تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: Banished

داره خودمونی میشه tatarss's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

مسکن
    درشروع خانواده شما نیاز به مسکن دارد. شهروندان بدون خانه به سرعت در فصل زمستان با توجه به سرما خواهند مُرد.
    در ابتدا توصیه می شود خانه های چوبی استفاده شوند. هر خانواده نیاز به یک خانه دارد، برای افزایش بهره وری بهتر است محل کار هر خانواده نزدیک محل خانه آنها باشد.
    کاخ سنگ نیاز به مقدار زیادی سنگ برای ساخت دارد و در اوایل بازی منابع شما را تلف می کند. البته یکی از مزیت های آن مصرف چوب کمتر برای آتش در زمستان می باشد. خانه های چوبی (مصرف چوب در زمستان 30) را می توان به خانه های سنگی(مصرف چوب در زمستان 15) تبدیل و به روز رسانی کرد، بنابراین برای حفظ منابع، بهتر است در اوایل بازی از خانه های چوبی استفاده کنید.

ادامه دارد...

2. این کاربر از tatarss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

سلام ممنون بابت آموزش.
    من چهار تا Fishing Dock داشتم ولی بیشتر از پنج سال نتونستم جلو برم. چون همینطور جمعیت زیاد میشد و من هم تقریبا تمام افرادی که میتونستن کار بکنن رو گذاشته بودم ماهیگیری کنن بازم کم اوردم غذا! حتی
    Hunting Cabin
    هم یدونه داشتم. دیگه موندم چکار کنم !

4. این کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام ممنون بابت آموزش.
    من چهار تا Fishing Dock داشتم ولی بیشتر از پنج سال نتونستم جلو برم. چون همینطور جمعیت زیاد میشد و من هم تقریبا تمام افرادی که میتونستن کار بکنن رو گذاشته بودم ماهیگیری کنن بازم کم اوردم غذا! حتی
    Hunting Cabin
    هم یدونه داشتم. دیگه موندم چکار کنم !
    سلام
    شما بیشترین جمعیتی که داشتی به چند رسیده بود؟
    و آیا مطمئن هستی به خاطر کمبود غذا افراد از بین میرفتن؟

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

سلام
    شما بیشترین جمعیتی که داشتی به چند رسیده بود؟
    و آیا مطمئن هستی به خاطر کمبود غذا افراد از بین میرفتن؟
    سلام مجدد
    دقیق اش خاطرم نیست ولی می دیدم که خانه ها فرزند با سن صفر اضافه شده یعنی بچه دار شدن. چون من زیاد بازی رو از اول رفتم بخاطر این مشکل. ولی پنج سال فقط تونستم دووم بیارم
    چون مینوشت که died of Starvation یعنی از گرسنگی مردن خودم هم توجه داشتم که غذا تمام شده و عکس قاشق چنگال بالای سر خانه ها هست من چهارتا ماهیگیری رو هر کدوم چهارنفر گذاشته بودم که اینطور شد. البته بارهای بعدی که نکته شما رو دیدم فهمیدم که بهتره که جاهای حساس اسکله ماهیگیری باید ساخت و از این طریق ماهی بیشتری بدست اوردم.
    یه مشکل دیگه هم که داشتم این بود که دامداری Pasture به من اجازه اوردن sheep نمیداد و فقط یه علامت سوال جاش بود. در صورتی که توی بخش آموزش به ما یه sheep میده.

پ.ن: این بار که از اول بازی رو رفتم مشکل غذا کامل حل شد. بخاطر همون جای بد مکان ماهیگیری بود که غذا کم بدست می اوردم.
    الان 30 نفر جمعیت بالغ دارم و سال ششم پاییز هستم. غذا هم 6000 تا. فقط اگر میشه یکم در مورد Market و Trading Post توضیح بدین. آیا از همین الان صلاح هست که بسازم یا اینکه برای بعدا هست؟
    Last edited by pcsoft; 01-04-2014 at 15:14.

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان 1 سوال داشتم. من تو سایت های خارجی خوندم که تو این بازی میشه تپه ها رو صاف کرد ولی بلد نیستم میشه راهنمایی بفرمایید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

مسکن
    درشروع خانواده شما نیاز به مسکن دارد. شهروندان بدون خانه به سرعت در فصل زمستان با توجه به سرما خواهند مُرد.

در ابتدا توصیه می شود خانه های چوبی استفاده شوند. هر خانواده نیاز به یک خانه دارد، برای افزایش بهره وری بهتر است محل کار هر خانواده نزدیک محل خانه آنها باشد.

کاخ سنگ نیاز به مقدار زیادی سنگ برای ساخت دارد و در اوایل بازی منابع شما را تلف می کند. البته یکی از مزیت های آن مصرف چوب کمتر برای آتش در زمستان می باشد. خانه های چوبی (مصرف چوب در زمستان 30) را می توان به خانه های سنگی(مصرف چوب در زمستان 15) تبدیل و به روز رسانی کرد، بنابراین برای حفظ منابع، بهتر است در اوایل بازی از خانه های چوبی استفاده کنید.

ادامه دارد...
    دوستان من خانه رو نزدیک محل کار میسازم ولی افراد از دوردست میان برای انجام اونکار و به خاطر گرسنگی میمیرن چکار کنم که تو اون خونه زندگی کنن

10. این کاربر از face_2_faces بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوستان من خانه رو نزدیک محل کار میسازم ولی افراد از دوردست میان برای انجام اونکار و به خاطر گرسنگی میمیرن چکار کنم که تو اون خونه زندگی کنن
    سلام
    من خیلی وقته دیگه بازی رو وقت نکردم ادامه بدم اما تا اونجا که یادمه شما خودت می تونی مشخص کنی که کدوم کارگر ها برای کجا کار کنند...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

باسلام
    من بازی banised را نصب کردم اما با پیغام زیر روبرو می شوم
    A fatal error has occurred and the game cannot continue
    acrash dump has been written to
    C:\\users\almas\documents\banished\\save\crash.dmp
    ویندوز سیستم 7 می باشد

تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

باسلام
    من بازی banised را نصب کردم اما با پیغام زیر روبرو می شوم
    A fatal error has occurred and the game cannot continue
    acrash dump has been written to
    C:\\users\almas\documents\banished\\save\crash.dmp
    ویندوز سیستم 7 می باشد
    این اشکال بخاطر عدم سازگاری فایل اجرایی بازی با ویندوز شماست، برای رفع این موضوع ابتدا آنتی ویروستان را غیرفعال کنید و یک بار دیگر بازی را نصب کنید و قبل از اجرای بازی روی فایل اجرایی آن کلیک راست بزیند و گزینه Properties را انتخاب کنید، در صفحه Compatibility ، تیک Run this pro... را بزنید و یک ویندوز پایین تر از ویندوز خودتان انتخاب کنید و OK بزنید و بازی را اجرا کنید. اگر مشکل رفع نشد این بازی با ویندوز شما سازگار نیست. همچنین نصب DotNet Framework 3.5 می تواند در رفع این اشکال موثر باشد.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •