تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 53

نام تاپيک: کلوب تبلت ME175KG از ایسوس

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

6 کلوب تبلت ME175KG از ایسوس

تبلت ME175KG از ایسوس در واقع یک تلفن هوشمند است که به شکل یک تبلت ۷ اینچی طراحی شده است و دارای اندروید نسخه ۴٫۳ لوبیا ژله ای است. یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های این تبلت که منجر به استقبال کاربران از آن شده، امکان مکالمه تلفنی با آن است.
    .
    طراحی و سخت‌افزار
    خلاقیت نامحدود ایسوس در ME175KG اعمال شده است و قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت، این تبلت را منحصر به فرد کرده است بطوریکه تجربه ای جدید از ارتباطات را در اختیار شما قرار می دهد.

ME175KG در دو رنگ سفید و مشکی عرضه می شود و ۳۳۸ گرم وزن دارد. طراحی ارگونومیک و دکمه های حساس به فشار آن، مطابق با لبه های منحنی دقیق آن، موجب راحتی در استفاده از آن می شود. بدنه ۱۲۰ میلی متری حتی با وجود صفحه نمایش ۷ اینچی به راحتی قابلیت قرارگرفتن در یک دست را داراست. قسمت پشتی آن از استحکام قابل قبولی در برابر ضربه برخوردار است و می‌تواند به خوبی از سخت‌افزار داخلی تبلت محافظت کند.

روی اسپیکر بالایی سنسور فاصله سنج تعبیه شده تا هنگام مکالمه تلفنی نمایشگر بصورت خودکار خاموش شود. همچنین یک سنسور نور در کنار دوربین جلو قرار داده شده تا روشنایی نمایشگر را به صورت خودکار تنظیم نماید.
    .

صفحه نمایش
    نمایشگر تبلت ME175KG از نوع IPS LCD با رزولوشن ۸۰۰ در ۱۲۸۰ پیکسل است. این تبلت یکی از برجسته ترین محصولات از لحاظ ظاهری در میان تولیدات ایسوس به شمار می رود و زمانی که کاربر مشغول بازی و یا فعالیت های اجتماعی می باشد حس دیداری زیبا و خلاقانه ای را تجربه می کند.

در تبلت ME175KG به لطف پنل IPS LCD، رنگ‌ها در صفحه نمایش به صورت طبیعی پخش می‌شوند و زاویه دید گسترده ۱۷۸ درجه به همراه حالت براق شیشه محافظ نمایشگر، شفافیت تصویر را بیشتر نیز می‌کند. روشنایی صفحه قابل قبول است و در زیر نور آفتاب نیز می‌توان با این تبلت به راحتی کار کرد. به لطف سنسور نور، این تبلت می‌تواند روشنایی مورد نیاز نمایشگر را با توجه به نور محیط و بصورت خودکار تنظیم نماید
    رزولوشن این تبلت نسبت به رده قیمتی آن بسیار خوب است و می‌توانید روی آن ویدئوها را با کیفیت HD و حتی Full HD نیز پخش کنید. همچنین قابلیت لمس همزمان ۱۰ انگشت، تجربه فوق العاده ای از اجرای بازی ها را برای شما فراهم می سازد.
    .

از تجربه صدایی جدید و متفاوت لذت ببرید
    تبلت ME175KG از ایسوس قادر به پخش صدا با دقت بسیار بالاست. این محصول با ارائه صدایی پویا بهره گرفته از فناوری های منحصر بفرد ایسوس: Sonic Master و Audio Wizard، بهتر و راحت تر صدایی با کیفیت را پخش می کند. کسب جوایز متعدد درAward Technology Grammy نشانگر صدای شگفت انگیز بی عیب و نقص آن است.

همچنین میکروفون این تبلت برای مکالمه صوتی دارای قابلیت حذف نویز و سر و صدای محیط است که باعث می شود مکالمه تلفنی مطمئنی را با این دستگاه تجربه کنید.
    ارتباطات:
    ۳G و HSPA+ داخلی این تبلت، با سرعت دانلود ۴۲ مگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود ۵٫۷۶ مگابیت بر ثانیه شما را همیشه به اینترنت متصل نگه می دارد
    .

دوربین
    دوربین ۵ مگاپیکسلی با کیفیت ضبط HD ، همه جا و همه چیز را بهتر به تصویر می کشد. با قابلیت مهیج پانوراما، به سادگی با حرکت دادن دوربین قادر خواهید بود تا در عرض چند ثانیه تصاویر واقعی پانوراما را گرفته و بلافاصله با دیگران به اشتراک بگذارید. یک دوربین ۰٫۳ مگاپیکسلی نیز برای تماس‌های ویدئویی در قسمت جلوی تبلت قرار دارد.
    .

اپلیکیشن ها:
    تبلت ME175KG به غیر از دکمه‌های تنظیم حجم صدا و دکمه قفل/پاور هیچ دکمه فیزیکی دیگری ندارد و به کمک دکمه‌های لمسی می‌توانید از تبلت استفاده نمایید. اما ایسوس در کنار سه دکمهBack، Home و Recent Apps یک دکمه لمسی دیگر نیز قرار داده است. با فشردن این دکمه لیستی از اپلیکیشن‌ها را مشاهده خواهید کرد که می‌توانند به صورت معلق اجرا شوند! Floating Widgets نامی است که ایسوس بر روی آنها نهاده است
    .

باتری همیشه قدرتمند
    عمر طولانی باتری، نگرانی شما برای از دست دادن کنترل اوضاع و بوجود آمدن شرایط سخت را از بین می برد. با باتری قدرتمند لیتیوم پلیمری با ظرفیت ۳۹۵۰ میلی‌آمپرساعت، هیچ وقت نگران خاموش شدن دستگاه خود نباشید . بهره مندی بهینه از باتری با بیش از ۳۶ ساعت مکالمه و تماشای ویدئو تا بیش از ۱۳ ساعت با کیفیت p720 از مزایای این تبلت است.

اما چیزی که شما را شگفت زده می کند، عملکرد باتری است بطوریکه وقتی تبلت به طور کامل شارژ باشد و آن را در حالت استندبای قرار دهید، پس از ۷ ساعت تنها یک درصد از شارژ آن کم می شود. ایسوس ادعا نموده که این تبلت می‌تواند تا ۳۰ روز در حالت استندبای بدون نیاز به شارژ باتری دوام بیاورد. به نظر می‌رسد که این ادعا کاملا درست است و یکی از نقاط قوت آن عملکرد بسیار خوب باتری است.
    .

عملکرد و بازده
    تبلت ME175KG ایسوس با پردازنده قدرتمند چهار هسته ای با فرکانس پردازشی ۱٫۲ گیگاهرتز تجهیز شده است که در کنار آن یک پردازنده گرافیکی Adreno 305 قدرت اجرای اکثر بازی های با گرافیک سنگین را فراهم می کند. همچنین ایسوس یک درگاه حافظه خارجی را تا ۶۴ گیگا بایت در این دستگاه تعبیه کرده است.

حافظه RAM یک گیگابایتی به کار رفته در این تبلت/تلفن هوشمند به خوبی پاسخگوی نیاز شما است و کمتر پیش می‌آید که با مشکل کمبود گنجایش حافظه رم مواجه گردید. همچنین علاوه بر فضای ذخیره سازی این تبلت که ۸ گیگابایت است یک حافظه خارجی ۸ گیگابایتی به عنوان هدیه، در دسترس شما خواهد بود.
    Last edited by t2download; 06-03-2014 at 12:16. دليل: غلط املایی

2. این کاربر از t2download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام

در مقایسه با فون پد 7 جدید ارزش خرید داره یا نه ؟

ممنون

4. این کاربر از majid_n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام

سلام دوست عزیز چرا در سایت معتبری مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و دیگر سایتهای معتبر اثری از این تبلت نیست و فقط در سایت چینی معرفی شوده!!!!

6. این کاربر از aliiiiiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

چینی که لنوو در سایت هست ...

8. این کاربر از t2download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

چینی که لنوو در سایت هست ...

منظورم اینکه هیچ نشونی ازش در سایتهای معتبر نیست! به نظر من حتی ممکنه ساخت ایسوس نباشه چینی ها از یک مدل مثل فونپد 7 ایسوس کپی کرده باشن به اسم ایسوس داده باشن بیرون!!!

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

خیر فون پد چینی که نیست و اگه اینطور بود ایسوس خودشو می کشت و گارانتی معتبر ویستا گارانتیش کرده پس تقلبی نیست ...

داره خودمونی میشه You_You's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

این تبلت رو زیاد ازش فروختم ! با زبان پارسی مشکل داره و به محضه پارسی شدن به مشکل برمیخوره

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza2kn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    عجبستان سفلا!

پيش فرض

منظورم اینکه هیچ نشونی ازش در سایتهای معتبر نیست! به نظر من حتی ممکنه ساخت ایسوس نباشه چینی ها از یک مدل مثل فونپد 7 ایسوس کپی کرده باشن به اسم ایسوس داده باشن بیرون!!!
    سلام دوست عزیز.
    نه این تبلت ساخت ایسوس هست ، ولی ساخت کمپانی ایسوس تو چین هست و برای فروش تو خود چین و چندتا کشور دیگه خاورمیانه ساخته شده.
    واسه همین تو سایت های آمریکایی یه خورده کمتر ازش خبری هست ، تو سایت های خارجی معتبر هم اونجوری کامل بهش پرداخته نشده ، ولی بیشتریا خبر اومدنش رو دادن ، تو پیج فیسبوک تبلت Asus Memo Pad HD7 هم معرفی شده ، تو چند تا سایت معتبر ایرانی هم معرفی شده و از همه مهم تر تو خود سایت ایسوس هم پیج معرفیش هست ، هم دانلود Firmware هاش..
    منم این تبلت رو گرفتم و الان تو راهه..

فقط این مشکل داشتنش با زبان فارسی خیلی عجیبه که البته گویا Firmware جدیدش که مشکل رو حل میکنه آمادس و اگه با گارانتی ویستا بگیرین ، از 16 فروردین میتونین ببرین اونجا واستون نصب کنن.

موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza2kn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    عجبستان سفلا!

پيش فرض

سلام به همه دوستان.

تبلت اومد دستم و تستش کردم ، همه چی عالیه! واقعا راضیم و تاحالا که مشکلی و هنگی نداشته.

راجع به OTG هم فلش و هم هارد 1 ترابایت و بهش وصل کردم و شناخت و باز کردو هیچ مشکلی نداشت. ( البته هارد رو یه چند ثانیه طول کشید تا کامل بشناسه و Mount کنه )

با Antutu یه بنچمارک گرفتم و البته با باز بودن برنامه هایی مثل میل یاهو و جیمیل و ... تقریبا هم اندازه Galaxy S3 شد.

اون مشکل فارسی رو هم من ندارم ، ولی از اونجایی که قبل از اینکه بدست من برسه کسی روش چندتا برنامه نصب کرده بود ، شاید اینم کار اون بوده باشه.

همه جور ویدئو با همه سایزی روش پخش کردم خیلی خوب اجرا کرد ، فقط با پخش فایل های MKV تو MX Player به مشکل خوردم که لگ داشت و باید H/W یا S/W Decoder رو روشن میکردم و اونم با این نسخه آندروید 4.3 مشکل داشت و البته برای درست کردنش یکم کار داشت که باید با ADB انجام میشد ولی چون هنوز تبلت رو روت نکردم ، نتونستم انجام بدم. البته BS Player رو گرفتم و اون کاملا عالی و بدون مشکل فایل های MKV رو باز میکنه.

الان دنبال یه راه امن واسه روت کردنش هستم که راحت هم برگرده اگه خواستم ببرم گارانتی ، یه مشکلی هم که الان بهش خوردم اینه که خیلی خیلی خیلییییییی دیر شارژ میشه! احتمال خیلی زیاد از شارژرش هست ، ولی به هر حال دیشب باتری 25% بود ساعت 3 شب زدم تو شارژ و یه سر تا 1:30 ظهر تو شارژ بود و فقط تا 93% رفت! اینو هم باید با چندا شارژر دیگه امتحان کنم ببینم مشکل از چیه.

دوستان کسی سوال داشت در خدمتم.
    موفق باشید
    Last edited by reza2kn; 21-03-2014 at 13:53.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

سلام به همه دوستان.

تبلت اومد دستم و تستش کردم ، همه چی عالیه! واقعا راضیم و تاحالا که مشکلی و هنگی نداشته.

با Antutu یه بنچمارک گرفتم و البته با باز بودن برنامه هایی مثل میل یاهو و جیمیل و ... تقریبا هم اندازه Galaxy S3 شد.

اون مشکل فارسی رو هم من ندارم ، ولی از اونجایی که قبل از اینکه بدست من برسه کسی روش چندتا برنامه نصب کرده بود ، شاید اینم کار اون بوده باشه.

همه جور ویدئو با همه سایزی روش پخش کردم خیلی خوب اجرا کرد ، فقط با پخش فایل های MKV تو MX Player به مشکل خوردم که لگ داشت و باید H/W یا S/W Decoder رو روشن میکردم و اونم با این نسخه آندروید 4.3 مشکل داشت و البته برای درست کردنش یکم کار داشت که باید با ADB انجام میشد ولی چون هنوز تبلت رو روت نکردم ، نتونستم انجام بدم. البته BS Player رو گرفتم و اون کاملا عالی و بدون مشکل فایل های MKV رو باز میکنه.

الان دنبال یه راه امن واسه روت کردنش هستم که راحت هم برگرده اگه خواستم ببرم گارانتی ، یه مشکلی هم که الان بهش خوردم اینه که خیلی خیلی خیلییییییی دیر شارژ میشه! احتمال خیلی زیاد از شارژرش هست ، ولی به هر حال دیشب باتری 25% بود ساعت 3 شب زدم تو شارژ و یه سر تا 1:30 ظهر تو شارژ بود و فقط تا 93% رفت! اینو هم باید با چندا شارژر دیگه امتحان کنم ببینم مشکل از چیه.

دوستان کسی سوال داشت در خدمتم.
    موفق باشید
    بلندی صداش چطوره ؟
    زود بگید چند خریدید ؟ کیفیتش چطوره ؟ خوبه یا نه

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •