تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 91

نام تاپيک: فارسی نویس Maryam || آرشــیو شماره 1 ||

حـــــرفـه ای Alastoor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

فارسی نویس مریم نسخه 4.0.4 :

Farsi nevis Maryam

بسته نرم افزاری مریم علاوه بر تایپ فارسی دارای امکاناتی چون اعراب گذاری کامل، تنظیم متن به صورت پاراگراف و یا به اشکال دایره و مثلث، تایپ همزمان فارسی و لاتین، مبدل فرمت ایران سیستم و فرمت ویندوز عربی و فارسی می‌باشد. نرم افزاری فارسی نویس مریم شامل برنامه های: مریم، تایپ مسقیم، سریع و آینه ای، خطاط، 420 قلم فارسی، قلمدان و ویرایشگر کیبورد می باشد.

ویژگی ها و قابلیت های این برنامه مفید عبارتند از:
    - تایپ‌ مستقیم‌ مریم : با استفاده از این برنامه دیگر احتیاجی به Copy و Paste نمی‌باشد و بصورت مستقیم در سایر برنامه‌ها می‌توانید به تایپ فارسی بپردازید.
    - تایپ‌ آینه‌ای ‌مریم : برنامه تایپ آینه ای، بهینه سازی شده در نرم افزار QuarkXPress ، سازگاری کامل با نرم افزار پروین.
    - تایپ‌ سریع ‌مریم : هرجا که نیاز به تایپ فارسی دارید، با فشردن کلید F11 برنامه تایپ سریع مریم ظاهر می‌شود. بعد از تایپ متن مورد نظر کلید Enter را بزنید تا متن فارسی منتقل شود.
    - 420 قلم : بسته نرم افزاری مریم دارای کاملترین مجموعه قلم های اصلاح شده فارسی می‌باشد و در کلیه ویندوزها اعم از فارسی و لاتین قابل اجرا می‌باشد.
    - خطاط ‌مریم : ابزار تایپ نستعلیق همراه با امکان انتقال آن بصورت تصویری و منحنی به سایر برنامه ها.
    - قلمدان : مجموعه قلمهای اصلاح شده فارسی برای استفاده در نرم افزار هایی که امکان تایپ فارسی دارند مانند:
    Word, Excel, Power Point, Access, In Design ME, Photoshop ME, Adobe Acrobat, ...
    و کلیه ی نرم افزارهایی که نسخه ME دارند.
    - ویرایشگر ‌صفحه ‌کلید : ابزاری برای تنظیم صفحه کلید بصورت دلخواه و درج حروفی که کلید معادل روی کیبورد ندارند.

توجه: قیمت این برنامه 15،000 تومان است اگر قصد حمایت از برنامه نویس این برنامه را دارید لطفا CD را خریداری کنید.

دانلود برنامه به همراه کرک :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    70MB

داره خودمونی میشه google_mz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    فعلا قم

12

به نام خدا
    سلام دوستان كسي كرك آخرين آپديت اين نرم افزار رو به تاريخ Maryam 4.3 86-03-16 نداره؟؟؟؟؟؟
    از اینجا بگیر :
    کد:

حـــــرفـه ای Mohsen6558's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

دوستان مجموعه ی زیر رو از دست ندیدن
    بهترین فونتهایی که داشتم رو آپ کردم با فونتهای برنامه ی مریم کافیه فقط کپی کنین و لذت ببرین

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

فارسی نویس مریم نسخه 4.0.4 :

Farsi nevis Maryam

بسته نرم افزاری مریم علاوه بر تایپ فارسی دارای امکاناتی چون اعراب گذاری کامل، تنظیم متن به صورت پاراگراف و یا به اشکال دایره و مثلث، تایپ همزمان فارسی و لاتین، مبدل فرمت ایران سیستم و فرمت ویندوز عربی و فارسی می‌باشد. نرم افزاری فارسی نویس مریم شامل برنامه های: مریم، تایپ مسقیم، سریع و آینه ای، خطاط، 420 قلم فارسی، قلمدان و ویرایشگر کیبورد می باشد.

ویژگی ها و قابلیت های این برنامه مفید عبارتند از:
    - تایپ‌ مستقیم‌ مریم : با استفاده از این برنامه دیگر احتیاجی به Copy و Paste نمی‌باشد و بصورت مستقیم در سایر برنامه‌ها می‌توانید به تایپ فارسی بپردازید.
    - تایپ‌ آینه‌ای ‌مریم : برنامه تایپ آینه ای، بهینه سازی شده در نرم افزار QuarkXPress ، سازگاری کامل با نرم افزار پروین.
    - تایپ‌ سریع ‌مریم : هرجا که نیاز به تایپ فارسی دارید، با فشردن کلید F11 برنامه تایپ سریع مریم ظاهر می‌شود. بعد از تایپ متن مورد نظر کلید Enter را بزنید تا متن فارسی منتقل شود.
    - 420 قلم : بسته نرم افزاری مریم دارای کاملترین مجموعه قلم های اصلاح شده فارسی می‌باشد و در کلیه ویندوزها اعم از فارسی و لاتین قابل اجرا می‌باشد.
    - خطاط ‌مریم : ابزار تایپ نستعلیق همراه با امکان انتقال آن بصورت تصویری و منحنی به سایر برنامه ها.
    - قلمدان : مجموعه قلمهای اصلاح شده فارسی برای استفاده در نرم افزار هایی که امکان تایپ فارسی دارند مانند:
    Word, Excel, Power Point, Access, In Design ME, Photoshop ME, Adobe Acrobat, ...
    و کلیه ی نرم افزارهایی که نسخه ME دارند.
    - ویرایشگر ‌صفحه ‌کلید : ابزاری برای تنظیم صفحه کلید بصورت دلخواه و درج حروفی که کلید معادل روی کیبورد ندارند.

توجه: قیمت این برنامه 15،000 تومان است اگر قصد حمایت از برنامه نویس این برنامه را دارید لطفا CD را خریداری کنید.

دانلود برنامه به همراه کرک :

کد:
    70MB

با سلام

دوستان میشه یه لینک مستقیم از جدیدترین ورژن این برنامه بگذارین.
    سلام

نحوه استفاده : دوستان فایل رو پس از در یافت از حالت فشرده خارج کنین بعد فایلی ایمیج رو رو سی دی رایت کنین بعد از روی سی دی نصب کنین مریم رو بعد از نصب سی دی رو داخل درایو بذارین اجرا کنین برنامه رو و اجازه بدین قفل رو چک کنه بعد ازچک می تونین سی دی رو خارج کنین و از برنامه استفاده کنین
    نکته : اگر هنگام چک کردن قفل مشکلی پیش اومد دلیلش اینه که سی دی درایو شما رو ساپورت نمی کنه قفل برنامه از یه سی دی یا دی وی دی درایو دیگه استفاده کنین
    موفق باشین

پروفشنال hpk34's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

آقای Mohsen6558 خیلی ممنون که لینک رو گذاشتین.

ولی چرا این همه کار باید بکنیم.یعنی راه دیگه ای نداره که بشه راحت نصبش کرد؟

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

نه دوست من ای ایمیج رو درایو مجازی کار نمی کنه باید حتما رو سی دی رایت شه
    برنامه هم برای اجرای بار اول قفل سی دی رو چک می کنه
    خیلی هم زیاد نیست کارش

حـــــرفـه ای Jalal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران و حومه

پيش فرض

فارسی نویس مریم ورژن 4.0 پرتابل

توضیحات:
    برنامه فارسی نویس مریم 4.0 به شکل پرتابل . البته برای این برنامه یک installer نوشتم ولی می‌توانید از محل نصب برنامه فایل‌ها را متسقیم اجرا کنید .

-------------------
    من کلا برنامه‌های فارسی را روی سیستم نصب نمی‌کنم . ولی این آزمایشی پرتابلش کردم .
    مریم و میرعماد رو هر جفتشون رو به صورت ارجینال خریداری کردم اما پرتابل کردن این برنامه تنها یک آزمایش بود . خواهشا برای پشتیبانی از برنامه نویسان آننسخه اصل را خریداری نمایید .
    این برنامه در اصل پرتابل شده همونی هست که توسط گروه unreal کرک شده است .
    موقع اجرای برنامه ممکن است مانند شکل 2 از یک پنجره باز بشه . دکمه ok را کلیک کنید تا دیگه از شما در مورد قفل سوالی نکنه . من تا اونجا که ممکن بود برنامه رو تست کردم . اگر دوستان مشکلی رو دیدند در این تاپیک عنوان کنند .
    کد:

پسورد

کد:

حـــــرفـه ای Jalal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران و حومه

پيش فرض

فارسی نویس مریم 4
    Size: 68 MB

کد:
    پسورد

کد:

پروفشنال Untouchable's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

ین لینکی که گذاشتید فونتهاش هم توش هست ؟!

اگه نیست به زحمت چند تا از فونت های قشنگش رو با عکس قرار بدید . . .

یا حق . . .

کاربر فعال انجمن mobin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

فارسی نویس مریم ورژن 4.0 پرتابل

توضیحات:
    برنامه فارسی نویس مریم 4.0 به شکل پرتابل . البته برای این برنامه یک installer نوشتم ولی می‌توانید از محل نصب برنامه فایل‌ها را متسقیم اجرا کنید .

-------------------
    من کلا برنامه‌های فارسی را روی سیستم نصب نمی‌کنم . ولی این آزمایشی پرتابلش کردم .
    مریم و میرعماد رو هر جفتشون رو به صورت ارجینال خریداری کردم اما پرتابل کردن این برنامه تنها یک آزمایش بود . خواهشا برای پشتیبانی از برنامه نویسان آننسخه اصل را خریداری نمایید .
    این برنامه در اصل پرتابل شده همونی هست که توسط گروه unreal کرک شده است .
    موقع اجرای برنامه ممکن است مانند شکل 2 از یک پنجره باز بشه . دکمه ok را کلیک کنید تا دیگه از شما در مورد قفل سوالی نکنه . من تا اونجا که ممکن بود برنامه رو تست کردم . اگر دوستان مشکلی رو دیدند در این تاپیک عنوان کنند .
    کد:

پسورد

کد:
    عزيز ميشه لطف كني اين نسخه رو جاي ديگه آپ كني ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •