تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: کندی گوشی اکسپریا سونی SP بعد از آپدیت شدن با اندروید 4.3 جیلی بین

داره خودمونی میشه NIMA KHAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض کندی گوشی اکسپریا سونی SP بعد از آپدیت شدن با اندروید 4.3 جیلی بین

از دو هفته پیش که آپدیت برای ارتقاء اندروید 4.3 جیلی بین برای گوشی من که یک اکسپریا SP هست اومده با مشکل عجیب کندی در سیستمم مواجه شدم چه کار کنم برای گوشی های دیگه مثل Z سونی بعدا یه فایل تکمیلی فرستاده که مشکلشونو بر طرف کرده ولی برای SP نذاشته ،به نظرتون ری ست فکتوری کنم یا صبر کنم لطفا راهنمایی ام کنید

آخر فروم باز avril's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام عید پیشاپیش مبارک
    با ریست فکتوری مشکل حل میشه 100%

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام عید پیشاپیش مبارک
    با ریست فکتوری مشکل حل میشه 100%
    n

نوروز شما هم مبارک ،اما مطلب اینه که نمی خوام ریست فکتوری کنم و می خواستم بدونم که از Build number اندروید 4.3 جیلی بین ورژنی هست که مشکل کندی گوشی منو حل کنه چون در مدل Z همین اتفاق افتاد ولی بعد با ارائه یک Build number جدید مشکل حل می شه و اندروید 4.3 با کارایی بالا در مدل Z سونی الان داره کار می کنه

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

معمولا بعد از آپدیت به نسخه جدید گوشی باید ریست فکتوری بشه تا رام فیکس بشه و باگ های ناخواسته بعد از نصب رفع بشه
    حتما ریست کنید درست میشه

تاريخ عضويت
    Mar 2006

2 مشکل در اکسپریا spبعد از نصب اندروید 4.3

با سلام بنده حدود چهار ماهی می شه که گوشی اکسپریا SP رو خریدم در بهمن ماه آپدیت اندروید 4.3 اومد که گوشی رو داغون کرد حتی ریست فکتوری هم کردم بهتر نشد که نشد در اوایل فرودین 93 فایل دیگه ای برای آپدیت اومد با مشخصه ۱۲٫۱٫A.1.201 هر چند عملکرد گوشی رو بهتر کرد ولی هم چنان گوشی عملکرد خوبی نداره و بعضا هنگ می کنه در سایت های مختلف خوندم که مشکل از رام گوشیه و یا باید گوشی رو روت کنی و اینکه مود براویا کار نمی کنه ، لطفا دوستانی که در این خصوص اطلاعات مناسب دارند منو راهنمایی کنند چون واقعا از هزینه ای که کردم برای خرید این گوشی پشیمونم و اصلا راضی نیستم کاش هیچ وقت اندروید شو آپدیت نمی کردم و واقعا به یک نتیجه رسیدم یا باید اپل خرید یا سامسونگ ،سونی خیلی خیلی ضعیفه.

پروفشنال hamidchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Right there where they belong

پيش فرض

منم چند وقتی هست راجع به این گوشی دارم تحقیق میکنم که خب انتقادهایی مشابه با نیما خان هم کم نبوده
    لطفا دوستانی که این گوشی رو دارند بیان و بگن بعد از آپدیت کدوم مشکلات برطرف شد و کدوم مشکلات اضافه شد ؟ و آیا راه حلی واسه برطرف کردنش هست یا نه ؟

پروفشنال Mr.World.Wide's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

منم چند وقتی هست راجع به این گوشی دارم تحقیق میکنم که خب انتقادهایی مشابه با نیما خان هم کم نبوده
    لطفا دوستانی که این گوشی رو دارند بیان و بگن بعد از آپدیت کدوم مشکلات برطرف شد و کدوم مشکلات اضافه شد ؟ و آیا راه حلی واسه برطرف کردنش هست یا نه ؟
    با سلام بنده حدود چهار ماهی می شه که گوشی اکسپریا SP رو خریدم در بهمن ماه آپدیت اندروید 4.3 اومد که گوشی رو داغون کرد حتی ریست فکتوری هم کردم بهتر نشد که نشد در اوایل فرودین 93 فایل دیگه ای برای آپدیت اومد با مشخصه ۱۲٫۱٫A.1.201 هر چند عملکرد گوشی رو بهتر کرد ولی هم چنان گوشی عملکرد خوبی نداره و بعضا هنگ می کنه در سایت های مختلف خوندم که مشکل از رام گوشیه و یا باید گوشی رو روت کنی و اینکه مود براویا کار نمی کنه ، لطفا دوستانی که در این خصوص اطلاعات مناسب دارند منو راهنمایی کنند چون واقعا از هزینه ای که کردم برای خرید این گوشی پشیمونم و اصلا راضی نیستم کاش هیچ وقت اندروید شو آپدیت نمی کردم و واقعا به یک نتیجه رسیدم یا باید اپل خرید یا سامسونگ ،سونی خیلی خیلی ضعیفه.

رفقا که تجربه داشتند گفتند این رو داونگرید کنید به همون اندروید 4.1.2
    این گوشی سخت افزارش از نظر امتیاز های بنچمارک های معتبر حتی اس گالاکسی اس 4 هم بالاتر هست
    اما در عمل خیلی مشکلات داره
    مثلا کم بودن برد وای فای ش
    یا مشکلات تاچش که در سطح صاف کار نمیکنه
    به هر حال من huaweig610-u20 خریدم
    قبلش به شدت مشتاق بودم اس پی بخرم
    ولی من خیلی تحقیق کردم
    یک تحقیق میدانی از هر کدوم از اطرافیان که این گوشی رو داشتند
    به این نتیجه رسیدم این رو نخرم
    مارک huawei هم خیلی شایعه پشتش بود
    حال نمیدونم در مورد باقی مدل هاش صدق میکنه یا نه
    اما درباره مدل g610 و g700 که اصلا صدق نمیکنه
    و این دو مدل گوشی های قوی و سریعی هستند
    شما داونگرید کنید اگر مشکل حل نشد یه جوری ردش کنید بره
    خیالتون راحت واسه این اندروید 4.4 نمیاد
    اندروید 4.3 هم اصلا باهاش سازگار نیست

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

8. این کاربر از Mr.World.Wide بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hamidchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Right there where they belong

پيش فرض

رفقا که تجربه داشتند گفتند این رو داونگرید کنید به همون اندروید 4.1.2
    این گوشی سخت افزارش از نظر امتیاز های بنچمارک های معتبر حتی اس گالاکسی اس 4 هم بالاتر هست
    اما در عمل خیلی مشکلات داره
    مثلا کم بودن برد وای فای ش
    یا مشکلات تاچش که در سطح صاف کار نمیکنه
    به هر حال من huaweig610-u20 خریدم
    قبلش به شدت مشتاق بودم اس پی بخرم
    ولی من خیلی تحقیق کردم
    یک تحقیق میدانی از هر کدوم از اطرافیان که این گوشی رو داشتند
    به این نتیجه رسیدم این رو نخرم
    مارک huawei هم خیلی شایعه پشتش بود
    حال نمیدونم در مورد باقی مدل هاش صدق میکنه یا نه
    اما درباره مدل g610 و g700 که اصلا صدق نمیکنه
    و این دو مدل گوشی های قوی و سریعی هستند
    شما داونگرید کنید اگر مشکل حل نشد یه جوری ردش کنید بره
    خیالتون راحت واسه این اندروید 4.4 نمیاد
    اندروید 4.3 هم اصلا باهاش سازگار نیست

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
    مشکل اینجاس بعضی از گوشی شون خیلی راضی هستند و تنها مشکل رو دوربین میدونن که اونم با نرم افزار حل شده و در نقطه مقابل بعضی هم همه مشکلات رو با هم دارن و خب بعضی هم در وسط قرار دارن
    نمیدونم میشه رفت تو فروشگاه و همه این موارد رو تست کرد یا نه و آیا میشه گوشی رو به شرط حرید یا نه ، مثلا بگی اگه این مشکلاتو نداشت برمیدارم و اگه داشت پس بگیره ! (البته در صورتی که فروشنده قبل از باز کردن جعبه مدعی باشه این مشکلاتو نداره)

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

خب یه چیزی بگم اینکه نسخه 4.1.2 خیلی خوب جواب می داد و من از نظر عملکردی فرقی بین این گوشی با گوشی دوستم که Z بود در عملکرد نمی دیدم بازی ها رو جواب می داد صفحات وب رو خیلی سریع کار می کرد ولی با 4.3 کلا چرت شده ،یه سئوال من بعد آپدیت گوشی رو ریست فکتوری کردم ولی باز با اندروید 4.3 بالا اومد چه کار کنم برای داگرید بطوری که گوشی روت نشه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام من بعد از صحب شما گوشی رو روی build number اولیه ریست کردم که بهتر شد ولی همچنان روی بعضی عملیات لگ داشت دو هفته ی پیش یک build numcer جدید برای گوشی اکسپریا sp با مشخصات 12.1.A.201 اومد که بازم عملکرد رو بهتر کرد ولی باز هم تاخیر و لگ وجود داره به نظر شما بازم ریست فکتوری رو انجام بدم ،خداییش از وقتی اینو آپدیت کردم اصلا دوست ندارم با گوشیم کار کنم چون همش ضد حال می خورم

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •