تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 54

نام تاپيک: کمک کنید مشکل در لپ تاپ ایسوس

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

رسیدگی شد
    دقت داشته باشید بحث کردن به خودی خود مشکلی نخواهد داشت اما بی احترامی در حین بحث هرگز
    در ضمن کاربران فعال با در نظر گرفتن سطح فعالیت و بار علمی دیده شده از آنها رتبه داده شده اند و دیدگاه شان تخصصی تر و از روی تجربه است
    دوستان عزیز لطفا بحث تاپیک رو منحرف نفرمایید
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام به همه.امروز بعد از یک هفته رفتم گارانتی اولش دعوا و صدامو بردم بالا که چرا هنوز تستش نکردین.بعد منو بردن داخل جلو خودم تستش کردن ریست فکتوریش کردن که ظاهرا مشکلی پیش نیومد .اما خواستم ببرمش پشتشو نگاه کردم جای ضربه روش بود که بهشون گفتم .اونام بعد نیم ساعت کلنجار رفتن باهاش و منکر این شدن که ضربه اینجا بهش وارد شده یکی از خانومای اونجا انصاف داشت گفت اره وقتی اورده دستگاه سالم بود.و دیگه قبول کردن تعویض بشه.بهم گفت تمام اشانتیوناشو بقیه کارتونو چیزاشو بیار یه نو بهت میدیم.اما وقتی بهش گفتم الان میرم بیارم گفت نه خودمون بهت زنگ میزنیم میگییم کی بیای.حالا یه شک دیگه واسم بوجود اومده ممکن هست اینا زیر لپ تاپو عوض کنن بعد همونو بجای فابریک بهم بدن؟میبینی مشگلات من تمومی نداره

3. این کاربر از aidin.2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام به همه.امروز بعد از یک هفته رفتم گارانتی اولش دعوا و صدامو بردم بالا که چرا هنوز تستش نکردین.بعد منو بردن داخل جلو خودم تستش کردن ریست فکتوریش کردن که ظاهرا مشکلی پیش نیومد .اما خواستم ببرمش پشتشو نگاه کردم جای ضربه روش بود که بهشون گفتم .اونام بعد نیم ساعت کلنجار رفتن باهاش و منکر این شدن که ضربه اینجا بهش وارد شده یکی از خانومای اونجا انصاف داشت گفت اره وقتی اورده دستگاه سالم بود.و دیگه قبول کردن تعویض بشه.بهم گفت تمام اشانتیوناشو بقیه کارتونو چیزاشو بیار یه نو بهت میدیم.اما وقتی بهش گفتم الان میرم بیارم گفت نه خودمون بهت زنگ میزنیم میگییم کی بیای.حالا یه شک دیگه واسم بوجود اومده ممکن هست اینا زیر لپ تاپو عوض کنن بعد همونو بجای فابریک بهم بدن؟میبینی مشگلات من تمومی نداره
    ای کاش به حرف من گوش میدادی و بیخیال اون ویندوز اورجینال میشدی قبل از اینکه ببری گارانتی
    توی صفحه اول بهت گفتم اما اصلا توجه نکردی
    Last edited by leo.unique; 09-03-2014 at 13:09.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

خوب یدونه نو بهم میدن مگه بد شد؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

خوب یدونه نو بهم میدن مگه بد شد؟
    ای خدااااااااا کشتی مارو پس دیگه شک کردنت چیه ؟؟؟

7. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

ای بابا
    همچین می گین ویندوز اوریجینال انگار داریم راجع به ساعت اصل و بدل حرف می زنیم. اینقدر فرق ویندوز اوریجینال و کرک شده رو توضیح دادم دیگه حالم از توضیح دادن دوبارش بهم می خوره
    شما هم که دستگاهو قبل از اینکه مشکل دستگاه مشخص بشه فرستادی گارانتی. این کار شما باعث شد که الکی یک دستگاه سالم به صف دستگاه هایی که ممکنه واقعا مشکل داشته باشن اضافه بشه. اخرشم با یه ریست فکتوری حل شده ولی چون شما بیخود و بیجهت دستگاه رو دادی گارانتی و اونها هم که ادم درست و حسابی نیستن که لپتاپ می گیرن دستشون انگار چکش دادی بهشون همه جا می کوبنش پشت دستگاه خط افتاده و حالا اونها باید یه لپتاپ نو به شما بدن. حالا چی میشه؟ هیچی دیگه اخر سال میان نگاه میکنن میبینن ای داد بیداد خرج شرکت داره زیاد میشه، بعد دستگاه یه بیچاره ای که واقعا خراب بوده رو عوض نمی کنن می گن شامل گارانتی نمیشه (چون خرجش براشون زیاده)
    سوال من از شما الان: الان نگرانید که دستگاه نو ندن بهتون؟ خوب همونو بدن تازه باید هزینه ی رفع مشکل نرم افزاریشم بگیرن چون رفع مشکل نرم افزاری وظیفه ی اونها نبوده. باید زنگ میزدی مایکروسافت بگی ویندوز من بلو اسکرین میده اما ایا شما این کارو کردی؟ پس ویندوز اوریجینال به چه دردیت می خوره؟

هیچی همین دیگه کلا اعصابم خورده انگار

9. این کاربر از V i r u s e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

ای بابا
    همچین می گین ویندوز اوریجینال انگار داریم راجع به ساعت اصل و بدل حرف می زنیم. اینقدر فرق ویندوز اوریجینال و کرک شده رو توضیح دادم دیگه حالم از توضیح دادن دوبارش بهم می خوره
    شما هم که دستگاهو قبل از اینکه مشکل دستگاه مشخص بشه فرستادی گارانتی. این کار شما باعث شد که الکی یک دستگاه سالم به صف دستگاه هایی که ممکنه واقعا مشکل داشته باشن اضافه بشه. اخرشم با یه ریست فکتوری حل شده ولی چون شما بیخود و بیجهت دستگاه رو دادی گارانتی و اونها هم که ادم درست و حسابی نیستن که لپتاپ می گیرن دستشون انگار چکش دادی بهشون همه جا می کوبنش پشت دستگاه خط افتاده و حالا اونها باید یه لپتاپ نو به شما بدن. حالا چی میشه؟ هیچی دیگه اخر سال میان نگاه میکنن میبینن ای داد بیداد خرج شرکت داره زیاد میشه، بعد دستگاه یه بیچاره ای که واقعا خراب بوده رو عوض نمی کنن می گن شامل گارانتی نمیشه (چون خرجش براشون زیاده)
    سوال من از شما الان: الان نگرانید که دستگاه نو ندن بهتون؟ خوب همونو بدن تازه باید هزینه ی رفع مشکل نرم افزاریشم بگیرن چون رفع مشکل نرم افزاری وظیفه ی اونها نبوده. باید زنگ میزدی مایکروسافت بگی ویندوز من بلو اسکرین میده اما ایا شما این کارو کردی؟ پس ویندوز اوریجینال به چه دردیت می خوره؟

هیچی همین دیگه کلا اعصابم خورده انگار
    اره میترسم دستگاهمو زیرش که ضربه خورده رو عوض کنن بعد بگن یکی جدید بهت دادیم.هرچند این g750 jhهمه پلمپ شده خود ایسوسه و داییم میگه نمیتونن همچین کاری کنن چون میفهمیم.اما بازم شک دارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

ای خدااااااااا کشتی مارو پس دیگه شک کردنت چیه ؟؟؟

دادش خو دست خورم نیس که

12. این کاربر از aidin.2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

اره میترسم دستگاهمو زیرش که ضربه خورده رو عوض کنن بعد بگن یکی جدید بهت دادیم.هرچند این g750 jhهمه پلمپ شده خود ایسوسه و داییم میگه نمیتونن همچین کاری کنن چون میفهمیم.اما بازم شک دارم
    دادش خو دست خورم نیس که
    معمولا chasis لپتاپ به راحتی توی بازار گیر نمیاد . اونم لپ تاپ های خاص !

معمولا یکی نو بهتون می دن . مخصوصا اینکه رفتین اونجا دعوا راه انداختین الان حسابی ترسیدن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دادش خو دست خورم نیس که
    حالا ضربه در چه حد بود ؟ واقعا واسم سواله که چطور میتونن اینقدر بی نظم باشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •