تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 54

نام تاپيک: کمک کنید مشکل در لپ تاپ ایسوس

اگه نباشه جاش خالی می مونه JU JU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    من نگفتم بخاطر حذف آنتی ویروستون هست، گفتم به علت وجود آنتی ویروس می‌تونه باشه که خیلی جاها هم بهش اشاره شده ( وجود آنتی ویروس و ناسازگاری با ویندوز ۸ )

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

کلا وقتی میخاین آنتی ویروس بریزین اگه ویندوز آنتی ویروس قبلی داشت بهترین راه اینه که ویندوزتونو عوض کنید بعد آنی ویروس جدید بریزید
    چو احتمال اینکه فایل های آنتی ویروس قبلی با جدید تداخل کنه خیلی زیاده و باعث مشکلات وحشتناکی از جمله بلو اسکرین میشه

البته نرمافزارهایی هر شرکت برای آنتی ویروس خودشون ارائه دادن که بتونه 100 در 100 آنتی ویروس خودشونو حذف کنن ولی باز هم اینم میتونه 100 در 100 نباشه

نکته دیگه وقتی یه سخت افزار جدید مثلا لبتاپ میگیرن خودتونو کنترل کنید و حداقلش تا یک ماه دستکاریش نکنید تا مطمعن شید مشکل خاصی که ببرید گارانتی نداشته باشه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ امیر تتلو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

میشه بگید چطوری میشه پایداری گرافیک لپ تاپ رو تغییر داد؟
    در هر نوع گرافیک فرق داره اما میتوان با دست کاری گرافیک و بالا بردن قدرت ان به پاور داخلی دستگاه صدمه زد و این کار باعث ابی شدن صفحه میشه

4. این کاربر از امیر تتلو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

1 - اولا موضوع تاپیک رو تغییر بدین . موضوع تاپیک ارتباطی به مشکل شما نداره

2- مکان تاپیک هم ارتباطی به موضوع نداره . با مدیران صحبت می شه تا تاپیک را به مکان مناسب انتقال بدن .

3 - من تعجب می کنم دوستان چقدر تبحر دارند که لپ تاپ رو ندیده می دونن مشکلش از کجاست !!!!!!

دوست عزیز به نظر من اصلا دست به لپ تاپ نزنین و مستقیم بفرستین گارانتی . چون :
    الف : اگر مشکل سخت افزاری باشه که کاری نمی تونین بکنین
    ب : اگر مشکل نرم افزاری باشه که اولا باید اطلاعاتتون در حدی باشه که بتونین عیب یابی کنین . نه مثل بعضی دوستان چشم بسته نظر بدین !!!!! اگر فکر می کنید اطلاعاتتون در حدی هست که بتونین عیب یابی کنین ، توی تاپیک قبلی که این سوال رو پرسیدید ، نرم افزار whocrashed رو معرفی کردم .
    نصب ویندوز مجدد هم باعث از کار افتادن درایو ریکاوری حاوی ویندوز اورجینال می شود و کم کمش 300 هزار تومن میندازه رو دستتون .
    از اینجا هم نمی شه پیش بینی کرد مشکلش چیه .
    لذا بدین گارانتی کار خودشو بکنه
    ج : شما گفتین لپ تاپ رو تازه خریدین . وقتی BSOD می ده حتما مشکلی هست . اگر مثلا یکی دو ماه گذشته بود می شد گفت به احتمال زیاد نرم افزاریه . الان بیشتر به نظر میاد سخت افزاریه .

در ضمن هیچ ارتباطی به آنتی ویروس هم نداره !!!!!! فکر نکنم پس از دو سال از عرضه ویندوز 8 هنوز انتی ویروس ناسازگار باهاش داشته باشیم !!!!
    آنتی ویروسی هم که پیش فرض شرکت نصب می کنه ، 1 ماه یا 3 ماهست . اصلا خریداری نشده !!!!!!!!
    دوستان بد نیست ابتدا تاپیک اول رو با دقت بخونن سپس پست بدن !!!! دوست عزیزمون نگران اینه که اگر مشکل سخت افزاری بود قعطه ای رو شرکت گارانتی عوض نکرده باشه !!!!!!!!!!
    حالا از کجا بفهمم مشکلش سخت افزاری نبوده و اینا قطعشو عوض نکرده باشن اگه درست شد؟

کاملا مشخصه که سوالشون چیه !!! قسمت اول : چطوری می شه فهمید مشکل سخت افزاریه ؟ قسمت دوم : اگر سخت افزاری بود و فرستادم گارانتی احتمال داره قطعه ای رو عوض کنند ؟
    توضیحات در ارتباط با هر دو قسمت سوال رو قبلا توی تاپیک قبلی که مطرح کرده بودند رو دادم . این پست هم کمی کامل ترش کرد

آپدیت : در ارتباط با نرم افزار WhoCrashed ...

لینک دانلود نرم افزار :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مراحل نصب و اجرا بسیار ساده هست . پس از اجرا گزینه ی Analyze رو بزنین تا آخرین Crash Dump بررسی بشه . البته نرم افزار نمی تونه 100 % بگه مشکل همینه که گفته هستش چون ممکنه گاهی اوقات مشکل از تداخل درایور ها باشه .

در آخر پس از زدن گزینه ی analyze ، اگر دوست داشتین مشکل رو براتون بررسی کنم ، با انتخاب گزینه ی File>>>>Export یه خروجی از گزارش برنامه بگیرین ، سپس فایل خروجی که فرمت HTM داره رو فشرده و آپلود کنین تا بررسی شود
    Last edited by Public Enemy; 06-03-2014 at 14:06. دليل: غلط املایی !!!

6. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

1 - اولا موضوع تاپیک رو تغییر بدین . موضوع تاپیک ارتباطی به مشکل شما نداره

2- مکان تاپیک هم ارتباطی به موضوع نداره . با مدیران صحبت می شه تا تاپیک را به مکان مناسب انتقال بدن .

3 - من تعجب می کنم دوستان چقدر تبحر دارند که لپ تاپ رو ندیده می دونن مشکلش از کجاست !!!!!!

دوست عزیز به نظر من اصلا دست به لپ تاپ نزنین و مستقیم بفرستین گارانتی . چون :
    الف : اگر مشکل سخت افزاری باشه که کاری نمی تونین بکنین
    ب : اگر مشکل نرم افزاری باشه که اولا باید اطلاعاتتون در حدی باشه که بتونین عیب یابی کنین . نه مثل بعضی دوستان چشم بسته نظر بدین !!!!! اگر فکر می کنید اطلاعاتتون در حدی هست که بتونین عیب یابی کنین ، توی تاپیک قبلی که این سوال رو پرسیدید ، نرم افزار whocrashed رو معرفی کردم .
    نصب ویندوز مجدد هم باعث از کار افتادن درایو ریکاوری حاوی ویندوز اورجینال می شود و کم کمش 300 هزار تومن میندازه رو دستتون .
    از اینجا هم نمی شه پیش بینی کرد مشکلش چیه .
    لذا بدین گارانتی کار خودشو بکنه
    ج : شما گفتین لپ تاپ رو تازه خریدین . وقتی BSOD می ده حتما مشکلی هست . اگر مثلا یکی دو ماه گذشته بود می شد گفت به احتمال زیاد نرم افزاریه . الان بیشتر به نظر میاد سخت افزاریه .

در ضمن هیچ ارتباطی به آنتی ویروس هم نداره !!!!!! فکر نکنم پس از دو سال از عرضه ویندوز 8 هنوز انتی ویروس ناسازگار باهاش داشته باشیم !!!!
    آنتی ویروسی هم که پیش فرض شرکت نصب می کنه ، 1 ماه یا 3 ماهست . اصلا خریداری نشده !!!!!!!!
    دوستان بد نیست ابتدا تاپیک اول رو با دقت بخونن سپس پست بدن !!!! دوست عزیزمون نگران اینه که اگر مشکل سخت افزاری بود قعطه ای رو شرکت گارانتی عوض نکرده باشه !!!!!!!!!!

کاملا مشخصه که سوالشون چیه !!! قسمت اول : چطوری می شه فهمید مشکل سخت افزاریه ؟ قسمت دوم : اگر سخت افزاری بود و فرستادم گارانتی احتمال داره قطعه ای رو عوض کنند ؟
    توضیحات در ارتباط با هر دو قسمت سوال رو قبلا توی تاپیک قبلی که مطرح کرده بودند رو دادم . این پست هم کمی کامل ترش کرد

آپدیت : در ارتباط با نرم افزار WhoCrashed ...

لینک دانلود نرم افزار :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مراحل نصب و اجرا بسیار ساده هست . پس از اجرا گزینه ی Analyze رو بزنین تا آخرین Crash Dump بررسی بشه . البته نرم افزار نمی تونه 100 % بگه مشکل همینه که گفته هستش چون ممکنه گاهی اوقات مشکل از تداخل درایور ها باشه .

در آخر پس از زدن گزینه ی analyze ، اگر دوست داشتین مشکل رو براتون بررسی کنم ، با انتخاب گزینه ی File>>>>Export یه خروجی از گزارش برنامه بگیرین ، سپس فایل خروجی که فرمت HTM داره رو فشرده و آپلود کنین تا بررسی شود
    سلام مرسی بابت جوابتون بله حق باشماست اما متاسفانه لپ تاپ رو تحویل گارانتی دادم والان کاری ازدستم برنمیاد فقط همونطور که گفتم نگرانیم ازبابت تعغیر دادن یکی از قطعات با از قطعات هست .به خود گارانتی گفتم که اگه مشکل سخت افزاری باشه وباتوجه به اینکه هنوز یک هفته از خریداری وراه اندازیش نمیگذره باید کلا یدونه نو بهم بدبد.البته خودشون قبول کردن که اگه اینطور باشه شما کل بسته همراه با اشانتیون هاشوبیار یه پک جدید میدیم بهت.اما میترسم که سخت افزاری باشه وقطعه عوض کنن ولی به دروغ بگن نرم افزاری بوده

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام مرسی بابت جوابتون بله حق باشماست اما متاسفانه لپ تاپ رو تحویل گارانتی دادم والان کاری ازدستم برنمیاد فقط همونطور که گفتم نگرانیم ازبابت تعغیر دادن یکی از قطعات با از قطعات هست .به خود گارانتی گفتم که اگه مشکل سخت افزاری باشه وباتوجه به اینکه هنوز یک هفته از خریداری وراه اندازیش نمیگذره باید کلا یدونه نو بهم بدبد.البته خودشون قبول کردن که اگه اینطور باشه شما کل بسته همراه با اشانتیون هاشوبیار یه پک جدید میدیم بهت.اما میترسم که سخت افزاری باشه وقطعه عوض کنن ولی به دروغ بگن نرم افزاری بوده
    منم متوجه شدم . اما بزار یه خورده بررسی کنیم :

الف : اگر مشکل سخت افزاری بوده باشه و تعمیر کرده باشند و راستشو بگن که هیچ
    ب : اگر مشکل سخت افزاری بوده باشه و بگن نرم افزاریه ، و یا مشکل نرم افزاری بوده باشه ، پس باید یه هزینه ای رو پرداخت کنین

ولی این هزینه چقدر هست ؟
    با توجه به پست های شما ظاهرا درایو ریکاوری دست نخورده بود . یعنی هنوز سالمه .

اگر خراب شده بود ، در بدترین شرایط ممکن میومدن ایراد می گرفتن ویندوز اورجینال رو پروندین و باید لایسنس جدید نصب بشه !!!! و از این جور حرف ها . و هزینه ویندوز و نرم افزار های پیش فرض حدود 300 هزار تومن + تعمیر حداکثرش 100 هزار تومن . که می شد 400 هزار تومن !!!!

البته بدترین شرایط در ارتباط با شما پیش نیومده بود . لذا هزینه تعمیرات نرم افزاری + بررسی کامل ( مثل ویروس یابی و ... ) معمولا در لپ تاپ های عادی 35 هزار تومن هست . حالا شما بگیر 50 هزار تومن . اگر ه خیلی بالا بگن می شه 100 هزار تومن .

به نظر من شما باید یه زرنگی می کردین !!!! اینکه یه Factory reset می کردین و می فرستادین گارانتی . اینجوری یعنی شما نرم افزاری روی لپ تاپ نصب نکردین و مشکل از خود لپ تاپ بوده و راحت می تونستین از بسیاری از هزینه ها بکاهین

9. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

منم متوجه شدم . اما بزار یه خورده بررسی کنیم :

الف : اگر مشکل سخت افزاری بوده باشه و تعمیر کرده باشند و راستشو بگن که هیچ
    ب : اگر مشکل سخت افزاری بوده باشه و بگن نرم افزاریه ، و یا مشکل نرم افزاری بوده باشه ، پس باید یه هزینه ای رو پرداخت کنین

ولی این هزینه چقدر هست ؟
    با توجه به پست های شما ظاهرا درایو ریکاوری دست نخورده بود . یعنی هنوز سالمه .

اگر خراب شده بود ، در بدترین شرایط ممکن میومدن ایراد می گرفتن ویندوز اورجینال رو پروندین و باید لایسنس جدید نصب بشه !!!! و از این جور حرف ها . و هزینه ویندوز و نرم افزار های پیش فرض حدود 300 هزار تومن + تعمیر حداکثرش 100 هزار تومن . که می شد 400 هزار تومن !!!!

البته بدترین شرایط در ارتباط با شما پیش نیومده بود . لذا هزینه تعمیرات نرم افزاری + بررسی کامل ( مثل ویروس یابی و ... ) معمولا در لپ تاپ های عادی 35 هزار تومن هست . حالا شما بگیر 50 هزار تومن . اگر ه خیلی بالا بگن می شه 100 هزار تومن .

به نظر من شما باید یه زرنگی می کردین !!!! اینکه یه Factory reset می کردین و می فرستادین گارانتی . اینجوری یعنی شما نرم افزاری روی لپ تاپ نصب نکردین و مشکل از خود لپ تاپ بوده و راحت می تونستین از بسیاری از هزینه ها بکاهین
    نخواستم رست فکتوریش کنم که بخوان بهانه واسشون بوجود بیاد که بگن خودت دست بهش زدی.اما کل نرم افزارهارو که نصب کرده بودم باان اینسالر پاک کردم.ولی خدایی اگه بفهمم سخت افزاریه یا بخوان پولی چیزی ازم بگیرن دم ودستگاشونو میدم بریزن بهم

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

ناراحت نباش اگه قطعه رو تعویض کنن و بگن مشکل سخت افزاریه به سرعت توی چن ساعت کار متوجه میشی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ویندوز عوض کردن باعث میشه گارانتی بپره ؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

بستگی به گارانتی داره اما در بیشتر گارانتی ها بله

14. این کاربر از امیر تتلو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •