تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: مشکل سیاه شدن مانیتور درحالیکه لپتاپ روشن است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض مشکل سیاه شدن مانیتور درحالیکه لپتاپ روشن است.

سلام
    لپتاپ من asus n550jv هستش.روقتی دارم باهاش کار میکنم مانیتورش سیاه میشه و در حالیکه دستگاه روشن هستش(سیاه سیاه نه البته، مایل به آبی) بعد که دکمه روشن شدن مانیتور رو از کیبورد میزنم برمیگرده صفحه نمایش.دو ماه خریدم دسگاه رو.گاهی ده بار پشت سرهم اینطوری میشه.میشه راهنمایی کنید؟ ممنون

2. این کاربر از vahidwesley بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ویندوزم هم 8 هستش و هیچ نرم افزاری هم روش نصب نیست.آنتی ویروس هم مکافی بود که دیدم اینطوری میشه عوضش کردم گذاشتم AVAST بازم میشه.کلافم کرده

4. این کاربر از vahidwesley بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hobor971's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ببین تو تنظیمات power management در این خصوص چیزی داره ؟ این چیزی که شما می گی حتما مربوط به تنظیمات انرژی لبتاپ هست
    این حالت کی پیش میاد ؟ اگه می بینی فقط وقتی که داری از باتری لبتاپ استفاده می کنی اینجوری می شه حتما مربوط به تنظیمات انرژی می شه . آیا وقتی که لبتپ به برق مستقیم وصله هم این حالت بوجود میاد ؟

6. 2 کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

آقا ممنون جواب دادی
    مربوط به تنظیمات انرژی نیست، وقتی که به cpu فشار وارد میشه همچین اتفاقی رخ میده. یه تعمیرگاه بردم گفتش که باید انقد کار کنی تا مشکلش حاد بشه تا بشه بازش کرد.( دستگاه برای یکی از دوستای نزدیکمه که بنده خدا زیاد با کامپیوتر بصورت حرفه ای آشنایی نداره)

8. این کاربر از vahidwesley بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه abed_0567's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ویندوز بالا بود من دره لپ تابو بستم وقتی بازش کردم صفحه سیاه بود روی هر دکمه ای هم زدم باز هم بالا نیومد که نیومد روی دکمه خاموش زدم که اصلا خاموش شد ، دوباره روشن کردم بالا اومد و صفحه رو نشان می داد ولی وقتی می خواد welcome ویندوز بالا بیاد باز دوباره همون طوری می شد ....
    من به یه نکته دیگه هم اشاره کنم که صفحه اول که آرم خوده دل رو نشون میده رو میاد و حتی سیستم خودش هم معرفی می کنه .... ولی وقتی م خواد ویندوز بیاد بالا صفحه سیاه میشه
    و یه چیز دیگه .ویندوز "Active"نیست
    کمک کنید بچه ها ....

با تشکر
    Last edited by abed_0567; 16-07-2014 at 19:41.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام
    من لپ تاپ asus n550 دارم ک گرافیک NVIDIA GeForce gtx 850m روش نصب هست. وقتی لپ تاپ رو روشن میکنم مراحل بوت شدن لپ تاپ روی صفحه نمایش داده میشه و وارد ویندوز هم میشود ولی بطور ناگهانی موقع کار کردن باهاش صفحه سیاه میشود در صورتی که برنامه ها هنوز در حال اجرا هستند، به طور مثال اگر فیلمی در حال پخش باشد تصویر ندارد ولی صدا شنیده میشود. این مشکل به مرور زمان بدتر شد تا جایی که گاها به محض بالا امدن ویندوز تصویر میپرید. قابل ذکره که با کابل vga که لپ تاپ رو به تلویزیون وصل کردم حتی وقتی که صفحه لپ تاپ سیاه میشد هنوز در تلویزیون تصویر داشتم. به توصیه یکی از دوستان در safe mode با نرم افزار display driver uninstaller حذف کردم و دوباره از سایت NVIDIA دانلود کردم و نصب کردم ولی فایده ای نداشت و همچنان مشکل ادامه داره ولی نمیدونم مشکل از کجاست!!!
    اگر بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم.

داره خودمونی میشه aligh1522's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خوابگاه شهيد آويني(پرتغال فروش)

پيش فرض

ببرید گارانتی. احتمالا سخت افزاریه
    دست تعمیرکار ندین اگه گارانتی داره.
    یکم بدشانس هستید که این طور مدلی گیرتون اومده!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض مشكل مشابه

سلام وقت بخير، من دقيقا همين مشكل و با لپتاپم دارم، چندجايى بردم نتونستن تشخيص بدن مشكل از كجاست، لطفا اگر مشكلتون حل شد يه توضيح ميديد مشكل از كجا بوده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام دوستان من مدل لپتاپم asus n550jv است دقیقا همین مشکلو دارم اگر کسی مشکلشو پیدا کرده ممنون میشم به اشتراک بزارین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام دوستان من مدل لپتاپم asus n550jv است دقیقا همین مشکلو دارم اگر کسی مشکلشو پیدا کرده ممنون میشم به اشتراک بزارین.
    سلام اگه مشکلتون حل شده به بنده هم اطلاع بدید ممنون
    09213010747

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •