تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: فوری:کیس آینده دار نهایتا 6تومن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض فوری:کیس آینده دار نهایتا 6تومن.

سلام.
    من همین پست رو برای قیمت 4تون گذاشتم ولی چون پول جور شد این تاپیک رو زدم...
    امیدوارم مورد توجه اساتید و کاربران قرار بگیرد...
    اولویت های من برای این کیس:
    1.آینده دار بودن
    2.تا حد ممکن خود کیس و سیستم خونک کننده و پاور آن عالی باش(از این جهت که اگر سال بعد بخوام ارتقا بدم مشکل برقی و تهویه نداشته باشد)
    3.این سیستم رو برای کار گرافیکی میخوام(3dmax) پس لطفا طوری راهنمایی کنید که این برنامه به روان ترین شکل ممکن اجرا شود البته با توجه به بودجه...
    4.سرعت انتقال اطلاعات برام خیلی مهمه
    5.مانیتور خودم LG Flatron W2261VP هست و نمیدونم که این مانیتور برای این سیستمی که قرار هست شما پیشنهاد بدید مناسب هستش یا نه.ممنون میشم که اگه مناسب هست بگید و اگه مناسب نیست
    یه مانیتور در حد 400-500 هم بهم معرفی کنید.

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

مانیتور همون خوبه.

3. این کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سیستم پیشنهادی به نظر من مناسبه.
    با توجه به سیستم که بر پایه سوکت 2011 هست و از قابلیت Quad Channel برای رمها پشتیبانی میکنه ، پیشنهاد میکنم رمها رو 4 تا 4 گیگ تهیه کنین.

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سیستم پیشنهادی به نظر من مناسبه.
    با توجه به سیستم که بر پایه سوکت 2011 هست و از قابلیت Quad Channel برای رمها پشتیبانی میکنه ، پیشنهاد میکنم رمها رو 4 تا 4 گیگ تهیه کنین.

اگر چه 4 تا 4 گیگ از نظر کارایی کمی بهتره. اما به 3 دلیل توصیه نمیشه:

1- آینده ی نگری و بحث قابل ارتقا بودن رو کاهش میده. (چیزی که خود ایشون فرمودن میخوان!)
    2- حرارت بالا به همراه داره!
    3- قیمتش هم گرون تره!
    Last edited by Hessam 2; 04-03-2014 at 13:42.

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگر چه 4 تا 4 گیگ بهتره؛ اما آینده ی نگری و بحث قابل ارتقا بودن رو کاهش میده. حرارت بالا به همراه داره. قیمتش هم گرون تره!
    با توجه به قطعاتیکه پیشنهاد کردین ( کیس و خنک کننده ی واتر ) که تقریبا بصورت حرفه ای هستند مشکلی بابت کولینگ کیس نیست و فضای کافی هم موجود و در دسترس خواهد بود ، پس قضیه حرارت تقریبا منتفی خواهد بود.
    با توجه به اسلاتهای رم هم که 8 عدد هست فکر نمیکنم برای کاربردشون در آینده بیشتر از 32 گیگ رم لازم باشه. ( مگر اینکه برای کاربریهای سرور و امثال اینها )

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

با توجه به قطعاتیکه پیشنهاد کردین ( کیس و خنک کننده ی واتر ) که تقریبا بصورت حرفه ای هستند مشکلی بابت کولینگ کیس نیست و فضای کافی هم موجود و در دسترس خواهد بود ، پس قضیه حرارت تقریبا منتفی خواهد بود.
    با توجه به اسلاتهای رم هم که 8 عدد هست فکر نمیکنم برای کاربردشون در آینده بیشتر از 32 گیگ رم لازم باشه. ( مگر اینکه برای کاربریهای سرور و امثال اینها )
    از نظر جنبه ی اقتصادی، به تمام این موارد ارزش داره! چون قیمتش 40 هزار تومان ارزون تره! حالا هزینه ی ایاب و ذهاب و اسمبلش، بماند!
    مبلغ قابل توجهیه! در صورت خرید 4 ماژول، باید تغییراتی ایجاد کرد! چون فراتر از بودجه میزنه! مگر ایشون کمی افزایش بودجه بدن!
    مثلاً هارد دیسک سیگیت بخرن یا کارت گرافیک از برند ایسوس بخرن.
    Last edited by Hessam 2; 04-03-2014 at 13:48.

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

از نظر جنبه ی اقتصادی، به تمام این موارد ارزش داره! چون قیمتش 40 هزار تومان ارزون تره! حالا هزینه ی ایاب و ذهاب و اسمبلش، بماند!
    مبلغ قابل توجهیه! در صورت خرید 4 ماژول، باید تغییراتی ایجاد کرد! چون فراتر از بودجه میزنه! مگر ایشون کمی افزایش بودجه بدن!
    مثلاً هارد دیسک سیگیت بخرن یا کارت گرافیک از برند ایسوس بخرن.
    در صورتیکه اختلاف مبلغ زیاد باشه ، بله ممکنه ارزش نداشته باشه.
    ولی من قیمتها رو که چک کردم حدودا کمتر از 20 تومن اختلاف بین ماژولهای 4 و 8 گیگی بود. ( 4 تا 4 گیگ 838 و دو تا 8 گیگ رو 825 برای سری Trident با فرکانس 2400 قیمت گرفتم )
    به هرحال انتخاب با استارتر هست . . .

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

در صورتیکه اختلاف مبلغ زیاد باشه ، بله ممکنه ارزش نداشته باشه.
    ولی من قیمتها رو که چک کردم حدودا کمتر از 20 تومن اختلاف بین ماژولهای 4 و 8 گیگی بود. ( 4 تا 4 گیگ 825 و دو تا 8 گیگ رو 838 برای سری Trident با فرکانس 2400 قیمت گرفتم )
    به هرحال انتخاب با استارتر هست . . .
    خیر. 2 عدد 8 گیگ 790 هست! در واقع ما 790 فروش داریم!!
    از جایی که قیمت دارید، قطعاً گران فروشی می کنه!! یا گرون می خره! خب طبعاً و به ناچار باید گرون بفروشه!
    بنابراین اختلاف قیمتشون نسبتاً فاحش و تاثیر گذار هست. با توجه به ارزش خرید بالاتر دو ماژول، لذا بهترین انتخاب جهت خرید هست.

متاسفانه دوستان در اینجا تطابق و سازگاری بیشتر ماژول ها با اسلات ها رو خیلی بزرگش کردن!! لیست های پیشنهادی بعضاً پر از اشکالات و ایرادات بسیار مهم تر از بحث اسلات و ماژول هاست!!

پیشنهاد می کنم برن چند تا بنچمارک ببینن تا متوجه تفاوت بسیار کمشون بشن!
    تفاوت کانال ها فقط در ارائه ی پهنای باندی هست که به صورت موازی به کاربر ارائه میدن!
    رو سوکت 2011 اگر شما تک ماژول رم هم ببندید، کوچکترین اشکال یا ایراد و انتقاد فنی وارد نخواهد بود! با قدرت تمام و بدون افت کارایی محسوس، تک ماژول بر روی سوکت 2011 بازدهی بالا خواهد داشت!

این دقیقاً مصداقگر بحث خوب و خوب تر هست. تازه خوب تر به چه ارزشی؟! خوب تری که مزایاش بیشتر از معایبش باشه، ارزشمنده! در غیر اینصورت، خوب در اولویت خواهد بود و در مجموع بهتر هست.

نکته ی پایانی اینکه هیچ آدم عاقلی یک برتری و مزایا رو به چند برتری و مزایا ترجیح نمیده!
    Last edited by Hessam 2; 04-03-2014 at 14:27.

10. این کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

قیمتهای شما قطعا مناسبتر هست.
    ولی بحت سر قیمتها نبوده و بنده فقط اختلاف قیمت بین ماژولها و کارایی و بازدهی که میتونه داشته باشه مدنظرم بود و عرض کردم. لطفا تاپیک رو بیشتر از این پیش نبریم. ممنون.

12. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

خیلی ممنون بابت پیگیریتون...
    من فکر میکنم همون دوتا 8 رو میگیرم...

14. این کاربر از juve11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •