تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: کم نور شدن صفحه نمایش لپ تاپ

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض کم نور شدن صفحه نمایش لپ تاپ

با سلام
    یه لپ تاپ لنووا داریم که هر یکی دوروز یه بار نور صفحه اش کم میشه طوری که با کلیدهای صفحه کلید و دکمه Fn و اینا و قسمت power options نمیشه زیادش کرد.
    تنها راهی که پیدا کردم این بود که ریستارت می کنم میرم تو تنظیمات بایوس اونجا با همون کلیدهای صفحه کلید نورشو زیاد می کنم دوباره ریستارت می کنم.

این مشکلو چجوری میشه برای همیشه حل کرد ؟ مشکل سخت افزاری نباشه؟
    ویندوز 8 روش نصبه
    و لازم به ذکر است که نه تنها نور ویندوز، بلکه موقع بوت هم که هنوز ویندوز بالا نیومده نورش کمه
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

سلام
    شما از سایت لنوو آخرین نسخه درایور گرافیگ مربوط به اینتل رو بگیرید و نصب کنید بدون شک مشکلتون رفع میشه .
    موفق باشین

3. این کاربر از amint1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    شما از سایت لنوو آخرین نسخه درایور گرافیگ مربوط به اینتل رو بگیرید و نصب کنید بدون شک مشکلتون رفع میشه .
    موفق باشین
    با تشکر از پاسخ شما

امتحان می کنم
    فقط مال اینتل یا برا nvidia هم نصب کنم ؟

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

این مشکل در یک حالت ایجاد میشه که شما لپ تاپ را ببرید حالت اسلیپ و پس از باز کردن مجدد متوجه میشید که نور صفحه کم هست و برخی رنگ ها هم سفیدیش یا زردیش به قرمز نزدیکه . این هیچ راهی نداره و فقط هم با ریستارت سیستم حل میشود

شاید بشه گفت باگ سخت افزاری !!

6. این کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

با تشکر از پاسخ شما

امتحان می کنم
    فقط مال اینتل یا برا nvidia هم نصب کنم ؟
    سلام
    بله فقط اینتل رو نصب کنید

8. این کاربر از amint1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام وقت دوستان بخیر
    من هم یه نوت بوک فوجیتسو دارم.بعد اینکه روشن کردم صفحه ی تاریکی داشت اول فکر کردم کلاً تاریکه ولی بعد نگاه کردن با دقت فهمیدم خیلی کم از همون ابتدای بوت ک آرم فوجیتسو میاد کم نوره.ویندوزم بالا میاد.ولی نور نداره.خیلی خیلی کم نوره.یه نرم افزار تنظیم نوره صفحه هم بسختی نصب کردم ولی بازم ج نداد.خوتستم از دوستان بپرسم مشکل از کجاستریستارت و ریستوری هم کردم ج نگرفتم
    ممنون
    نا گفته نماند به مانیتور وصل میکنم نوت بوک رو مشکلی نداره.ولی خود نوت بوک بشدت کم نوره
    Last edited by Gisman1989; 22-12-2017 at 23:41.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

در کنترل پنل ویندوز و در بخش پاور آپشن ، تنظیمات متفاوتی برای زمانی که لپ تاپ از روی باتری مشغول به کار هست، وجود داره .
    در واقع چون اکثر مصرف باتری صرف صفحه نمایش میشه ، زمانی که به باتری متصل هستید نور صفحه کم میشه .
    برای اینکه متوجه بشین چنین تنظیمی اعمال شده و یا نه ، در زمانی که دستگاه روشن هست ، آداپتور را وصل کنید اگه نور صفحه زیاد شد ، مشخصه از این تنظیمات هست.
    علاوه بر ویندوز ، ممکنه چنین تنظیماتی در بایاس کامپیوتر نیز وجود داشته باشه ، که شما میتونید غیر فعالش کنید و یا مقدار کاهش نور صفحه را کم کنید تا روشنایی صفحه بیشتر شود ، البته این وضعیت به مصرف سریعتر باتری منجر خواهد شد.

ممکنه مسئله شما مربوط به این سیستم باشه و بهتره این موضوع را نیز بررسی کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

امین جان میدونم دیگه دیره و مشکلت بر طرف شده. ولی اینو برای دوستانی میگم که این مشکل رو دارن و نمیدونم از چی هست.
    مشکل بر میگرده به سخت افزار سیستم.زمانی پدیدار میشه که بک لایت ال ای دی مانیتور سوخته ،پاره شده و یا سوکت از جاش بیرون اومده باشه.که حتما باید ببرینش تعمیر گاه تخصصی چون باید کل صفحه ال ای دی باز بشه و اونم به مهارت بالایی نیاز داره. در بیشتر مواقع هم ال ای دی عوض میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •