترانه یا بچه گانه میخوای کلا ایکس باکس وان و پلی استیشن به جز چند تا بازی که تعدادشون به انگشت های دست هم نمیرسه چیز زیادی ندارن ، میتونید برید سراغ کسنول های نینتندو که تمام بازی هاشون مخصوص دخترا و خانواده ها هستش ، بازیه خشن به هیچ وجه ندارن و تمام بازی هاش حرکتی هست باعث میشه بچه ها تحرک داشته باشن.
    موفق باشید.

- - - Updated - - -

دوست عزیز کنسول های آفلاین روشون اکانت هکی هست و کاملا غیر قانونی هستند و به هیچ وجه توصیه نمیشه ، فقط و فقط کنسول اوریجینال بخرید و بازی ها رو به صورت اوریجینال ( یا به صورت دیجیتالی مستقیم از استور خود ایکس باکس ) یا به صورت دیسک فیزیکی بازی از داخل سایت های معتبر ایرانی مثل دیجی کالا و ...
    اگه علاقه ای به کنسول اوریجینال ندارید یا شرایط مالی شو ندارید ، نخرید دوست عزیز . خیلی راحت میتونید ایکس باکس 360 جیتگ بخرید قیمتش حدود 600 700 ایناست بازی هاشم مفته ، دونه ای 3 هزار تومن 4 هزار تومن.
    ایکس باکس وان بدون اینترنت مثل لامبورگینی بدون بنزین میمونه، اگه اینترنت خوب + پول نداری کلا سمت ایکس باکس وان نیا به همون 360 کپیخور اکتفا کن.
    بازی دخترانه یا بچه گانه میخوای کلا ایکس باکس وان و پلی استیشن به جز چند تا بازی که تعدادشون به انگشت های دست هم نمیرسه چیز زیادی ندارن ، میتونید برید سراغ کسنول های نینتندو که تمام بازی هاشون مخصوص دخترا و خانواده ها هستش ، بازیه خشن به هیچ وجه ندارن و تمام بازی هاش حرکتی هست باعث میشه بچه ها تحرک داشته باشن.
    موفق باشید.

- - - Updated - - -

موفق باشید.

9. این کاربر از stryk3r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hbm_7052's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با تشکر از راهنمایی خوبتون الان 360 خوب و مطمئن برای خرید پیدا میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    بیرجند

پيش فرض

آره تا دلتون بخواد ، فقط خواستین بگیرین حتما اسلیم بگیرین ( رنگ مشکی ) و حتما جیتگ باشه تا بتونید راحت بدون دیسک بازی کنید. اگه ال تی تری ( LT3 ) بخرید باید حتما دیسک بازی داخل دستگاه باشه تا بتونید بازی کنید.
    هارد دستگاه هم حتما حداقل یا 250 یا 500 گیگ باشه. اگه برای خونه میخواین بخرید که بچه ها مخصوصا اگه برا دخترا میخواین حتما و حتما 100% با کینکت بخرید چون ایکس باکس 360 بدون کینکت برا اعضای خانواده به هیچ دردی نمیخوره فقط به درد پسرا میخوره که باهاش بازی های جنگی و کمبات و فوتبال بازی کنند ، اما با کینکت عالیه !!!

12. این کاربر از stryk3r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •