تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: : مشکل گرافیک ATI در ویندوز 8.1

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

14 : مشکل گرافیک ATI در ویندوز 8.1

دوستان من درایور کارت گرافیکم که نصب می کنم با چند تا مشکل مواجه میشم مثلا تو نصب بازی های black box با close program مواجه میشم یا با اجرای بعضی از نرم افزا ها مشکل داره و اجرا نمیشه مثل zune و حتی به تنظیمات خود کارت گرافیک هم دسترسی ندارم و پیغام close program میده .
    وقتی هم درایورو پاک می کنم همه ی این مشکلات برطزف میشه . لازمه بگم از اخرین نسخه درایور که تو سایت خود amd هست استفاده می کنم . این مشکل چجوری برطرف میشه ؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه alyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من هم این مشکل رو دارم و فک نکنم از گرافیک باشه. چون وقتی به گرافیک دیگه سوئیچ میکنم(اینتل) باز هم مشکل وجود داره.یعنی با اجرای بعضی از نرم افزار ها بار اول و حتی واسه سه بار cloce program میده.مثل فایرفاکس یا مدیا پلیر کلاسیک یا کا ام پلیر. بازی ها رو تست نکردم.(کلا هم با ویندوز هشت و هشت و یک همین مشکل هست)اکثر ویندوز هشت و هشت ویک رو امتحان کردم ولی بازم فایده ای نداشت.فقط ویندوز 32 بیتش همچین مشکلی نداره.کسی هم نیست که این مشکل رو بتونه حل کنه خودتو خسته نکن(اگرم روشی پیدا کردی واسه منم بگو.ممنون)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    من هم این مشکل رو داشتم از طریق اینترنت اتوآپدیت کردم مشکل درست شد

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نمیدونم چرا ویندوز 8.1 رو بعضی لپ تاپ ها مشکل داره من همین نسخه ای رو که رو پی سی دارم و بدون هیچ مشکلی تا الان کار کرده رو روی چند تا مدل(همشون لنوو بودن) تست کردم همشون با ک ام پلیر مشکل داشتن همچنین مشکل درایور گرافیک رو هم تو مدل های ati مشاهده کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •