تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 96

نام تاپيک: مشکل در زبان برنامه نوسی فرترن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

codeblocks ide و gfortran با هم باشن کارایی بالاتر میره
    اونها را لازم نیست uninstall کنید
    ممنون دوست خوبم.من رفتم که کارایی که گفتی رو انجام بدم.اگه تونستی امشب این تاپیک رو تنها نزار.یا این که تا آخر این ترم،این تاپیکو تنها نزار.این ترم دو ارشد بدجور منو داره اذیت میکنه ولی باز توکل به خدا.
    راستشو بخوای من هیچکی رو ندارم.خیلی حرفا رو نمیشه اینجا گفت.یا حق

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوست خوبم جی فرترن رو نصب کردم و رفتم CbLauncher اجرا کنم شکل زیر ظاهر شد.کدوم گزینه رو بزنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

فک کنم گزینه دومی رو بزنم بهتر باشه.....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

الان من از کجا بفهم پیدا کرده یا نکرده......همینطوری برم همون مراحلی که گفتی رو انجام بدم؟

مشکلی پیش نیاد...

ctrl+f9 رو زدم ولی چیزی نیومد....اصلا کنترل+اف نه برای چی هست؟برای این هست که فایل فرترن رو ایمپورت کنم؟بعد از این که CbLauncher رو اجرا کردم ctrl+f9 رو بزنم؟

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ممنونم درست کردم ......واقعا ممنون.....

ایمپورت کردم و کامپایل کردم و ران گرفتم.ببینم حالا کاراییش چطوره....به نظر خوب میاد.محیطش که جذابه.

بازم به این تاپیک سر بزنین من فردا رو هستم ...پس فردا میرم دانشگاه.و ار تو دانشگاه با نت دانشگاه باز اینجا میام.....خیلی ممنون خیلی ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوست خوبم .امیدورارم برگردی و جواب بدی.

در مورد عیب زدایی با ین نرم افزار هم کمی توضیح بدین ممنون میشم.الان این خط سبزا نشان دهنده جایی هستن که مشکل ایجاد میکنن؟

الان فایل خودمو ران کردم سه تا وارنینگ داد ولی ارور نداشت.وارنینگ معمولا چیز خاصی نیست.ارور مشکل زاست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوست خوبم

به نظرم این نرم افزار یه روزنه های امیدی به من میده ....چون یه خروجی تونستم ازش بگیرم...پدرم در آمد این کدو نوشتم...حداقل یه خروجی ازش دارم میرم به استادم نشون میدم اینطور ی شد.
    حالا اینا به کنار.من الان کامپایلر فرترن رو پیش فرض این برنامه کردم....با توجه به شکل پست های قبل من تونستم یه بار کامپایل کنم و ران بگیرم و خروجی بگیرم ولی نمیدونم چرا برای بار دوم وقتی build رو میزنم کامپایل نمیشه و چیزی رو نشون نمیده....در حالی که تو قسمت تنظیماتش میرم همه چی درسته ...برام مهمه راهنمایی کینن.دارم امید پیدا میکنم که این نرم افزار کارش نسبت به نرم افزارای دیگه خیلی بهتره..بازم ممنون.
    به شکلها توجه کنین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

گفتم که selected compiler را روی GNU Fortran compiler قرار بدید و حتما روی دکمه set as default کلیک کنید
    در ضمن فکر کنم برنامه ای که نوشتید به صورت غیر عادی تموم میشه و یه اشکالی داره به exit code توجه کنید که یک عدد منفیه.
    Process returned -1073741819
    اگه برنامه به صورت عادی تموم بشه exit code برابر صفر میشه ببین کجای برنامه اشکال داره

9. این کاربر از rahnema1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوست خوبم.....خدایی بد موقعی رفتی

این مشکلو حل میکردینو میرفتین خیلی خوب بود....میخوام الان کد بنویسم...وقت ندارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

گفتم که selected compiler را روی GNU Fortran compiler قرار بدید و حتما روی دکمه set as default کلیک کنید
    در ضمن فکر کنم برنامه ای که نوشتید به صورت غیر عادی تموم میشه و یه اشکالی داره به exit code توجه کنید که یک عدد منفیه.
    Process returned -1073741819
    اگه برنامه به صورت عادی تموم بشه exit code برابر صفر میشه ببین کجای برنامه اشکال داره
    دوست خوبم،ببخشید حواسم نبود.ولی من الان این کارم کردم ولی باز کامپایل نمیشه گرفت....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •