تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظرتون رو هم بگین

راي دهنده
26. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • کار ادامه داشته باشه

25 96.15%
  • مطالبت بدرد خودت میخوره

1 3.85%
صفحه 4 از 13 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 126

نام تاپيک: معرفی ایرادات و نکات مثبت گوشی ها از دید خودم

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

D600هدفونش حرف نداره.........عالیه

آخر فروم باز metal_militia's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    شمرووون!

پيش فرض

خوب شما بگین من حرفی ندارم

راستی نکته ای که جا افتاده بود به تلویزیون وصل میشه!!!!!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

کلا یکی از مزایای این سری از گوشی های سامسونگ مالتی لنگویج بودنشونه.........خیلی راحت وسریع

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

متال جان در مورد صدای ایر فونش باید بگم صدای خیلی خوبی داره و تو این قسمت فقط طرح ناسازگار ایر فونش که کمی بزرگ هستش ضعف محسوب میشه. اونم شاید واسه گوش من بزرگ باشن. در کل گوشی خوبی هستش
    ايرفونش بد نيست
    ولي اگه بتونه يه سري دبليو سوني بذاري محشر ميشه

داره خودمونی میشه alifire's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مالتی لنگوج چیه
    ازمتال جان هم تشکر میکنم
    اگه ممکنه یه مقایسه ای هم بین دوربین وکیفیت و بلندی صدا بین گوشی هایی که معرفی مکنی بکن
    راستی چند وقت نبودی دلمون برات تنگ شده بود

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    شمرووون!

پيش فرض و550

سونی اریکسن و550 یا همون دبلیو 550 اولین گوشی من از برند سونی اریکسن!!!!!!!!!
    1دوربین 1.3 مگا پیکسلیش کیفیت معمولی داره و نصبت به اس700 کمی ضعیف تر به نظر میرسید.ن.یز های زیاد و....دوربینش عین6630 بود که فقط یک فلاش هم داشت
    2فیلم برداری که هم سونی همیشه شرمنده میکنه واین مدل هم مثل بقیه کیفیت مزخرفی داره!!!!!!جالب هم هست وقتی میری رو ویدیو مینویسه: های کوالیتی ویدیو سلکتد!!!!!!خندم میگیره
    3اسپیکرش واقعا من که تا بحال رو دستش ندیدم کیفیت مناسبی داره +صداش خیلی بلنده (حتی باهاش یه3250رو تبدیل به سوسک کردم) و بزرگترین مشکلش حذف بخش های ریزی از صدای اهنگ هست تریبل این گوشی هم خیلی زیاد هست ولی بهر حال با وجود بلندی زیاد کیفیتش حداقل از برند های دیگه بهتر هست
    4هدفون هم کیفیت بسیار خوبی داره و شما رو از یه ام پی تری پلیر بی نیاز میکنه
    5ال سی دی .کیفیت مناسبی داره بهترین پارامتر تو ال سی دی های گوشی سونی نبود خط سیاد جدا کننده بین پیکسل ها هست که متاسفانه این مطلب تو نوکیا دیده میشه و حتی موتورلا!!!!!!!و همچنین ال سی دیش توی نور محو نمیشه این هم مطلبی بود که خودم متوجه نبوم و دوستم که ن90 داشت گفت!!!!!!!!!!!
    6 قیافه که شبیه چمدون هستش ولی خوب قیافه جالب و فانتزی داره مخصوصا از اون هیکل ریزه میزه انچنان صدایی بیرون میاد که همه تعجب میکنن
    7صفحه کلیدش معمولی بود ولی اصلا از رنگش خوشم نمیاومد!نارنجی کم رنگ
    8بزرگترین ایرادی که منجر به تعویض این گوشی شد کم بودن حافظش بود 256 مگ که میشه100تا اهنگ با کیفیت64کیلو بایت واسه من خیلی خیلی کمه!!!!!!از مسایل دیگه میشه به جاوای بهینه شده منو بندی کامل و...اشاره کرد
    9قیمت ناقابل 265
    Last edited by metal_militia; 01-09-2006 at 10:41.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    شمرووون!

پيش فرض و900

گوشی و900
    1کیفیت عکس که واقعا مثل بقیه 2مگا پیکسلی های سونی محشر هستش+قابلیت عکاسی از متن که در مدل های قبلی نیست+فکوس به صورت اتوماتیک و منوال واقعا کیفیت عکس های عالی داره
    2 از معدود گوشی های سونی که کیفیت فیلم برداریشون بالا هست فیلم برداری بسیار خوبی داره .درسته شاید به پای خیلی گوشی ها نرسه ولی در سونی اریکسن بجز پ990 که عالی ترین فیلم برداری رو در بین گوشی ها بجز ن93 دارهمیشه گفت و900 دومین کیفیت بالا رو داره(البته تو سونی اریکسن)
    3اسپیکر بسیار بلند و با کیفیتی داره بزرگترین ایرادش این هست که مثل و550 قسمت های ریزی از صدا رو حذف میکنه و همچنین همیشه باید مقدار بیسش رو کم کرد اگه بیس تا ته بالا باشه غر.غر میکنه ولی باز هم بهترین اسپیکر رو در بین گوشی های دیگه میشه گفت داره
    4هدفونش دارای یه کامندر بسیار قوی هست بزرگترین ایرادش اینکه100%باید هدفوناش عوض شه چون میزان بلندی مناسبی نداره !!!!و صداش کمه که خوب با تعویضش از یه موزیک فون عالی میشه اسم برد
    5ال سی دی بزرگ و سبیار باکیفیت دارهکه رنگ بندی طبیعی و زنده ای داره
    6قیافه هم خوب من خودم گوشی گنده دوس ندارم ولی خوب اگه یه روز نظرم عوض شد و900 علاوه بر بزرگیش قابل تحمل هست
    7صفحه کلیدش هم خوب کار شده و اس ام اس نوشتن باهاش نسبتا راحته
    8 حافظه داخلی 470 مگا بایت.اسلات کارت حافظه که سونی با کمال کم لطفی روش حتی یه مموری 512مگ نذاشته!!!!!!!!!!از جهت گرافیک بازی هاش من 3تا بازی باهاش دیدم(بجز اون بازی توپ ه که فابریک روشه)واقعا بهش امیدوار شدم!!!انصافا حداقل از بازی های سری 60 بهتر هستش!منو بندی کامل و....
    9قیمت که کمی گرون شده 535 بزرگترین ایرادش همون قیمتشه!!!اگه قیمتش حدود 400 بود واقعا گوشی ارزش بالای داشت ولی خوب قیمتش همیشه اذیت میکنه
    Last edited by metal_militia; 01-09-2006 at 10:43.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    شمرووون!

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط alifire
    مالتی لنگوج چیه
    ازمتال جان هم تشکر میکنم
    اگه ممکنه یه مقایسه ای هم بین دوربین وکیفیت و بلندی صدا بین گوشی هایی که معرفی مکنی بکن
    راستی چند وقت نبودی دلمون برات تنگ شده بود
    یعنی چند زبانه اگه اشتباه نکنم!!!!!!!

در مورد دوربین و صدا اینا معمولا چیز های دعوا سازی هستن چون مثلا اونی که 3250 داره قبول نمیکنه فقط صدای اسپیکرش بلنده و کیفیت انچنانی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا اگه مطالبو دقیق بخونید میفهمید کجا گفتم کدوم خوبه کدوم ضعیف تره!!!!!!!
    در ضمن اگر هم توجه کرده باشید چیز هایی رو که نمیدونستم نمشتم نمیدونم!!!!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

متال جان خيلي اطلاعاتت كامل بود من كه خيلي استفاده كردم خداييش.اگه مي توني از ان93 هم بنويس و از پي990 بيشتر.اگه مي توني يه لينك فيلم و900 هم برام بزار من كيفيت فيلمش رو ببينم.و اينكه و900 با چه پسوندي فيلم ميگيره؟ممنون مي شم داداش

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

متال جان با این توصیفاتی کردی w900 رو خوب توضیح دادی.ولی به نظر من کیفیت صداش از w800 تو اسپیکرا کمتره.چون یه نویز بدی رو صداش بود.این دو تا رو باهم به همراه دی600 تست کردم.(از نظر صدا )

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •