تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 11 اولاول ... 4567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 103

نام تاپيک: تمامی مسائل و مباحث عمومی کنسول Xbox One (پست اول خوانده شود)

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

ولی من توو این مورد که میگی کنسول وان توی ایران فروشش بیشتر از 360 هست کاملا مخالفم . من کاری به سایر نقاط دنیا ندارم . شما توو همین تاپیک ببین . شاید یک ساله این تاپیک ایجاد شده . هنوز 7 صفحه نرفته جلو . اما تاپیک 360 بالای 1300 1400 صفحه هست . گیمر حرفه ای هم توی ایران بسیار اندکه . کندی و گرونی اینترنت هم مزید بر علت . مطمئن باشید به محض هک وان سیل خرید ایرانیاا افزایش پیدا میکنه . و در عرض یه سال این تاپیک به هزار صفحه میرسه . به هیچ وجه خرید وان با توجه کپی خور نشدن به صرفه نیست مگه به قول شما همون عده اندک که گیمر حرفه ای هستن .
    بعد در مورد اینکه میگی دوران 360 تموم شده اصلا همچین چیزی نیست . مایکروسافت گفته تا 2017 همچنان تولید 360 ادامه داره . همچنین بازی های سری جدیدش هم اومده مثل فیفا 2016 . الان سری جدید کنسول 360 اومده قیمتش از پی اس فور بیشتر . وب سایت دیجی کالا یه سر بزنی سری جدید 360 رو میبینی .

اما نکته مهم و اخر اینکه اگه کنسول هک بشه هم کابر اماتور دستگاه رو میخره هم گیمر حرفه ای . اما الان فقط گیمر حرفه ای حاضره با این شرایط کنسول رو بگیره که اونم قبلا ذکر کردم تعدادشون بسیار قلیل هست .
    من نگفتم فروش وان از ۳۶۰ بیشتر هست گفتم بیشتر از اون چیزی که فکر کنید هست... شاید داخل این تاپیک خبری نباشه اما در انجمن های گیم دیگر بیشتر به این کنسول پرداخته میشه... کندی و گرونی اینترنت همیشه بوده، هست و خواهد بود. مایکروسافت اعلام کرده که پایان ۲۰۱۵ دیگر هیچ بازی جدیدی برای ۳۶۰ وارد بازار نمیشود این موضوع را ۶ ماه پیش اعلام کرد همانطور که خیلی از سازنده های بازی زودتر دست به کار شدن شما کافیه وارد سایت ایکس باکس بشید و ببینید که چه بازی های جدیدی برای ۳۶۰ نیومدن!!! در حال حاضر هم کسانی که نسخه اورجینال بازی های ۳۶۰ را استفاده میکنند میتوانند بعد از کوچ کردن به وان بازی های خودشون را روی کنسول جدید اجرا کنند.
    اون کنسولی که فرمودید در فلان سایت چیز جدیدی نیست سال ۲۰۱۳ معرفی شده. امیدوارم شرایطی ایجاد بشه که همه از نسخه اصلی و شرایط استاندارد بازی ها استفاده کنند و منتظر هک شدن را کپی خور شدن کنسول یا بازی نباشند.

2. این کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

ولی من توو این مورد که میگی کنسول وان توی ایران فروشش بیشتر از 360 هست کاملا مخالفم . من کاری به سایر نقاط دنیا ندارم . شما توو همین تاپیک ببین . شاید یک ساله این تاپیک ایجاد شده . هنوز 7 صفحه نرفته جلو . اما تاپیک 360 بالای 1300 1400 صفحه هست . گیمر حرفه ای هم توی ایران بسیار اندکه . کندی و گرونی اینترنت هم مزید بر علت . مطمئن باشید به محض هک وان سیل خرید ایرانیاا افزایش پیدا میکنه . و در عرض یه سال این تاپیک به هزار صفحه میرسه . به هیچ وجه خرید وان با توجه کپی خور نشدن به صرفه نیست مگه به قول شما همون عده اندک که گیمر حرفه ای هستن .
    بعد در مورد اینکه میگی دوران 360 تموم شده اصلا همچین چیزی نیست . مایکروسافت گفته تا 2017 همچنان تولید 360 ادامه داره . همچنین بازی های سری جدیدش هم اومده مثل فیفا 2016 . الان سری جدید کنسول 360 اومده قیمتش از پی اس فور بیشتر . وب سایت دیجی کالا یه سر بزنی سری جدید 360 رو میبینی .

اما نکته مهم و اخر اینکه اگه کنسول هک بشه هم کابر اماتور دستگاه رو میخره هم گیمر حرفه ای . اما الان فقط گیمر حرفه ای حاضره با این شرایط کنسول رو بگیره که اونم قبلا ذکر کردم تعدادشون بسیار قلیل هست .
    چندتا نکته راج ب کنسول ها
    ۱ایکس باکس ۳۶۰ ۱۰ سال پیش معرفی شده بنابراین خیلی بدهی هست که تاپیکش یشتر پیش رفته باشه نسبت ب یک کنسول ۳ ساله
    ۲.نسل قبلی اینترنت ایران تقریبا تعطیل بود بنابراین کسی انلاین نمیزد و با هک شدن کنسول همه کوچ کردن ب کسنول هکی
    ۳.نسل فعلی پلی ۴ واسه ایرانی ها کمی بهتره هست و تقریبا همه پلی۴ خریدند پس تایپک وان خالی هست همین تالار تاپیک ۴ رو ببینید
    ۴.نسل قبلی رقابت تنگاتنگ بود اما این نسل هرجوری حساب کنی پلی ۴ باید خرید داخل ایران (نظر من) و این دلیلی بر خالی بودن تاپیک وان
    ۵.ساپورت ۲۰۱۷ نسل ۷ بیشتر منظورشان دادن اپدیت واسه کنسول هست و گر نه بازی ساز ها اینجا مختارن

4. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه vtv004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زاهدان سیتی شهر عشق

پيش فرض تمامی مسائل و مباحث عمومی کنسول Xbox One (پست اول خوانده شود)

چندتا نکته راج ب کنسول ها
    ۱ایکس باکس ۳۶۰ ۱۰ سال پیش معرفی شده بنابراین خیلی بدهی هست که تاپیکش یشتر پیش رفته باشه نسبت ب یک کنسول ۳ ساله
    ۲.نسل قبلی اینترنت ایران تقریبا تعطیل بود بنابراین کسی انلاین نمیزد و با هک شدن کنسول همه کوچ کردن ب کسنول هکی
    ۳.نسل فعلی پلی ۴ واسه ایرانی ها کمی بهتره هست و تقریبا همه پلی۴ خریدند پس تایپک وان خالی هست همین تالار تاپیک ۴ رو ببینید
    ۴.نسل قبلی رقابت تنگاتنگ بود اما این نسل هرجوری حساب کنی پلی ۴ باید خرید داخل ایران (نظر من) و این دلیلی بر خالی بودن تاپیک وان
    ۵.ساپورت ۲۰۱۷ نسل ۷ بیشتر منظورشان دادن اپدیت واسه کنسول هست و گر نه بازی ساز ها اینجا مختارن
    داش دلایل شخصیت واسه پی اس 4 چیه من xbox رو بهتر میدونم کینکت داره
    و دسته پر شارژ

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

داش دلایل شخصیت واسه پی اس 4 چیه من xbox رو بهتر میدونم کینکت داره
    و دسته پر شارژ
    کینکت خود ماکروسافت از رابط کاربری حذفش کرد همین چند وقت پیش بود چون تشخیص دادن خیلی از پردازنده رو اشغال میکنه کلا کینکت دیگه بدرد نمیخوره این نسل روی هدست های واقعیت مجازی میچرخه
    خیلی از بازی های معروف هم کینکت ب کارشون نمیاد
    پلی ۴ یهتره چون
    ۱.تو ایران بیشتر فروش رفته این یعنی بازی دس دو مثل اب خوردن گیر میاد و خیلی راحت هم فروش میره
    ۲.بحت شرینگ و بازی دیجیتالی که میشه با ۳۰ تومن بازی خرید(خودم ۶ ماه همینجوری میخرم)
    ۳.چون افراد بیشتری کنسول پلی ۴ دارن پس انلاین زدن با هموطنان خیلی بهتر و راحتر هست (بازی مثل gta اگر هم زبون نباشید خیلی سخته)
    ۴.بازی ها رو بهتر بالا میاره مثلا فال اوت با ایکس باکس قرار داد داره ولی روی پلی ۴ با فریم ریت بهتری اجرا میشه
    ۵.بازی های انخصاری بهتری داره (این مورد سلیقه ای هست)
    ۶.اگر بخوای ی فیلم از بازیت رو کپی کنی توی کامپیوترت باید روی ایکس باکس اپلودش کنی دوباره با پی سی دانلودش کنی اما برای پلی ۴ کافی هست فلش بهش وصل کنی و کپی کنی
    ۷.پلی ۴ میشه با پی سی اپیدت حچم بازی ها رو دانلود کرد

7. 2 کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زاهدان سیتی شهر عشق

پيش فرض

کینکت خود ماکروسافت از رابط کاربری حذفش کرد همین چند وقت پیش بود چون تشخیص دادن خیلی از پردازنده رو اشغال میکنه کلا کینکت دیگه بدرد نمیخوره این نسل روی هدست های واقعیت مجازی میچرخه
    پلی ۴ یهتره چون
    ۱.تو ایران بیشتر فروش رفته این یعنی بازی دس دو مثل اب خوردن گیر میاد و خیلی راحت هم فروش میره
    ۲.بحت شرینگ و بازی دیجیتالی که میشه با ۳۰ تومن بازی خرید(خودم ۶ ماه همینجوری میخرم)
    ۳.چون افراد بیشتری کنسول پلی ۴ دارن پس انلاین زدن با هموطنان خیلی بهتر و راحتر هست (بازی مثل gta اگر هم زبون نباشید خیلی سخته)
    ۴.بازی ها رو بهتر بالا میاره مثلا فال اوت با ایکس باکس قرار داد داره ولی روی پلی ۴ با فریم ریت بهتری اجرا میشه
    ۶.اگر بخوای ی فیلم از بازیت رو کپی کنی توی کامپیوترت باید روی ایکس باکس اپلودش کنی دوباره با پی سی دانلودش کنی اما برای پلی ۴ کافی هست فلش بهش وصل کنی و کپی کنی
    دستت درد نکنه داش اگه گروهی چیزی داری راهنماییم کن بیام اطلاعات ازت بگیرم
    خصوص جواب بده

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

پلی ۴ یهتره چون
    کینکت را حذف کرد!!! چطوری کینکت را حذف کرد که رابط جدید ایکس باکس و کرتانا نیازمند کینکت هست!!!!
    به نظر من داری احساسی و حمایتی از یک کنسول خاص نظرت را تحمیل میکنی سازمان امار هم اینطوری از یک موضوعی مطرح نمیکنه!!!
    چون افرادی زیادی پلی فور دارن پس انلاین بازی کردن بهتر و راحت هست!؟؟؟؟ یعنی چی شما با هر جای دنیای بخوای بازی کنی وصل میشی به نزدیک ترین سرور های اون منطقه ربطی نداره کجا باشی اگر شخصی ایران باشه بازم فرقی نداره چون بازم باید وصل شد به سرور های اروپا بحث p2p که نیست. پس فرقی نداره چه کنسولی باشه.
    بحث احمقانه و تخریبی فریم ریت مطرح شد که شما اگر دو کنسول سونی و ایکس باکس را با دو تلویزیون از یک مدل خاص در کنار هم تست کنی با چشم عادی هیچ تفاوتی را احساس نمیکنی قطعا میدونم این مورد را اصلا مقایسه نکردن و فقط از روی شنیده های سال های گذشته مطرح میشه که در اون زمان واقعیت داشت نه حال حاضر...
    در مورد فیلم خیلی راحت از طریق نرم افزاز ایکس باکس میشه فیلم بازی ها را دید همان لحظه ریکورد کرد و روی پی سی فلش را موبایل ریخت یه حتی در فیس بوک یا نرم افزار های دیگر اشتراک گذاری کرد.
    لطفا برای تخریب کنسولی اطلاعات عمومی خودتون را بالا ببرید.

10. 3 کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زاهدان سیتی شهر عشق

پيش فرض

کینکت را حذف کرد!!! چطوری کینکت را حذف کرد که رابط جدید ایکس باکس و کرتانا نیازمند کینکت هست!!!!
    به نظر من داری احساسی و حمایتی از یک کنسول خاص نظرت را تحمیل میکنی سازمان امار هم اینطوری از یک موضوعی مطرح نمیکنه!!!
    چون افرادی زیادی پلی فور دارن پس انلاین بازی کردن بهتر و راحت هست!؟؟؟؟ یعنی چی شما با هر جای دنیای بخوای بازی کنی وصل میشی به نزدیک ترین سرور های اون منطقه ربطی نداره کجا باشی اگر شخصی ایران باشه بازم فرقی نداره چون بازم باید وصل شد به سرور های اروپا بحث p2p که نیست. پس فرقی نداره چه کنسولی باشه.
    بحث احمقانه و تخریبی فریم ریت مطرح شد که شما اگر دو کنسول سونی و ایکس باکس را با دو تلویزیون از یک مدل خاص در کنار هم تست کنی با چشم عادی هیچ تفاوتی را احساس نمیکنی قطعا میدونم این مورد را اصلا مقایسه نکردن و فقط از روی شنیده های سال های گذشته مطرح میشه که در اون زمان واقعیت داشت نه حال حاضر...
    در مورد فیلم خیلی راحت از طریق نرم افزاز ایکس باکس میشه فیلم بازی ها را دید همان لحظه ریکورد کرد و روی پی سی فلش را موبایل ریخت یه حتی در فیس بوک یا نرم افزار های دیگر اشتراک گذاری کرد.
    لطفا برای تخریب کنسولی اطلاعات عمومی خودتون را بالا ببرید.
    ممنون داش به ما هم کمک کردی

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

من هیچ حرفی رو الکی نمیزنم برای تک تکشون منبع دارم
    من خودم مغازه دارم هر دو شو فروختم و دارم میفروشم
    ادب، شعور و منطق حکم میکنه قبل از اینکه قضاوت عجولانه کنیم و بی پروا این و اون رو به توپ ببندیم، مطلب و مسئله رو مرور کنیم، بعد از مطالعه‌ی اون مطلب اگر به هر دلیلی قانع نشدید مثل یک انسان متمدن دلایل و حرف‌های گفته شده در متن رو با صحبت و منبع به چالش بکشید.

شما چهارتا بازی مشهور بگو از کینکنت استفاده کنن
    lلان کدوم بازی های تاپ امسال از کینکت استفاده میکنن؟
    متال گیر ؟ ویچر؟فال اوت ؟بت من؟
    اینم مدرکی که من از روش حرف زدم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ون افرادی زیادی پلی فور دارن پس انلاین بازی کردن بهتر و راحت هست!؟؟؟؟ یعنی چی شما با هر جای دنیای بخوای بازی کنی وصل میشی به نزدیک ترین سرور های اون منطقه ربطی نداره کجا باشی اگر شخصی ایران باشه بازم فرقی نداره چون بازم باید وصل شد به سرور های اروپا بحث p2p که نیست. پس فرقی نداره چه کنسولی باشه.
    اگه متن منو خونده بودی که نخوندی اینو نمی نوشتی
    من گفتم بازی با هم وطنتان
    وقتی تعداد کمی ایرانی وان دارن شما با کی میخوای بازی کنی>؟؟
    بحث احمقانه و تخریبی فریم ریت مطرح شد که شما اگر دو کنسول سونی و ایکس باکس را با دو تلویزیون از یک مدل خاص در کنار هم تست کنی با چشم عادی هیچ تفاوتی را احساس نمیکنی قطعا میدونم این مورد را اصلا مقایسه نکردن و فقط از روی شنیده های سال های گذشته مطرح میشه که در اون زمان واقعیت داشت نه حال حاضر..
    این که شما افت فریم رو با چشم تشخیص نمیدید خیلی خنده داره و بقول خودت احمقانه است اگه اینجوری بود که همه با ۱۰ فریم بازی میکرند و گرافیک ۲ میلیونی کسی نمیبست
    وان توی خیلی از موارد افت فریم بیشتری نسب ب پلی ۴ داشته داره و خواهد داشت دلیلش هم کارهای اضافی هست که وان انجام میده یکیش همین کینکت
    کسی گیمر حرفه ای باشی رزلوشن ۹۲۰ با ۱۰۸۰ رو تشخیص میده چ برسه ب افت فریم
    حتی ی بچه ۵ ساله هم تشخیص میده میاد مغازه میگه کامپیوترم بازی ها رو تیکه تیکه میاره !!!!!!
    مدرک واسه این بخش
    این فیلم اواخرش راجع ب این مسله توضیح میده
    فکر نکنم سایتی ب این بزرگی بلد نباشه یا بیاد دروغ بگه
    سایت زوم جی هم که ازش اسم بردم بیشتر کارش ترجمه مقاله سایت های معتبر هست که توی همین چندتا لینک ازشون نام برده

در ضمن نکته پایانی امار های فروش جهانی خودش از برتری کدام کنسول خبر میده

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

من هیچ حرفی رو الکی نمیزنم برای تک تکشون منبع دارم
    من خودم مغازه دارم هر دو شو فروختم و دارم میفروشم
    ادب، شعور و منطق حکم میکنه قبل از اینکه قضاوت عجولانه کنیم و بی پروا این و اون رو به توپ ببندیم، مطلب و مسئله رو مرور کنیم، بعد از مطالعه‌ی اون مطلب اگر به هر دلیلی قانع نشدید مثل یک انسان متمدن دلایل و حرف‌های گفته شده در متن رو با صحبت و منبع به چالش بکشید.

شما چهارتا بازی مشهور بگو از کینکنت استفاده کنن
    lلان کدوم بازی های تاپ امسال از کینکت استفاده میکنن؟
    متال گیر ؟ ویچر؟فال اوت ؟بت من؟
    اینم مدرکی که من از روش حرف زدم

اگه متن منو خونده بودی که نخوندی اینو نمی نوشتی
    من گفتم بازی با هم وطنتان
    وقتی تعداد کمی ایرانی وان دارن شما با کی میخوای بازی کنی>؟؟

این که شما افت فریم رو با چشم تشخیص نمیدید خیلی خنده داره و بقول خودت احمقانه است اگه اینجوری بود که همه با ۱۰ فریم بازی میکرند و گرافیک ۲ میلیونی کسی نمیبست
    وان توی خیلی از موارد افت فریم بیشتری نسب ب پلی ۴ داشته داره و خواهد داشت دلیلش هم کارهای اضافی هست که وان انجام میده یکیش همین کینکت
    کسی گیمر حرفه ای باشی رزلوشن ۹۲۰ با ۱۰۸۰ رو تشخیص میده چ برسه ب افت فریم
    حتی ی بچه ۵ ساله هم تشخیص میده میاد مغازه میگه کامپیوترم بازی ها رو تیکه تیکه میاره !!!!!!
    مدرک واسه این بخش

این فیلم اواخرش راجع ب این مسله توضیح میده
    فکر نکنم سایتی ب این بزرگی بلد نباشه یا بیاد دروغ بگه
    سایت زوم جی هم که ازش اسم بردم بیشتر کارش ترجمه مقاله سایت های معتبر هست که توی همین چندتا لینک ازشون نام برده

در ضمن نکته پایانی امار های فروش جهانی خودش از برتری کدام کنسول خبر میده
    بنده هم از سال ۲۰۱۰ تا به امروز دارم دارم انلاین بازی میکنم اول با پی سی و دو سال با کنسول که فقط در قسمت کنسول حدود 200 نفر ایرانی در لیست دوستان من قرار داره و برای انلاین بازی کردن نه تنها کم نیست بلکه بسیار زیاد هم هست و این فقط چند درصد از دوستانی هستند که کنسول وان دارند...

شما گفتی کینکت به طور کلی حذف شد در صورتی که مایکروسافت به صورت رسمی و غیر رسمی این مورد را تایید نکرده و اگر قرار بود حذف بشود رابطه کاربری جدید و کورتانا به این شدت وابستگی به کینکت نداشتند.
    برای مثال بازی فیفا ۱۶ کاملا با دستور های صوتی کینکت سازگار است...

این حرف شما بر خلاف صحبت اولیه نه تنها به شعور وشخصیت مخاطب توهین میکنه بلکه بین چشمان یک گیمر با فرد معمولی هم فرق میذاره!!!! اگر دقت کنی داریم در مورد دو کنسول صحبت میکنم نه در مورد یک موتور و دوچرخه شما اول بحث فریم ریت را مطرح کردی حالا رزولوشن و این مورد را هم در نظر بگیر که ایکس وان در رزولوشن ۹۰۰ قادر به پردازش ۶۰ فریم هم هست.
    بازم تاکید میکنم قبل از بیان کردن مثالی دقت کنید که ما داریم دو کنسول نزدیک به هم را مورد بحث قرار میدیم نه کودکی که شما مثال زدید و بحث پی سی با کنسول کاملا متفاوت است.

امار فروش کشور ها و مناطق مختلف متفاوت است و در جمعه سیاه مشخص میشه که کدام کنسول فروش بیشتری داشته...

در مورد لینک هایی که قرار دادید خرید که کنسول کاملا سلیقه ایی هست پس یک سایت با بررسی نمیتونه مشخص کنه که مدام کنسول را بخریم فقط میتونه نقاط ضعف سخت افزاری را بیان کنه...
    این سایتی که مطرح کردید اصلا بزرگ نیست ترجیحا لینک سایت هایی که قرار بدید که تجربه بیشتری داشته باشند چون ثابت شده بیشتر مقالات بر اساس ترجمه های شخصی نویسنده ها مطرح میشه تا واقعیت برای مثال بازی fallout 4 که در سایت های دیگر کاملا بررسی متفاوت تری روی دو تا کنسول داره
    بهترین منبع
    eurogamer.net

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

ین حرف شما بر خلاف صحبت اولیه نه تنها به شعور وشخصیت مخاطب توهین میکنه بلکه بین چشمان یک گیمر با فرد معمولی هم فرق میذاره!!!! اگر دقت کنی داریم در مورد دو کنسول صحبت میکنم نه در مورد یک موتور و دوچرخه شما اول بحث فریم ریت را مطرح کردی حالا رزولوشن و این مورد را هم در نظر بگیر که ایکس وان در رزولوشن ۹۰۰ قادر به پردازش ۶۰ فریم هم هست.
    بازم تاکید میکنم قبل از بیان کردن مثالی دقت کنید که ما داریم دو کنسول نزدیک به هم را مورد بحث قرار میدیم نه کودکی که شما مثال زدید و بحث پی سی با کنسول کاملا متفاوت است.
    من واقعا نمیدونم شما چقدر اطلاعات دارین
    اگر ماکرو میخواست حمایت کنه میتونس ویچر رو برای وان مثل rise of rome بسازه ی پچ واسش بیرون بزنه که با کینکت کار کنه
    هیچ وقت ی کمپانی بزرگ نمیاد بگه من دیگه از فلام محصولم حمایت نمیکنم اینجوری مشتری هاش میپرن
    شما ی میکروفن ساده وصل کنی ب دسته پلی 4 توی منو میتونی با دستورات صوتی کار کنی
    کینکت خیلی تکنولوژی بیشرفته ای داره ولی ماکرو ازش استفاده نمیکنه

بله که چشم ی گیمر با ی فرد عادی تفاویت داره ب دلیل تجربه توهین هم ب کسی نیست
    گمیر کاملا میتونه تشخص بده ی بازی افت فریم داره یا نه؟ حتی در حد 3-4 فریم(تفاوت دو کنسول) رزولوشن هم میتونه تشخصی بده با استفاده از خط های اره اره شده(ولی در مورد کنسول ها خیلی سخته)
    ا
    شما میگی وان روی 900 میتونه 60 فریم بگیره پس چرا بازی nfs رو که روی 900 اجرا میکنه بزرو 30 فریم میگیره و اکثر جاها لگ میرنه و روی 27 میاد؟

اصلا بحث این افت فریم ب کنار بلاخره بهش عادت میکنه طرف
    من گفتم که مغازه دارم
    طرف میاد میگه قیمت میگیره وقتی که قیمت بازی هاشونو میگم سریع میگه پلی 4 دیگه واسش کینکت و.. مهم نیست واقعا هم حقیقتی هست وقتی میشه ی بازی پلی 4 رو یک چهارم وان تهیه کرد دیگه طرف هیچی براش مهم نیست قیمت خود پلی 4 هم 200 تومنی کمتر هست
    مهم ترین بحث تفاوت این دو کنسول توی ایران قیمت بسیار پایین بازی هاش هست بحث اصلی منم چند پست قبل همین بود
    درضمن شما هر سایتی سرچ بزنی امار فروش کنسول ها رو جمع بزنی متوجه میشی این چیز کاملا بدهی هست @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •