تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910
نمايش نتايج 91 به 96 از 96

نام تاپيک: مشکل در زبان برنامه نوسی فرترن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام دوستان

من یک کد فرترن 90 دارم که با visual fortran 6.6 رو سیستم 64 بیتی ران (6.5 هم دارم رو سیستم 32 بیتی) می کنم. من متغیرها رو با دقت مضاعف (double precision) real 8 تعریف کردم اما الان نیاز به دقت بالاتر دارم اما زمانیکه اونا رو با real*16 تعریف می کنم میگه این کامپایلر اون رو ساپورت نمیکنه. چه کامپایلری این متغیر رو ساپورت می کنه؟ من هم ویندوز vista 32 و هم سون 64 بیتی دارم. ممنون میشم راهنماییم کنید. من نمیدونم چجوری باید gfortran رو از cmd خوند! تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    نی ریز فارس

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان عزیز

بنده با PLATO FORTRAN 95 یک پروژه نوشتم که شامل چندین SUbroutine هست. استادم از بنده میخواد که این subroutine ها در فایل های جداگانه ای نباشن. یعنی ایشان در نهایت از بنده فقط یک فایل می خواهند. حال آنکه الان بنده هر کدام از subroutine ها را در فایلی جداگانه ذخیره کرده ام و درون یک Project به هم متصل هستند.
    چگونه می توانم تمامی suroutine ها را درون یک فایل بگذارم و یک project بسازم؟؟؟

ممنون میشم اگر بنده را راهنمایی کنید،
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    نی ریز فارس

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان عزیز

بنده با PLATO FORTRAN 95 یک پروژه نوشتم که شامل چندین SUbroutine هست. استادم از بنده میخواد که این subroutine ها در فایل های جداگانه ای نباشن. یعنی ایشان در نهایت از بنده فقط یک فایل می خواهند. حال آنکه الان بنده هر کدام از subroutine ها را در فایلی جداگانه ذخیره کرده ام و درون یک Project به هم متصل هستند.
    چگونه می توانم تمامی suroutine ها را درون یک فایل بگذارم و یک project بسازم؟؟؟

ممنون میشم اگر بنده را راهنمایی کنید،
    با تشکر

سلام
    کد زیر نمونه ای از روش قرار دادن تمامی subroutine ها زیر همدیگر و به صورت یکجاست:
    PROGRAM EXAMPLE
    IMPLICIT NONE
    REAL X, Y
    REAL RADIUS
    EXTERNAL DISTANCE
    PRINT *, ' Input X, Y'
    READ *, X, Y
    CALL DISTANCE( X, Y, RADIUS )
    PRINT *, ' Distance = ' , RADIUS
    END PROGRAM EXAMPLE
    ! =========================
    SUBROUTINE DISTANCE( A, B, R )
    IMPLICIT NONE
    REAL A, B, R
    R = SQRT( A ** 2 + B ** 2 )
    END SUBROUTINE DISTANCE

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام دوستان. بنده یک کد فرترن با INTEL FORTRAN 2013 نوشتم ولی موقع ران گرفتن خطای زیر رو میگیره:
    ERROR 5082:SYNTAX ERROR.FOUND(WHEN EXPENDING ONE OF),END - OF - STATEMENT
    ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام من یه سوالی داشتم من برناممو در نسخه visual stadioدر fortranنوشتم ولی موقع ران شدن میزنهbuild error داره مشکل چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

دوست عزیز مشکل از عدم تعریف درست کتابخانه ها در نرم افزار فرترن 95 می باشد فرترن مثل پایتون باید کتابخونه هاش فراخوانی بشه تا کدها بصورت مستقیم توسط سیستم اجرا شود که نمیتونه این فایل ها رو از کتابخونه اصلی فراخوانی کنه این خط از برنامه رو حذف کنید و بعد دوباره در نرم افزار فرترن آپلود کنید برنامه اجرا میشود یک سری اطلاعات مفید هم تو سایت matlabprozhe.com درباره برنامه نویسی هست که میتونید آموزش گام به گام آن را مشاهده گرده و کتابخونه ها رو درست کنید درباره برنامه نویسی هست که میتونید آموزش گام به گام آن را مشاهده گرده و کتابخونه ها رو درست کنید

صفحه 10 از 10 اولاول ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •