تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 85

نام تاپيک: فروش عطر و اسانس های سوئیسی و فرانسوی از قویترین کمپانی های جهان *با تضمین بالاترین کیفیت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

این فروشنده کارشون درسته
    من در فروم همسایه ازشون خرید داشتم . کارشون خیلی خوبه
    نظر لطفتونه

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.

به ایشون سه عطر توسکان لیدر - وان میلیون و تق هرمس رو سفارش داده بودم که امروز به دستم رسید.
    کیفیت کار ایشون رو کاملا تایید میکنم و اسانس های بسیار بسیار خوبی دارن.

3. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Emad HD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

من خودم اصل اونتوس رو 700 هزار تومن خریدم میخوام بدونم اسانس اونتوس شما دقیقا هیمن بوی ادکلنی که من خریدم رو میده؟یا تفاوت داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

من خودم اصل اونتوس رو 700 هزار تومن خریدم میخوام بدونم اسانس اونتوس شما دقیقا هیمن بوی ادکلنی که من خریدم رو میده؟یا تفاوت داره؟
    من ادکلن اونتوس رو نخریدم ولی اسانسی که به دوستان دادم تایید کردن که بوی ادکلنشو میده کارای ما سوئیسی و کیفیت بالایی داره منم با قیمت مناسب عرضه میکنم خواستید تستر براتون ارسال میکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام.

به ایشون سه عطر توسکان لیدر - وان میلیون و تق هرمس رو سفارش داده بودم که امروز به دستم رسید.
    کیفیت کار ایشون رو کاملا تایید میکنم و اسانس های بسیار بسیار خوبی دارن.

نظر لطفتونه امیدوارم از کارها راضی باشید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

سلام
    توباکو وانیل رو لطفن قیمت 10 میلش برای من پیغام کنید
    + لانوین آبی

ممنون

داره خودمونی میشه Emad HD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

من ادکلن اونتوس رو نخریدم ولی اسانسی که به دوستان دادم تایید کردن که بوی ادکلنشو میده کارای ما سوئیسی و کیفیت بالایی داره منم با قیمت مناسب عرضه میکنم خواستید تستر براتون ارسال میکنم
    شرایط ارسال رو برام پ.خ کنید
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

فوت و فن های عطر زدن را بیاموزید

بعضی افراد دوست دارند عطر بزنند اما بعد از استفاده از آن، احساس رضایت نمی کنند. این موضوع دلایل مختلفی دارد زیرا عطر زدن همفوت و فن های خاص خود را دارد و اگر از بوی عطری که دیگران می زنند خوشتان می آید، اما وقتی خودتان عطر می زنید راضی نیستید،شاید نکته های مهم در مورد استفاده از عطر را نمی دانید.... عطر ترکیبی از روغن های ضروری معطر یا ترکیب های آروماتیک ثابت کننده و محلول هاست و برای معطر کردن بدن استفاده می شود.معمولا ترکیب های اصلی عطر یا به صورت مصنوعی ساخته یا از منابع گیاهی یا حیوانی استخراج می شود.داستان عطر از اوایل تمدن بشری و عهد باستان شروع می شود اما عطرهای مدرن و صناعی از قرن ۱۹ به بعد، پا به میدان رقابت باعطرهای طبیعی و سنتی گذاشتند.جالب این است که بدانید عطرهای اولیه در مصر، روم و ایران باستان ریشه دارند.

چگونه عطر مخصوص خودمان را انتخاب کنیم؟

انتخاب عطر، نشانه و نماد وضعیت کلی شخصیت آدم هاست. عطر افرادی که اصول عطرزدن را بلد هستند، به نوعی مثل امضایآنهاست. اگر شما هم چنین تمایلی دارید، باید مراحلی را بگذرانید تا عطر مناسبی انتخاب کنید.اولین گام، درک و شناخت نوع عطرهایی است که با شخصیت شما تناسبی ندارند و اصلا با موقعیت و مشخصات ظاهری تان، هماهنگنیستند. با این شناخت می توانید عطرهایی انتخاب کنید که شخصیت شما را کامل تر کنند نه اینکه با خصوصیات شخصی تان منافاتداشته باشند. مثلا اگر شخصیتی آرام و ملایم دارید، استفاده از عطرهای تند با بوهای ماندگار، اصلا با روحیاتتان سازگار نیست و اطرافیانرا در برخورد با شما گیج و سردرگم می کند!مرحله اساسی دیگر این است که عطرها و رایحه هایی که دوست ندارید، کنار بگذارید و تحت هیچ شرایطی حاضر نشوید از آنها استفادهکنید. اگر واقعا عطری را دوست ندارید یا بهتر است بگوییم اگر از ته دل، عاشق عطری که انتخاب می کنید، نیستید، هیچ وقت نمی توانیدعطر اصلی یا همان عطر امضایی خودتان را پیدا کنید. اگر عطری که انتخاب کرده اید هیچ تاثیر مثبتی روی خودتان ندارد، پس استفاده از آناصلا توصیه نمی شود. عطر شما باید قبل از همه روی خودتان تاثیر عمیق و مثبت داشته باشد.سومین مرحله که بسیار مهم و در انتخاب عطر امضایی قابل اهمیت است، این است که عطری انتخاب کنید که در زمره عطرها و مارکهای شناخته شده در صنعت عطرسازی باشد، بنابراین از آزمون و خطا برای انتخاب عطر استفاده نکنید و به عطرهایی اعتماد کنید کهمعتبر باشند.منظور از عطر امضایی و هویتی این نیست که تا آخر عمر فقط از یک یا دو عطر خاص استفاده کنید، بلکه باید در طول زندگی با توجه بهشرایط و دوران خاص، عطر انتخاب کنید.فراموش نکنید در انتخاب عطر، فرمول نهایی به شامه قوی شما و درک صحیح از شرایط و مد بستگی دارد و چون عطری که انتخاب میکنید در برقراری ارتباط با دیگران موثر است، باید در انتخاب آن دقت و توجه داشته باشید. اگر بوی عطرتان دیگران را آزار دهد، مطمئن باشیدبه مشکل برمی خورید.عطری انتخاب کنید که با رایحه طبیعی پوست بدنتان هماهنگ باشد. عطر انتخابی شما هر چه باشد، باید آنقدر لطیف و نافذ باشد که به«حریم خصوصی» دیگران تجاوز نکند و در عین حال به قدر کافی دلنشین باشد که دیگران را در اطراف شما نگه دارد. عطر باید شخصیتشما را بالا ببرد و در کل بر آراستگی عمومی شما بیفزاید.اگر پوست شما خشک است، باید بیشتر عطر بزنید زیرا چربی روی پوست یا خشک بودن آن می تواند رایحه عطر را افزایش یا کاهشدهد. وقتی هوا سرد است نیز باید بیشتر عطر بزنید. چون هوای سرد، رایحه عطر را تضعیف می کند. وقتی می خواهید عطر جدیدی بخریدبه اینکه روی بدن دیگری چه بویی می دهد، اکتفا نکنید بلکه روی پوست خودتان آن را امتحان کنید. پوست هر فرد در مورد رایحه هایمختلف، واکنش های مختلفی نشان می دهد و اثر عطر در همه یکسان نیست.در طول یک سال، فقط از یک عطر استفاده نکنید. در فصل های مختلف، عطرهای متفاوتی بزنید تا ببینید کدام یک در هوای گرم و سرد،بهترین تاثیر را دارند. درجه حرارت هوا روی شدت رایحه عطر تاثیر دارد.اگر اینترنتی عطری انتخاب می کنید، فقط به دلیل معروف بودن یا تبلیغاتی که نشان می دهد مثلا کدام هنرپیشه یا شخصیت معروف ازآن استفاده می کند، عطر نخرید بلکه به شرایط خودتان توجه کنید.
    Last edited by resiver; 21-03-2014 at 12:13.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

عطر را با توجه به نوع پوست انتخاب کنيد

معمولاً وقتي افراد مي خواهند ادکلن بخرند، يکي از دو کار زير را انجام مي دهند:
    -دنبال همان عطري که از دوران دبيرستان استفاده مي کردند خواهند بود.
    عطري را انتخاب مي کنند که در هنگام خريد به نظرشان خوشبو بيايد.
    البته راه دوم بسيار بهتر از راه اول به نظر مي آيد، اما براي انتخاب عطر فقط مهم اين نيست که کدام به نظرتان خوشبو بيايد. پوستتان هم
    مهم است و اينکه آيا با پوست شما سازگاري دارد يا خير. رايحه هر عطري براي افراد مختلف متفاوت است چرا که اين رايحه تا حد زيادي
    به نوع پوست شما و مواد تشکيل دهنده ي آن عطر بستگي دارد.
    برای داشتن انتخاب بهتر متن زير را مطالعه کنيد.
    روش تست ادکلن:
    قبل از اينکه با اصول سازگاري عطر با پوستتان آشنا شويد، ابتدا برايتان چند نکته براي انتخاب اوليه ادکلن ذکر مي کنيم:
    در انتخاب هر ادکلن سه مرحله وجود دارد. زماني که در فروشگاه هستيد، ادکلن مورد نظرتان را برداشته و کمي از آن را به عنوان نمونه
    روي کاغذ تستر بزنيد و بو کنيد. اين اولين مرحله و اولين احساس شما نسبت به رايحه اين عطر است.
    چند دقيقه صبر کنيد و بعد دوباره کاغذ را بو کنيد. اين دومين مرحله است. در اين مرحله شما رايحه جديدي بعد از از بيرون رفتن رايحه اول
    از بينيتان به مشامتان خواهد خورد.
    40 دقيقه تا يک ساعت ديگر صبر کرده و دوباره کاغذ را بو کنيد. اين مرحله سوم است و در اين مرحله شما بويي استشمام خواهيد کرد
    که براي چندساعت ماندگار خواهد بود. اگر رايحه اين عطر در هر سه مرحله مورد پسند شما بود، مي توانيد آن را انتخاب کنيد.
    چطور بفهميم عطري با نوع پوستمان سازگاري دارد؟
    کيفيت ادکلن و تاثيرگذاري آن، هر دو به مسائل زيادي از جمله رژيم غذايي، محيط، ژنتيک و رفتارها (مثل فشارهاي عصبي ، سيگار
    کشيدن،...) بستگي دارد. اما يکي از مهمترين فاکتورها نوع پوست شما و درجه رطوبت آن است. هر چه پوست مرطوب تر (يا خشک تر)
    باشد، ادکلن رايحه اي قوي تر (يا ضعيف تر) خواهد داشت.
    پوست هاي چرب و مرطوب:
    افرادي که پوست هايي با رطوبت و چربي زياد دارند، فعاليت شيميايي بدنشان بيشتر است. اين چربي اضافي روي سطح پوست مي تواند
    با ادکلن ترکيب شده و عطر دوام بيشتري پيدا کند. اما اين چربي زياد ممکن است همچنين باعث شود که رايحه ي عطر تغيير کرده و به
    بويي ناخوشايند تبديل شود.
    براي جلوگيري از اين مسئله، در طي روز از مقدار کمتري ادکلن استفاده کنيد يا اينکه از ادکلن هايي با بويي ضعيف تر يا عطرهايي که کمتر
    با عطر مشک و بيشتر با عطر ميوه ها و گل ها ساخته شده باشد استفاده کنيد. ادکلن هايي که براي فصل تابستان ساخته شده اند
    براي مردهايي که پوست چرب دارند بهترين نوع به حساب مي آيد.
    پوستهاي خشك و حساس:
    ادکلن بسيار سريعتر در پوست هاي خشک از بين مي رود، به همين دليل بايد مقدار بيشتري مورد استفاده قرار گيرد. هرچند، به خاطر
    وجود ترکيبي مثل الکل اتيل، استفاده زياد هم ممکن است باعث خشک کردن هر چه بيشتر و خراب کردن پوست شود. مسئله بسيار
    پيچيده اي است.
    با دانستن اين مطلب، افرادي که پوست هايي خشک دارند بايد دنبال عطر هاي زمستاني باشند. اين ادکلن ها عطر قوي تري دارند و در
    هواي خشک و سرد ماندگاري طولاني دارند.
    پوست هاي حساس:
    بزرگترين خطر براي مردهايي که پوست حساس دارند اين است که از ادکلن هاي قوي استفاده کنند در حاليکه از ساير محصولات پوستي
    قوي نيز استفاده مي کنند. اگر پوستتان دچار آکنه و کهير است، بهتر است که ازاستفاده ادکلن بعد از استفاده از افترشيو و اسپري بدن
    خودداري کنيد، به خاطر اينکه ممکن است باعث آلرژي شود.
    افرادي که پوست حساس دارند مي توانند از همان قوانين مربوط به پوست هاي خشک در خريد ادکلن استفاده کنند، اما بهتر است که
    ترکيباتي که در اين عطرها استفاده مي شود همه از مواد طبيعي باشند.
    چند نکته ديگر:
    براي گرفتن نتيجه مطلوب ادکلن را به گلو، مچ ها، سينه و اطراف گردنتان بزنيد. اين قسمت ها بهترين نواحي هستند که عطر بتواند با
    چربي طبيعي بدن شما مخلوط شود. نکته ديگر اينکه قبل از لباس پوشيدن از عطر به پشت زانوهايتان هم بزنيد چون اين ناحيه رايحه را به
    خوبي منتشر مي کند. افراد بسياري عادت دارند که در آخر کار کمي هم از عطر روي لباسهايشان اسپري کنند، اما اين کار منع مي شود
    چون به لباس آسيب مي رساند.
    و در آخر نکته ديگري اضافه مي کنيم و آن اين است که هيچ کس نبايد تا زماني که نزديکتان نشده است رايحه عطرتان را استشمام کند.
    اگر وارد اتاقي شديد و مردم پشت سر شما بو کشيدند، مشخص است که زياد از عطرتان استفاده کرده ايد. براي اطمينان به هر اندازه
    که مي توانيد مقدار کمتري استفاده کنيد.
    سعي کنيد در انتخاب عطر هم مثل انتخاب صابون يا مرطوب کننده به پوستتان اهميت دهيد و با توجه به نوع پوستي که داريد، ادکلنتان را
    تهيه کنيد.
    Last edited by resiver; 21-03-2014 at 12:13.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •