تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: مشکل سیاه شدن مانیتور درحالیکه لپتاپ روشن است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام من لپ تاپ ام رو 1 سالی هست دارم مدلش lenovo ideapad320 هست ...دقیقا مشکل شما رو دارم... تنظیمات صحفه نمایش ب این صورته ک با بسته شدن صحفه نمایش لپ تاپ میره رو حالت sleep ولی مشکل اینجاست گاهی پیش میاد بعد از بستن لپ تاپ و لپ تاپ روشن میمونه و فن با شذت در حال کار کردن میشه ..طوریکه میشه صداشو شنید...اگه درب لپ تاپ رو باز کنی..صحفه نمایش سیاه شده و فن مث قبل با سرعت در حال کار کردنه...از اخر مجبور میشم با کلید پاور لپ تاپ رو خاموش کنم...و بعد از روشن کردن مجدد با ی وقفه سیستم دیرتر میاد بالا و چند ثانبه سیاه میمونه..از اول ک خربدمش اینطوری میشد....کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟

این ایمیل منه ..لطفا بهم اطلاع بدین [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2019
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام اگر مشکلتون در این مورد حل شد اعلام کنید در اینجا ممنون میشم . با تشکر و سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

باشه چشم....ولی من خودم احتمال میدم از قسمت پاور لپ تاپه...بردش مشکل داره...حقیقتش میترسم ببرمش خراب ترش کنن...یا قطعه های اصلی رو بردارن بجاش تقلبی بزارن...
    دقیقا بعد از این اتفاق ک دیروز افتاد لپ تاپ رو برا ی مدت روشن کردم بعداش باطری رو چک کردم با اینکه ب شارژ بود اما روی 95% مونده بود و شارژ نمیشد...از برق کشیدمش بعد ک کارم تموم شد و خاموش کردم...صحفه سیاه موند ولی خاموش نمیشد و صدای فن میمود....دستش نزدم تا شارژاش تموم شد و خاموش شد...دیگه کم کم دارم احساس خطر میکنم با این اوضاع گرونی قطعات واقعا خراب شدنش ی هزینه گزافی رو میزاره رو دستم

شما هم پیگیری کن اگه متوجه شدی ب ایمیل ام پیام بده

Last edited by amir10002; 09-03-2019 at 00:50.

4. این کاربر از amir10002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2019
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام از اونجاییکه ما هم این مشکل رو داریم در صورتی که مشکلتون حل شده به ما هم اطلاع بدید در اینجا ممنون .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام من بردم لپتاپو براى تعمير، پايه يكى از اس ام دى ها از مادر برد جدا شده بود يا خود اس ام دى خراب شده بود، يه همچين چيزي بهم گفتن كه قطعه عوض شد و ديگه اون مشكل وجود نداره

7. این کاربر از shararrrrr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام من بردم لپتاپو براى تعمير، پايه يكى از اس ام دى ها از مادر برد جدا شده بود يا خود اس ام دى خراب شده بود، يه همچين چيزي بهم گفتن كه قطعه عوض شد و ديگه اون مشكل وجود نداره
    چقدر هزینه شد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

حدود ٢٠٠هزار تومن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام دوستان

من تو یوتیوب و انجمن های خارجی و قسمت ساپورت بعضی از برندها مثل hp سرچ کردم...یسری نظراتی مثل عوض کردن power option و یا یسری ترفندهای نرم افزاری مثل اپدیت درایورها داده بودن.....که البته بعضیا گفته بودن بعد از ی مدت مشکل دوباره برگشته یا کلا کار نکرده...راستش من از اون راهکارها استفاده نکردم ک ببینم چی میشه....بجاش فعلا این موضوع رو تو سایت lenovo مطرح کردم منتظرم ببینم چ نظری میدن...

اون دوستی ام ک گفنه بودن بردن تعمیر و مشکل از ی قطعه smd بوده لطف کنن حالا بعدا ی خبری بدن ک ایا مشکل کلا حل شده یا ن...چون ممکنه بعد از چندهفته یا حالا ی مدتی دوباره مشکل برگرده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام دوستان عزیزم برای حل مشکل سیاه شدن ناگهانی صفحه لپتاپ ۹۹ درصد مشکل سخت افزاری هست و ایراد در چیپ گرافیک جیفورس برای سری n ایسوس که اکثرا در اثر بازی یا استفاده بیش از حد از گرافیک رخ میده و چاره ای جز تعمیر چیپ گرافیک ندارین
    Last edited by h0922410364; 09-05-2019 at 23:35.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2019

پيش فرض

سلام دوست عزیز لپ تاپ منم مثه شماس وتازگیا این مشکل پیدا کرده اگه راهی برا درست شدنش پیدا کردید به منم بگید لطفا.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •