تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: پورت usb مودم به چه دردی میخوره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض پورت usb مودم به چه دردی میخوره؟

سلام دوستان

یه مودم D-Link 2750u دارم که پورت usb داره. میخاستم بدونم به چه دردی میخوره؟

آخه شنیدم با بعضی از مودمها میشه بدون نیاز به سیستم عامل مستقیم رو فلش مموری دانلود کرد. مودم من هم همچین قابلیتی داره؟

ممنون
    Last edited by Soheilso; 28-03-2014 at 23:52.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

مدلی که شما دارید احتمالاً از برند D-Link هست ، نه TP -Link :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برخلاف مدلهایی مثل Asus RT-N13U این مدل قابلیت دانلود مستقل از سیستم عامل و ذخیره بر روی فلش مموری را ندارد . در مورد کاربردهای این پورت ؛ برای متصل کردن فلش مموری یا هارد اکسترنال و به اشتراک گذاشتن آن در سیستمهای موجود در شبکه هست و یا اینکه میتوان از 3g usb modem استفاده نمود .

3. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

من مودم ایسوس دارم که هم درگاه Lan داره و هم USB بعبارتی مودم Combo. به همین جهت به این مودم ها روتر گفته میشه
    البته شما باید مشخص کنید چه نوع درگاه USB داره؟ اگر از نوع مادگی مربعی هست برای اتصال فلش دیسک ساخته نشده
    میشه توسط این نوع USB یک سیستم رو با کابل به مودم متصل کرد و حتی با اینکار به اشتراک گذاری فایل و پوشه بر روی شبکه ی خانگی اقدام کرد .

5. این کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام. ممنون از راهنماییهاتون
    بله برند مودم D-link هستش.
    در جواب دوستمون "3274" باید بگم که درگاه usb معمولی هستش مثل پورتهای پشت کیس. فلش مموری هم بهش متصل میشه.

7. این کاربر از Soheilso بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

دانلود مستقل از سیستم عامل چطوری هست؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دیروز مشخصات و رویووهای خارجی برای مودم روتر وایرلس D-link مدل DSL-2750U رو نگاه می کردم و دیدم کاربران و نقد کننده ها موارد زیر رو جزو نقطه ضعفهای این دستگاه برشمرده بودند :
    صفحه ی کانفیگ مودم پیچیده و بسیار بد
    سرعت اشتراک گذاری هارد با سرعت پایین (چیزی بین 3 تا 3.5 مگابایت در ثانیه ذکر شده بود که کاملا غیر قابل قبوله)
    اشتراک گذاری پیچیده ی هارد در صفحه ی کانفیگ

لذا از خریدش پشیمون شدم

10. 2 کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دانلود مستقل از سیستم عامل چطوری هست؟
    تا اونجا که من فهمیدم یعنی اینکه شما با نرم افزار تنظیم میکنی که فایلی که قراره دانلود بشه مستقیم بره رو فلش مموری متصل به مودم و بعدش میتونی کامپیوتر رو خاموش کنی!
    Last edited by Soheilso; 28-05-2014 at 22:56.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

دیروز مشخصات و رویووهای خارجی برای مودم روتر وایرلس D-link مدل DSL-2750U رو نگاه می کردم و دیدم کاربران و نقد کننده ها موارد زیر رو جزو نقطه ضعفهای این دستگاه برشمرده بودند :
    سرعت اشتراک گذاری هارد با سرعت پایین (چیزی بین 3 تا 3.5 مگابایت در ثانیه ذکر شده بود که کاملا غیر قابل قبوله)
    لذا از خریدش پشیمون شدم
    بله دوست عزیز درست میفرمایید.
    علاوه بر اینها برد بسیار بسیار کم و قیمت نسبتا بالا را هم میتوان اضافه کرد
    خرید این مودم به هیچ وجه کار عاقلانه ای نیست

13. این کاربر از Soheilso بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shayan.mr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

لذا از خریدش پشیمون شدم
    بله دوست عزیز درست میفرمایید.
    علاوه بر اینها برد بسیار بسیار کم و قیمت نسبتا بالا را هم میتوان اضافه کرد
    خرید این مودم به هیچ وجه کار عاقلانه ای نیست
    من همین مدل رو دارم ،
    من تا حالا نیازی نبوده وارد صفحه کانفیگ بشم، به همراه دسگاه یه سی دی راه انداز هست که تمام کارها رو انجام میده، دی یه مرحله ای هم شما اگر کشور ایران رو انتخاب کنید، می تونید تعدا زیادی از isp های که در ایران مشغول کار هستن رو مشاهده کنید و از بین اونها isp خودتون رو انتخاب تا خود مدم بهترین تنضیمات رو انجام بده.! که خیلبی هم آسونه

سرعت هارد همین حدوداست که برای مشاهده فیلم فول اچ دی کافی هست. ولی با این حال هنوز خیلی کمه. فکر می کنم هدف از تعبیه بیشتر برای مشاهده فایل ها بوده تا جابجایی و یا اینکه امکان اتصال به پرینتر فراهم بشه

اشتراک گذاری پیچیده ای نداره. فقط کافیه این رو تو نوار ادرس بزنید و وارد هارد بشید: \\192.168.1.1

برد هم بدد نیست. من به راحتی کل اپارتمان رو پوشش میده، (من طبقه 3 هستم) علاوه براین تو کوچه تا برد حدود 50-60 متر هم میتونم ازش استفاده کنم(امتحان کردم، میشه به راحتی و با کیفیتمطلوب با وایبر و اسکایپ گوشی تماس و صحبت کرد)

قیمت هم بد نیست، 100 هزارتومان که به نظر من قیمت معقولی هست
    گرم نمی کنه، قطعی هم نداره، سریع هم وصل می شه

البته در پایان من نسبت به دوستان اطلاعات کمتری در مورد مودم ها دارم و این هم اولین مودم وایرلس من بوده و نمی تونم با مدل دیگه ای اون رو مقایسه کنم، چون کار نکردم
    اینا هم تجربه شخصی خودم از کار با این مودم بود
    موفق باشید

15. این کاربر از shayan.mr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

من همین مدل رو دارم ،
    من تا حالا نیازی نبوده وارد صفحه کانفیگ بشم، به همراه دسگاه یه سی دی راه انداز هست که تمام کارها رو انجام میده، دی یه مرحله ای هم شما اگر کشور ایران رو انتخاب کنید، می تونید تعدا زیادی از isp های که در ایران مشغول کار هستن رو مشاهده کنید و از بین اونها isp خودتون رو انتخاب تا خود مدم بهترین تنضیمات رو انجام بده.! که خیلبی هم آسونه

سرعت هارد همین حدوداست که برای مشاهده فیلم فول اچ دی کافی هست. ولی با این حال هنوز خیلی کمه. فکر می کنم هدف از تعبیه بیشتر برای مشاهده فایل ها بوده تا جابجایی و یا اینکه امکان اتصال به پرینتر فراهم بشه

اشتراک گذاری پیچیده ای نداره. فقط کافیه این رو تو نوار ادرس بزنید و وارد هارد بشید: \\192.168.1.1

برد هم بدد نیست. من به راحتی کل اپارتمان رو پوشش میده، (من طبقه 3 هستم) علاوه براین تو کوچه تا برد حدود 50-60 متر هم میتونم ازش استفاده کنم(امتحان کردم، میشه به راحتی و با کیفیتمطلوب با وایبر و اسکایپ گوشی تماس و صحبت کرد)

قیمت هم بد نیست، 100 هزارتومان که به نظر من قیمت معقولی هست
    گرم نمی کنه، قطعی هم نداره، سریع هم وصل می شه

البته در پایان من نسبت به دوستان اطلاعات کمتری در مورد مودم ها دارم و این هم اولین مودم وایرلس من بوده و نمی تونم با مدل دیگه ای اون رو مقایسه کنم، چون کار نکردم
    اینا هم تجربه شخصی خودم از کار با این مودم بود
    موفق باشید
    دوست عزیز به WiFi Sharing از این راه امیدوارمون کردی گرچه با توجه به پشتیبانی از استاندارد 300Mbps توقع خیلی بیشتری از streaming این روتر هست
    لذا بفکر تهیه ی یک جنس بهتر افتادم تا چند تا هارد رو هم پشتیبانی کنه . بهترین نمونه ای که فعلا به تور من آمده :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سه آنتنه هست. قیمتش هم فکر کنم دو برابر 2750

اما قبل از تهیه چند سوال
    شما streaming این روتر رو با چه ابزاری چک کردین؟
    آیا با دستگاه اندروییدی امتحان کردین یا خیر؟
    برای اشتراک هارد نیاز به ست کردن آی پی در روتر و یا گیرنده (مثلا تبلت یا گوشی) از سوی شما بود؟
    هارد با چه ظرفیتی امتحان شده؟ سقف ظرفیتی پشتیبانی هارد قید شده یا خیر
    Last edited by 3274; 29-07-2014 at 12:59.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •