تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: از انديشه‌ها و سخن‌های "يك مرد پير"

اگه نباشه جاش خالی می مونه Sanomas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    نامعلوم

پيش فرض از انديشه‌ها و سخن‌های "يك مرد پير"

با درود بر تمامی بازديدكنندگان اين جستار... سعی بر آن است كه از انديشه‌ها و سخن‌های خود در اينجا بگويم.

باشد كه مورد قبول دوستان واقع گردد.

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    نامعلوم

پيش فرض كلام اول

ذهن

دهن‌م، آشفته از افكار پريشان است... هر چه بگويم مانند آن است كه تكرار می‌شود... شعاری كه هميشه ديگران می‌گويند: خسته‌ام از اين و آن... نمی‌توانم ادامه بدهم و از اين حرف‌ها... اما در واقع اين طور نيست.

مطلب چيز ديگری است... برخورد با نا ملايمات زندگی و آسيب‌های بسيار در طول زمان، نا‌خوشی‌ها، روزهای بد و غيره و غيره... اما ديگر تاب را در توان نيست و بايد فكری كرد... كمك جستن از ديگران خوب است... اما آيا... آنها می‌دانند كه موضوع اصلی از چه قرار است و می‌توانند به من كمك كنند يا خير، آن را ديگر نمی‌دانم.

هر كسی خوب می‌داند كه در وهله اول خود به خود كمك كند... يعنی آن‌كه با انديشه درست كار را به پيش ببرند و حركت را آغاز كنند... نه اينكه بگويند بادوباد و هر چه را كه پيش آيد خوش آيد! بايستی با برنامه كار كنند و به جلو روند... قدم به قدم.

پس بهتر آن است كه در ابتدا ذهن خود را از افكار پريشان آزاد كنم و به ياد آن كه زيبايی را آفريد آغاز كنم...

مطلب كلام اين بود... آغاز با نام پروردگار يكتا و بلند مرتبه... به راستی كه سحن در اين‌باره بسيار است... اما... نه ديگر "اما"يی نيست... نبايد باشد كه اين طور است!

عذخواهی مرا از برای گفتن اين ياوه‌گويی ها پذيرا باشيد، از اينكه زمانی هر چند كوتاه با من همراه هستيد، سپاسگزارم...

تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    نامعلوم

پيش فرض

با درود دوباره...

نمی‌دانم كه اين‌بار چگونه آغاز كنم... اما می‌دانم كه يك آغاز، يك پايان را به همراه خود می‌آورد... زمان‌ش، را نمی‌دانيم... اما همواره اين ما هستيم كه در نهايت به پايان ماجرا می‌رسيم، بی‌آنكه از چگونگی، كم و كيف آن به خوبی اطلاع داشته باشيم... نگاه همه ما نسبت به اين پايان متفاوت است... اما من فكر می‌كنم كه نگاه همه ما نسبت به آغاز می‌تواند يكی‌ باشد... البته برداشت‌ها متفاوت است...

من اين ديد را دارم: تمامی ما به يك جور آغاز می‌شويم... اما جور ديگری پايان می‌يابيم... يعنی برای درك آسان‌تر از اين قضيه برای شما كمی توضيح می‌دهم...

همه ما به يك صورت مشابه‌ای به دنيا می‌آييم، ولی به يك صورت متفاوتی از دنيا می‌رويم... و به آنچه در اين مابين اتفاق می‌افتد، زندگی می‌گويند...!!!

اين مسئله تولد، زندگی و مرگ ما، به نظر شما جالب نيست؟!

و چه چيزی است كه آن را جالب می‌كند؟! تصورش سخت است... اما بيشتر از زندگی اين خود ما هستيم كه آن‌را "جالب" می‌كنيم...

حرف آخر من:

ماجرای من آغازی ساده دارد، ولی اميدوارم كه پايانی حالب داشته باشد!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •