تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: تغییر در آیکون های پایین گوشی Huawei P6

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض تغییر در آیکون های پایین گوشی Huawei P6

سلام. آیکون پیام و دفترچه تلفن من از پایین گوشیم پاک شده. چه طوری میتونم دوباره اونا رو بیارم؟

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

شما میری تو منو...هر چیزی رو که خواستی نگه می داری رو آیکونش...بعد میندازیش این تو

3. این کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

شما میری تو منو...هر چیزی رو که خواستی نگه می داری رو آیکونش...بعد میندازیش این تو
    چه طوری گذاشتنش خودمم میدونم! آیکون پیام و کانتکت خود گوشی رو از کجا پیدا کنم که بگیرم و بندازم اونجا؟؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

در حالت عادی اپ های کانتکت و مسیجینگ پاک نمیشن...حتما باید دسترسی روت داشته باشید که به احتمال زیاد شما ندارید.

آیکونها قاعدتا تو بخش app drawer قابل دسترسی هست، مگر اینکه تو تنظیمات لانچر، hidden شده باشن. اکثر لانچر ها یه گزینه ای دارند که می تونید به دلخواه آیکون اپ ها رو از تو app drawer حذف کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

در حالت عادی اپ های کانتکت و مسیجینگ پاک نمیشن...حتما باید دسترسی روت داشته باشید که به احتمال زیاد شما ندارید.

آیکونها قاعدتا تو بخش app drawer قابل دسترسی هست، مگر اینکه تو تنظیمات لانچر، hidden شده باشن. اکثر لانچر ها یه گزینه ای دارند که می تونید به دلخواه آیکون اپ ها رو از تو app drawer حذف کنید.
    میشه دقیق تر توضیح بدید. یعنی من چی کار باید بکنم؟ چه کارایی انجام بدم تا به اون آیکون ها دسترسی داشته باش؟

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

میشه دقیق تر توضیح بدید. یعنی من چی کار باید بکنم؟ چه کارایی انجام بدم تا به اون آیکون ها دسترسی داشته باش؟

متاسفانه من تا حالا با گوشی های هواووی کار نکردم و از تنظیمات لانچرش اطلاعی ندارم. ولی به طور کلی باید وقتی رفتید تو app drawer اونجا یه دکمه setting داشته باشه که بشه از حالت مخفی درش آورد.

راه حل ساده تر اینه که یه لانچر جدید نصب کنید. از بازار یا هر جای دیگه...launcher رو سرچ کنید. مثلا solo launcher یا go launcher... یه چیز جدید نصب کنید ببینید مشکل حل میشه؟

8. این کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

متاسفانه من تا حالا با گوشی های هواووی کار نکردم و از تنظیمات لانچرش اطلاعی ندارم. ولی به طور کلی باید وقتی رفتید تو app drawer اونجا یه دکمه setting داشته باشه که بشه از حالت مخفی درش آورد.

راه حل ساده تر اینه که یه لانچر جدید نصب کنید. از بازار یا هر جای دیگه...launcher رو سرچ کنید. مثلا solo launcher یا go launcher... یه چیز جدید نصب کنید ببینید مشکل حل میشه؟

نتونستم کاری کنم. ولی ممنون که کمک کردید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام من داداشم گوشی Xiaomi Mi 4i داره دستش خورد لمس کرد رو مسیج و مخاطبین و با تماس های اخیر که شنماره گیر هم توشه به سمت چپ و راست کشید محو شدن الان فقط مرورگر اون پایین مونده نمیدونم چجوری برشون گردونم مثل گوشیهای سامسونگم نیست که ایکونشو تو قسمت نرم افزارها باشه که درگ کنی بکشی بندازیش اونجا از کجا باید بیارمشون دوباره سر جاشون؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •