تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام شهر مناسب تر است

راي دهنده
14. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ساری

2 14.29%
  • رشت

7 50.00%
  • لاهیچان

4 28.57%
  • آمل

1 7.14%
Multiple Choice Poll.
صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: راهنمایی برای مهاجرت به شمال

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام دوستان نوروز مبارک

من و خانواده ساکن اصفهان هستیم و به علت بدی آب و هوا و آلودگی و... تصمیم گرفتیم به یکی از شهر های شمالی مهاجرت کنیم الان مسئله برامون خیلی مشکل شده چون اطلاعاتی در باره مردم و آداب و رسومشون و همچنین زبان حرف زدنشون نداریم حالا می خواستم ببینم به نظرتون کدوم شهر برای زندگی مناسب تره؟ از لحاظ امکانات و ....
    راستی زبان مردم هم فارسی هست یا گیلکی حرف میزنن؟برنامه تلویزیونی شون به چه زبانی هست؟و خلاصه هرچی که میدونید بهم بگین تا بتونیم از این اصفهان خراب شده راحت شیم

ساری
    رشت
    لاهیجان
    آمل

پیشاپیش از همتون ممنونم
    اگه هم تو نر سنجی شرکت کنید ممنون میشم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از بین شهرهایی که خودتون گفتید : ساری .... خاطرات قشنگی ازش دارم ....
    امکاناتش در قیاس با شهرهای همجوار و هم رده مناسبه ... هواش کمتر شرجیه نسبت به شهرهای شمالی (بجز گرگان) ... مردمش از هر 5 نفر 4 تاشون کشتیگیرند
    در کل ساری رو بسیار دوست دارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

من دوست اصفهانی داشتم که مازندران دوست نداشت. در مازندران بیشتر تهرانی هارو بین خودشون راه میدن و تصورشون بر اینه که از شهر دیگه میان موقعیت های اقتصادی و فرهنگی شهرشون به خطر میافته. خودم هم با اینکه شمالی بودم همین تصورو از برخورداشون داشتم. اگر تهرانی هستید به مازندران و گلستان راحتتر مهاجرت میتونید بکنید. ولی برای شهرهای دیگه توصیه نمیکنم.
    اما گیلان...من اینجا راحتم ولی باز هرکی میاد از شرجی بودن خیلی گلایه داره...بارونم زیاد میاد ... زمستون خیلی سردتری هم نسبت به مازندران داره. اگر میتونید با آبوهوا کنار بیاید به نظرم گیلان خوبه
    اگر میتونید مردم رو سمت خودتون بکشید و یا وضعیت اقتصادی خوبی دارید مازندران توصیه میکنم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

تاپیک قدیمی بالا میارید؟

جالبه همیشه فکر مکینیم مرغ همسایه غازه... به نظر من اصفهان شهر خوب و قشنگیه (من تنها یکبار اونم 8 سال پیش اومدم اونجا سال 87..) اما پست اول رو الان خوندم دیدم یک نفر چقدر میتونه از این شهر متنفر شه ...
    خب شاید حق هم دارید .... اصفهان هم قطعا اون اصفهان قدیم نیست و مثل دیگر شهرهای ایران در اثر حکومت نالایقان تخریب و فرسوده شده و به ورطه ی ویرانی رفته...

منم حسی که شما داریدرو نسبت به شهر محل سکونتم دارم ..مشهد ... فوق العاده درب و داغون و بد ترکیب شده ... وضع آلودگی هوا و ازدحام و ترافیک وحشتناک ... برف و بارندگی به خاطرات پیوسته ... تابستانهای سوزان... زمستون 80٪ روزها آفتابی و آلوده و اون 20 ٪ هم سرمای سوزان و مریض کننده ... مردم روز به روز بی اخلاق تر و نامردتر ... من هم از این شهر بیزار...

پ ن : در مورد اون پست بالاییم هم البته اون موقع پستم اشتباه بوده ... چون من اون سه شهر دیگه رو ندیدم ... فقط ساری رفتم ... اما در کل ندیده هم نظرم روی ساری است ...

4. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •