تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: مشکل سیاه شدن مانیتور درحالیکه لپتاپ روشن است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

سلام لطفا اگه مشکلتون حل شده به منم راه حل رو بگید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2019

پيش فرض

سلام مشکل لپ تاپتون حل شد؟ اگه اره چطوری؟

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام منم مشکل مشابه داشتم تنظیما ت standby رویnever'گذاشتم و ویندوزهم مجددا نصب کردم مشکلم تاحدی بر طرف شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من لپ تاپ gl 503vm را حدود یک سال و نیم خریدم مشکل سیاه شدن نمایشگر هر از گاهی در لپ تاپ من بوجود میاد گاهی هنگام روشن کردن گاهی در حالت استند بابی و با به حالت اسلیپ بردن و روشن کردن دوباره، مشکل تا حدودی حل می شود.بایوس را بروز کردم مشکل حل نشد واقعا نمی دونم دلیل این مشکل چیه؟ کسی راه حل اساسی برای این مشکل داره؟ مشکل سخت افزاریه یا نوعی عدم هماهنگی نرمافزاریه یا سخت افزاریه؟ چندین بار ویندوز عوض کردم مشکل همچنان پا برجاست و لپ تاپ من چون گیمینگه تنها با گرافیک انویدیا 1060 کار می کنهو
    مشکل دوم که باز از روی اول وجود داشت و باز برای حلش دوباره لپ تاپ را خاموش کنم. هنگام روشن کردن روی منوی rog لپ تاپ گیر می کنه و ویندوز بالا نمیاد که با روشن کردن دوباره ویندوز سریع بالا میاد. باز دلیل این مشکل برام ناشناخته هست(این مشکل در هر 10 بار روشن کردن لپ تاپ یک الی دو بار بوجود میاد.)
    مشکل سوم مربوط به ssd هست. هنگام خرید این لپ تاپ ssd معمولی 256 این لپ تاپ را با ssd 500 سامسونگ evo 960 تعویض کردم که واقعا پرسرعته. در این مدت 5 بار ویندوز نصب کردم و تمام فایل ها و دانلود ها را در هارد معمولی ذخیره کردم که با وجود اینها در بدترین حالت 500 گیگ شاید فایل روی ssd رایت کرده اصلا 1 ترابایت در نظر بگیرید. منتها نرم افزار سامسونگ 26 ترابایت رایت روی درایو ssd نشان می دهد و عمر مفید این ssd دویست200 ترابایته. چرا باید این عدد رایت روی ssd نشان داده بشه؟ در ضمن بدون هیچ دلیلی روزی حداقل 20 گیگ به این اضافه می شه.
    Last edited by ali_n2011; 12-12-2019 at 17:28.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •