تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی برا خرید هارد اکسترنال Seagate Backup Plus یا Adata Dashdrive HV620 و مشکل با Western Digital Portable My Passport

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض راهنمایی برا خرید هارد اکسترنال Seagate Backup Plus یا Adata Dashdrive HV620 و مشکل با Western Digital Portable My Passport

سلام

هارد اکسترنال یک ترابایت می خوام بخرم برای لپ تاپ بنظرتون کدوم بهتر است ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیفیت و جنس بدنه زیبایی در عین ساده بودن هم مهم هست فعلا این دو مدل نظرم رو جلب کرده اگه پیشنهاد دیگری دارید لطف کنید بگید

من در حال حاضر یه هارد اکسترنال مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارم ولی یه مشکل بزرگ باهاش دارم اونم اینه که وقتی مدت خیلی زیادی به سیستم متصل می مونه مثلا 10 ساعت یا بیشتر یه هو ارتباطش با سیستم قطع می شه یعنی توی مای کامپیوتر نشونش میده ولی وقتی روش دابل کلیک می کنی خالی نشون میده وقتی این طور می شه هارد همین طور روشن می مونه و صدای چرخش هارد رو وقتی گوشم رو نزدیکش می کنم می شه شنید وقتی این طور می شه باید کابل usb رو کشید و مجددا وصل کرد بنظرتون مشکل از کجاست؟ ضمنا با usb2 وصل می شه به لپ تاپ

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

هارد اکسترنال یک ترابایت می خوام بخرم برای لپ تاپ بنظرتون کدوم بهتر است ؟

Adata External Hard Drive Dashdrive HV620

یا

Seagate Backup Plus External Hard Drive

کیفیت و جنس بدنه زیبایی در عین ساده بودن هم مهم هست فعلا این دو مدل نظرم رو جلب کرده اگه پیشنهاد دیگری دارید لطف کنید بگید

من در حال حاضر یه هارد اکسترنال مدل Western Digital Portable My Passport دارم ولی یه مشکل بزرگ باهاش دارم اونم اینه که وقتی مدت خیلی زیادی به سیستم متصل می مونه مثلا 10 ساعت یا بیشتر یه هو ارتباطش با سیستم قطع می شه یعنی توی مای کامپیوتر نشونش میده ولی وقتی روش دابل کلیک می کنی خالی نشون میده وقتی این طور می شه هارد همین طور روشن می مونه و صدای چرخش هارد رو وقتی گوشم رو نزدیکش می کنم می شه شنید وقتی این طور می شه باید کابل usb رو کشید و مجددا وصل کرد بنظرتون مشکل از کجاست؟ ضمنا با usb2 وصل می شه به لپ تاپ
    سلام .
    در مورد مسئله اي كه هارد اكسترنال WD داريد ، پيشنهاد ميكنم از طريق power option طبق عكس زير USB Selected suspend setting را روي Disable تنظيم كنيد .

اگر در Disk management هارد اكسترنال ديده ميشود ميتونيد يك بار offline و سپس مجدداً online كنيد . كلاً بايد روشهاي مختلفي را تست كنيد كه ببينيد كداميك مشكل شما را برطرف ميكند . ولي اگر تا 10 ساعت يا بيشتر نياز به ديتاهاي ذخيره شده داريد چرا از هارد داخلي (Internal) استفاده نميكنيد ؟ توصيه ميكنم ديتاهاي مورد نظرتان را روي هارد Internal بريزيد و از آن استفاده كنيد و هارد اكسترنال براي آرشيو ديتا بماند .

در مورد سوال اول ؛ نظرم روي Seagate هست .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ممنون از پاسختون در مورد روش دوم بله در
    Disk management هارد اکسترنال هست اما
    از کجا میشه آفلاین کرد؟
    والا دیگه هارد داخل لپ تاپ پر شده و چاره ای جر استفاده از هارد اکسترنال نداشتم

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از پاسختون در مورد روش دوم بله در Disk management هارد اکسترنال هست اما
    از کجا میشه آفلاین کرد؟
    والا دیگه هارد داخل لپ تاپ پر شده و چاره ای جر استفاده از هارد اکسترنال نداشتم
    در عكس زير روی قسمت سمت چپ که نوشته Disk8 و Basic ، راست کلیک ميكنيد و offline .

6. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •