تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: Comtrend Ct-534 ADSL Router

کاربر فعال انجمن سرویس دهنده های اینترنت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض Comtrend Ct-534 ADSL Router

با سلام من یک مودم سه پورت کامترند ct-534 دارم، چند روز است که به صورت pppoe کانکت نمیشود و فقط به صورت بریج کانکت می شود، به isp برای تست بردم، گفتند که احتمالا مشکل از فریمور است، من در اینترنت سرچ کردم یک فایل به نام ct534_1.10.9AO_2-fw-eagle.ct دانلود کردم ولی مطمئن نیستم که مال مودم من هست یا نه چون ظاهرا یک مودم وایرلس هم با مدل مودم من وجود دارد و احتمالا این فریمور مربوط به آن مودم است. ضمنا در اینترنت راهنمایی برای نصب فریمور پیدا نکردم.ورژن نرم افزار مودم V1.6.15_9 و ورژن سخت افزار 0x43e2eacf است.لطفا در صورت امکان برای پیدا کردن فریمور سازگار با این مودم و نحوه نصب آن کمک کنید.اگر فریمور پیدا نشد لطفا بهترین راه برای وصل کردن دو کامپیوتر به اینترنت از طریق بریج هم به صورت همزمان و هم به تنهایی پیشنهاد کنید.با تشکر از زحمات شما
    Last edited by 971971; 11-03-2014 at 11:00.

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من با تغییر مک آدرس پی سی به مک آدرس لپ تاپ می توانم به طور غیر همزمان به اینترنت وصل شوم ولی به طور همزمان نمیدانم چکار کنم که یک کامپیوتر از اینترنت کامپیوتر دیگر استفاده کند تا هر دو اینترنت داشته باشند، در ضمن چون مک آدرس هر دو کامپیوتر یکی است در شبکه کردن و اشتراک گداری فایلها هم مشکل بوجود آمده است.

تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

یک سوال دیگر هم دارم: وقتی که به صورت PPPOE وصل می شدم می توانستم از IPSEC VРN استفاده کنم ولی الان که از BRIDGE استفاده میکنم نمیدانم چرا نمیتوانم به VРN کانکت شوم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •