تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 85

نام تاپيک: فروش عطر و اسانس های سوئیسی و فرانسوی از قویترین کمپانی های جهان *با تضمین بالاترین کیفیت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    021

پيش فرض

با سلام.من ی عطر گرم و تلخ میخام تو مایه های لالیک.البته از خودتون میخام بخرم.حالا راهنمایی خرید با خودتون و البته قیمتش؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    021

پيش فرض

راستی یادم رفت موندگاریش واسم مهمه.تلخ و ملایم هم باشه مشکلی نیس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

راستی یادم رفت موندگاریش واسم مهمه.تلخ و ملایم هم باشه مشکلی نیس
    نظر شخصی من اینه که هر کس ی رایحه خاصی رو مپسنده من نمیتونم بگم کدوم خوبه کدوم بد شاید یکی تی رز رو به اوینتوس ترجیح بده و بگه اوینتوس خوب نیست

موندگاری عطرها هم به چیزای زیادی بستگی دار
    نوع پوست. اگه به لباس بزنی نوع لباس .کجای بدن بزنی . بدنت چرب باشه یا تاز از حمام امده باشی بیرون

به هر حال گرید اسانسها های میباشه و موندگاریش بالا .من که میزنم بعد 3 4 روز لباسم هنوز بو ی عطرو میده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    021

پيش فرض

نظر شخصی من اینه که هر کس ی رایحه خاصی رو مپسنده من نمیتونم بگم کدوم خوبه کدوم بد شاید یکی تی رز رو به اوینتوس ترجیح بده و بگه اوینتوس خوب نیست

موندگاری عطرها هم به چیزای زیادی بستگی دار
    نوع پوست. اگه به لباس بزنی نوع لباس .کجای بدن بزنی . بدنت چرب باشه یا تاز از حمام امده باشی بیرون

به هر حال گرید اسانسها های میباشه و موندگاریش بالا .من که میزنم بعد 3 4 روز لباسم هنوز بو ی عطرو میده
    خوب من چجوری باید سفارششو بدم؟میدونین چون تی رز و اوینتوس رو اصن با بوشون آشنا نیستم.ی سوال دیگه هم دارم.اینی که شما میگین ضمانت یعنی چی؟با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

خوب من چجوری باید سفارششو بدم؟میدونین چون تی رز و اوینتوس رو اصن با بوشون آشنا نیستم.ی سوال دیگه هم دارم.اینی که شما میگین ضمانت یعنی چی؟با تشکر
    اسانسهایی که تو پست زدم همشون محبوب و جدید و اصل هستش انتخاب کنید بهم بگید چند گرم من حساب میکنم جوابو بهتون میدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

فرق بين عطر، ادو پرفوم، ادو تویلت و ادكلن چيست ؟

فرق اين محصولات تنها در ميزان غلظت عصاره روغني سازنده بوهاي مختلف است. بديهي است هر قدر غلظت عصاره روغني در يك بو بيشتر باشد، ماندگاري اش بيشتر خواهد بود.

غليظ ترين عصاره، عطر يا perfume نام دارد با غلظتي بين 40-15% خالصترين و ماندگارترين بوهاست و در عين حال گرانترين نوع عطر است.

و بعد از آن به ترتيب، Eau de Perfume با غلظتي در حدود 15-7% رايج ترين نوع عطر است كه ماندگاري مناسبي دارد و به گراني عطر هم نيست.

ادو تویلت (Eau de Toilette) در حدود 6-1% غلظت داشته بوي ملايمي دارد كه ماندگاری‌اش متوسط است.

و آخر از همه ادكلن (Eau de Cologne) است كه در واقع همان ادو تویلت (Eau de Toilette) است، بويي ملايم دارد و ماندگاري اش نيز به همان اندازه است.

در After Shave هاي مخصوص آقايان كمترين مقدار عصاره روغني بكار مي رود به همين دليل دوام بويش از بقيه كم تر است.

اینهایی که گفتم مربوط به عطر و ادکلنه اسانس یعنی عصاره خالص همینهایی که اینجا فروخته میشه
    پس چیزی که به عنوان عطر گرمی فروخته میشه در حقیقت اسمش اسانسه

7. این کاربر از resiver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

راهکارهای استفاده صحیح از اسانسها

1
    -داشتن پوست سالم رمز استفاده موفق عطرهااست.قبل از استعمال عطر و ادوکلن مطمئن شوید که پوست شما شسته و تمیز است.

2- اگر از اسانس برای رفع بوی تند بدن خود استفاده می کنید، بدانید بوی عطر دوام زیادی ندارد و سرانجام بوی بدن شما بربوی عطر غلبه می کند. استحمام مداوم و استفاده از سایر محصولات بهداشتی نظیر لوسیون ها می تواند کمک موثری در رفع بوی تند بدن شما داشته باشد . همچنین تغییر رژیم غذایی و استفاده از انواع میوه ها و سبزی ها ی تازه در مواردی موثر است . اگر با این اعمال موفق به رفع بوی نامناسب بدن نشدید به پزشک متخصص غدد مراجعه تا از کارکرد صحیح اندامهای داخلی و غدد خود مطمئن شوید . بسیاری از مواقع بوی ناخوش بدن علامتی بر وجود مشکلاتی در سیستم بدن شماست این نشانه ها را جدی بگیرید.

3- دقت کنید که اسانس را در جایی که ماده بوبر مثل استیکهای زیر بغل و یا اسپری ها ی ضد عرق استفاده کرده اید، به کار نبرید. بوبرهایی با رایحه ملایم بوی اسانس شما را نمی پوشاند، بلکه آن را افزایش می دهند. بوبرها هر نوع بوی عرق را از بین می برند و باعث می شوند که رایحه اسانس به خوبی بدن شما را خوشبو کند.

4- قبل از استفاده از عطر مطمئن شوید که خراش و زخم روبازی بر روی پوست خود ندارید، زیرا ترکیب عطر با مایعات و ترشحات سطح پوست بدن باعث ایجاد بوی نامطبوع می شود.

ایجاد رطوبت برای طولانی ترکردن زمان عطر
    1- عطرها در محیط مرطوب ماندگاری بیشتری دارند. قبل از استفاده از عطر، ابتدا حالت پوست خود را ارزیابی کنید؛ آیا پوسته پوسته و خشک است یا مرطوب و سلامت است.

2- اگر پوست شما خشک است، از یک کرم مرطوب کننده استفاده کنید تا به ایجاد رطوبت و نرمی پوست شما کمک کند. توجه داشته باشید که کرمی انتخاب کنید که بوی آن مشابه بوی عطر شما باشد.

3- پیش از استفاده از عطر، اجازه بدهید تا کرم نرم کننده به خوبی توسط پوستتان جذب بشود.

4- مطمئن بشوید که قسمتهای حساس بدنتان مرطوب شده است. اصلی ترین بخش های بدن برای پاشیدن عطر مچ، گردن و پشت زانوی شما است.

5- عطر را از فاصله بیست سانتیمتری بر روی بدن خود بپاشید و اطمینان حاصل کنید که قسمتهای اصلی آغشته به عطر شده اند تا عطر شما ماندگاری بیشتری داشته باشد.

6- یادتان باشد که عطر را پیش از پوشیدن لباس استفاده کنید. هنگامی که عطر را مستقیما به روی پوست خود بزنید، عطر ماندگاری بیشتری نسبت به زمانی که به روی لباس خود بزنید، خواهد داشت.

6- اگر پوستی دارید که پس از زدن کرم مرطوب کننده، خشک باقی می ماند؛ باید عطر را در طول روز و شب در نقاط مختلف بدن تکرار کنید؛ زیرا پوست خشک عطر را می مکد و رایحه آن را زودتر از بین می برد.

7- طبیعتا بوهای تند بیشتر از بوهای ملایم ماندگاری دارند. پس در انتخاب عطر خود دقت کنید.
    بهترین راه ماندگاری طولانی مدت عطر استفاده از تکنیک لایه بندی عطراست! سعی کنید عطرها را به صورت ست خریداری کنید و از تولیدات جانبی آن مانند لوسیون ها ، استیک ضد تعریق و . . . در کنار عطر اصلی استفاده نمایید . این کار موجب افزایش رایحه و پخش بهتر آن می گردد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

Tuscan Leather

بو: ملايم و تلخ

توضیحاتبررسی تام فورد Tuscan Leather عطری مسحور کننده .
    PRIVATE BLEND های رویایی TOM FORD از سال 2007 معرفی شدند . این سری در ابتدا شامل 12 پرفیوم مسحور کننده بود که در حال حاضر به 19 محصول گسترش داده شده است .

! . PRIVATE BLEND عرصه ایست که رایحه های بسیار ویژه با استادانه ترین روش های رایحه گیری حاصل می شوند . این مجموعه زاده یک نابغه طراحی رایحه های واقعی به نام تام فورد است .

چرا توسکان ؟
    توسکانی ( که در زبان محلی تسکانا خوانده میشود ) یکی از مناطق کشور ایتالیاست که مرکز آن شهر زیبا و تاریخی فلورانس است که برج پیزای آن شهره خاص و عام است . کل توسکانی پوشیده از مراتع خیره کننده و طبیعت شگفت آوری ست که عامل توسعه دامداری و تولید یکی از بهترین و مرغوبترین انواع چرمهای دنیا است .

تام فورد نابغه از این نعمت طبیعت بهره جسته و یک عطر یگانه و در نوع خود بی رقیب را تولید نموده است . شما عطری پیش رو دارید که چرمی ، چوبی و دودی ست و می توان آن را عطری فاقد طعم شیرین دانست . شاهکاری که با نت دقیق زعفران ، تمشک و آویشن شروع میشود در نت میانی با ترکیب عجیب کندر و گل یاس روان آدمی را نوازش می دهد تا داستان اصلی شروع شده و پرده آخر سمفونی یعنی چرم و عود نواخته شود . این پرده از این سمفونی رویایی ساعتها چون یک اسب زیبا در عرصه مشام شما و اطرافیان خواهد تاخت .

شخصیت آن کیست ؟
    یک صحنه ی رویایی ، تصورش آسان است ، یک نجیب زاده . فرقی نمی کند یک شاهزاده ی جوان اما جا افتاده ، مصمم ، خوش تیپ و یا یک خانم زیبا ، خوش پوش معقول و متفکر ، سوار بر یک اسب مادیان تیزپای زیبا ، در حال تاختن میان دشتی مملو از بوته های تمشک و پوشش گیاهی شامل آویشن و گلهای زیبای زعفران و یاس در جنگلی پر از عطر عود . این همه رایحه بی بدیل کافی نیست ! چون نم نم باران علاوه بر مراتع بر روی اسب زیبا و رویایی شما هم نشسته و عطر منحصر بفرد چرم و رایحه حیوانی را به اعماق وجود شما سرازیر میکند .

Tuscan Leather در ابتدا یک عطر خطی به نظر خواهد آمد و این به علت خلوص و کیفیت بیش از حد تصور رایحه های آن است . ولی کافیست به او فرصت دهید تا خود نمایی و شما را جادو کند . بله ! عرض اندام این محصول منحصر بفرد نیازمند زمان است . می بایست در عرصه بتازید و تمامی نت های آن را با اسب تیزپای خود طی کنید تا تمامی روایح زیبا را از مشام خود بگذارنید .

" این محصول رمزآلود ترین و اختصاصیترین و کاملترین عطر من است و باید بطوری آنرا عرضه کنم تا احساسی رویایی و کاملا منحصر به فرد را در وجود همگان برانگیزم " این جمله از تام فورد است که صاحب استثنائیترین و خاصترین برند عطرسازی جهان است ، این عطر را به جرأت میتوان بهترین عطر جهان نامید چرا که در اولین سال تولیدش یعنی 2007 به مدت 3 سال مبلغی به میزان بودجه چند کارخانه بزرگ عطرسازی جهان فروخت .

این عطر استثنائی و بسیار منحصر به فرد دارای عطری فوق العاده خاص ، شیک با پخش بوی بسیار عالی و ماندگاری بسیار طولانی که این خاصیت آن به ترکیب بسیار اختصاصی این عطر متشکل از چرم و زعفران و کندر و بخور است که رایحه ای استثنائی خود را به جهانیان معرفی کرده است . در مدح این عطر بسیار عالی همین بس که یک پک 12 عددی از ترکیبات مختلف این عطر برای معرفی به عنوان هدیه به پادشاه نروژ اهدا گشت و با استقبال بی نظیر تمامی مارکت های جهان بخصوص اروپا قرار گرفت . این عطر پادشاهانه و سلطنتی در سال 2007 وارد بازار شد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

این فروشنده کارشون درسته
    من در فروم همسایه ازشون خرید داشتم . کارشون خیلی خوبه

11. این کاربر از brad pitt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

همانطور که میبینید بهترین عطرها نیز نهایتا 30 درصد اسانس دارند و6 تا 8 ساعت ماندگاری

Last edited by resiver; 14-03-2014 at 21:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •