تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 34

نام تاپيک: Administrator در ویندوز 8

کاربر فعال ویندوز smss.exe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1.ممنون ولی این قابلیت وقتی که بخوایم یه اکنت دیگه بسازیم از بین میره نه؟
    2.اینجوری که خیلی خوبه وقتی لازم باشه پسورد بزنیم اولش خیلی بخیوده سرعت بوت هم میگیره هی پسورد میخواد -چیکار کنم اینجوری بشه
    1. نه. این User همیشه توی ویندوز هست. وقی Account دیگه بسازید اونم اضافه میشه.
    2. آره خیلی بهتره؛ باید مثل این عکس گزینه ی پایین سمت چپ رو بزنی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by smss.exe; 10-03-2014 at 06:03.

2. این کاربر از smss.exe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام

1. وقتی ویندوز نصب کنید که از شما نام یه یوزر رو میپرسه؛ به غیر از این یه یوزر Administrator هم که داره. شما میتونید با اون یوزر که ساختید موقع نصب ویندوز اولین بار که تو ویندوز وارد شدید اون Administrator و فعال کنید و از این یوزر خارج بشید و با اون Login کنید. بعدا میتونید یوزری که موقع نصب ویندوز ساختید رو پاک کنید. اینطوری یه یوزر دارید اونم Administrator هست.

2. نمیشه. برای Microsoft Account حتما باید پسورد وارد بشه. اگر نخواید میتونید Microsoft Account رو وارد نکنید؛ یعنی Administrator رو به Microsoft Account تبدیل نکنید. اینطوری هر موقع که بخواید برنامه نصب کنید و یا کلا نیازی به Microsoft Account داشته باشه ازتون میخواد که مشخصات اون رو وارد کنید.

نکته: Microsoft Account در کاربر Administrator کار نمیکنه. یعنی شما نمیتونید از طریق اون برنامه های Start Screen رو اجرا کنید و بهتون پیغام میده که Built-in Administrator قادر به این کار نیست. بهترین کار اینه که یه کاربر به غیر از Administrator داشته باشید. (در این مورد این قضیه قابل حله ولی کمی دردسر داره و باید یه سری تنظیمات انجام بدید)
    تشکر میکنم از وقت و حوصله ای که برای راهنمایی بنده گذاشتین.
    دوست عزیز طبق فرمایش شما من یک اکانت Administrator Local Account و یک اکانت Standard Microsoft Account برای خودم ساختم.
    1. آیا درست عمل کردم؟
    2. در ضمن میشه اکانت Administrator Microsoft Account هم ساخت.
    3. Microsoft Account در حالت Standard بهتره باشه یا Administrator؟

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

1. نه. این User همیشه توی ویندوز هست. وقی Account دگه بسازید اونم اضافه میشه.
    2. آره خیلی بهتره؛ باید مثل این عکس گزینه ی پایین سمت چپ رو بزنی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    1.پس میشه با فعال کردن فقط ادمین باشه تموم و اکانت مایکروسافت هم روی همون بزنیم یوزر دیگه نباشه ؟اسمشم میشه عوض کرد؟
    2.اینو میش بیشتر توضیح بدی

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تشکر میکنم از وقت و حوصله ای که برای راهنمایی بنده گذاشتین.
    دوست عزیز طبق فرمایش شما من یک اکانت Administrator Local Account و یک اکانت Standard Microsoft Account برای خودم ساختم.
    1. آیا درست عمل کردم؟
    2. در ضمن میشه اکانت Administrator Microsoft Account هم ساخت.
    3. Microsoft Account در حالت Standard بهتره باشه یا Administrator؟
    سلام

1- بله. البته میتونستی Microsoft Account رو نسازی.
    2- بله. ولی خود Local Administrator (همون کاربری که به اسم Administrator هست) رو نمیتونید این کار رو باهاش بکنید؛ حتما باید یه کاربر به نام دیگه باشه و جزو گروه Administrators.
    3- در حالت Administrator؛ چون قائدتا وقتی میخواید برنامه نصب کنید میخواید ازش استفاده کنید دیگه؛ نصب برنامه هم نیاز به قدرت Administrator توی ویندوز داره.

6. این کاربر از smss.exe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1.پس میشه با فعال کردن فقط ادمین باشه تموم و اکانت مایکروسافت هم روی همون بزنیم یوزر دیگه نباشه ؟اسمشم میشه عوض کرد؟
    2.اینو میش بیشتر توضیح بدی
    سلام

1- نه. ببین خود کاربر Administrator توی ویندوز 8 و 8.1 نمیتونه Micorosft Account هم بشه. حتما باید یه کاربر دیگه باشه (یعنی اسمش یه چیز دیگه باشه؛ حتی تغییر نام Administrator هم نباید باشه)؛ ولی میتونی اون کاربر رو جزو گروه Administrators کنی.

2- ببین توی ویندوز 8 و 8.1 Microsoft دیگه نمیخواد که کاربر از Local Administrator Account به صورت مستقیم استفاده کنه؛ پس وقتی طرف با اون Login کنه (حتی اگر اسمش رو هم تغییر بده) موقع استفاده از برنامه های Start Screen بهش پیغام میده که کاربر شما Built-in Administrator Account هست و اجازه ی اجرای برنامه ها رو ندارید و باید با یه کاربر دیگه Login کنید.
    به همین دلیل باید کاری به Administrator نداشته باشید؛ و یه User بسازید و اون رو جزو گروه Administrators کنید. اینطوری هم User تحت قدرت Administrator دارید و هم برنامه های Start Screen رو میتونید اجرا کنید.
    (البته راه داره که اون پیغام ویندوز رو یه جوری برطرف کرد ولی یه مقدار تنظیم میخواد؛ پس بهتره این کارو نکنی)

8. 2 کاربر از smss.exe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام

1- بله. البته میتونستی Microsoft Account رو نسازی.
    2- بله. ولی خود Local Administrator (همون کاربری که به اسم Administrator هست) رو نمیتونید این کار رو باهاش بکنید؛ حتما باید یه کاربر به نام دیگه باشه و جزو گروه Administrators.
    3- در حالت Administrator؛ چون قائدتا وقتی میخواید برنامه نصب کنید میخواید ازش استفاده کنید دیگه؛ نصب برنامه هم نیاز به قدرت Administrator توی ویندوز داره.
    متشکرم از راهنماییتون. دوست عزیز یه سوال داشتم که حتی تاپیک جداگانه باز کردم ولی متاسفانه دوستان بی مهری کردن و جواب ندادن، اگه محبت کنید و جواب بدین منو شرمنده ی خودتون کردید.

ویندوز 8 ارورجینال دارم. کد 25 رقمی ویندوزم را وقتی در مسیر زیر وارد میکنم میگه کار نمیکنه!
    Control Panel-Windows Update-Add features to Windows 8
    1. چرا این پیغامو میده؟
    2.
    اصلا Add features to Windows 8 چه کاربردی داره؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام

1- نه. ببین خود کاربر Administrator توی ویندوز 8 و 8.1 نمیتونه Micorosft Account هم بشه. حتما باید یه کاربر دیگه باشه (یعنی اسمش یه چیز دیگه باشه؛ حتی تغییر نام Administrator هم نباید باشه)؛ ولی میتونی اون کاربر رو جزو گروه Administrators کنی.

2- ببین توی ویندوز 8 و 8.1 Microsoft دیگه نمیخواد که کاربر از Local Administrator Account به صورت مستقیم استفاده کنه؛ پس وقتی طرف با اون Login کنه (حتی اگر اسمش رو هم تغییر بده) موقع استفاده از برنامه های Start Screen بهش پیغام میده که کاربر شما Built-in Administrator Account هست و اجازه ی اجرای برنامه ها رو ندارید و باید با یه کاربر دیگه Login کنید.
    به همین دلیل باید کاری به Administrator نداشته باشید؛ و یه User بسازید و اون رو جزو گروه Administrators کنید. اینطوری هم User تحت قدرت Administrator دارید و هم برنامه های Start Screen رو میتونید اجرا کنید.
    (البته راه داره که اون پیغام ویندوز رو یه جوری برطرف کرد ولی یه مقدار تنظیم میخواد؛ پس بهتره این کارو نکنی)
    بازم سلام
    و ممنون بابت پاسخ هاتون
    پس شما میگی اول ویتدوز که نصب میکنم بعدش یه usear دیگه بسازم؟
    راستی من قاطی کردم اگه میشه از اول نصب ویندوز بهم توضیح بدی
    من میخوام یه کاربر داشته باشم که کل امکانات Adminstor داشته باشه و نیازی به run admin نباشه و میخوام اول ورورد به ویندوز نه پسورد بخواد نه مشخض کردن اینکه بره توی کدوم usear میخوام وقتی روشن میکنم مستقیم Desktop بیاد بالا و یکی هم اکانت مایکروسافتمو وقتی نیازه بهش بدم وثلا خرید یه app یه سینک کردن یه برنامه
    مرسی

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متشکرم از راهنماییتون. دوست عزیز یه سوال داشتم که حتی تاپیک جداگانه باز کردم ولی متاسفانه دوستان بی مهری کردن و جواب ندادن، اگه محبت کنید و جواب بدین منو شرمنده ی خودتون کردید.

ویندوز 8 ارورجینال دارم. کد 25 رقمی ویندوزم را وقتی در مسیر زیر وارد میکنم میگه کار نمیکنه!
    Control Panel-Windows Update-Add features to Windows 8
    1. چرا این پیغامو میده؟
    2.
    اصلا Add features to Windows 8 چه کاربردی داره؟؟
    سلام

خب معلومه؛ اون Add features to Windows 8 فقط برای ارتقاء نسخه ی ویندوز هست. یعنی مثلا نسخه ی 8 دارید و میخواید قابلیت های نسخه ی Pro رو اضافه کنید؛ اینجا License ویندوز 8 نسخه ی Pro رو که خریدید وارد می کنید و دیگه نیازی به نصب مجدد ویندوز نیست.

کلا این قبلا هم توی ویندوز 7 بود؛ الانم توی 8 و 8.1 هست. کارش ارتقاء ویندوز به نسخه ی بالاتره.

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بازم سلام
    و ممنون بابت پاسخ هاتون
    پس شما میگی اول ویتدوز که نصب میکنم بعدش یه usear دیگه بسازم؟
    راستی من قاطی کردم اگه میشه از اول نصب ویندوز بهم توضیح بدی
    من میخوام یه کاربر داشته باشم که کل امکانات Adminstor داشته باشه و نیازی به run admin نباشه و میخوام اول ورورد به ویندوز نه پسورد بخواد نه مشخض کردن اینکه بره توی کدوم usear میخوام وقتی روشن میکنم مستقیم Desktop بیاد بالا و یکی هم اکانت مایکروسافتمو وقتی نیازه بهش بدم وثلا خرید یه app یه سینک کردن یه برنامه
    مرسی
    سلام

ببین شما وقتی ویندوز نصب کنید توی مراحل نصب ازتون میخواد که مشخصات User جدید رو وارد کنید. بعد ویندوز با همون Login میکنه. این Account که ساخته میشه قدرت Administrators رو داره.
    پس نیازی نیست که وقتی ویندوز نصب شد شما دوباره به user جدید بسازید.
    از همین user هم میتونید استفاده کنیدو برنامه هاتون رو نصب کنید و.... هر موقع هم که خواستید از Microsoft Account استفاده کنید مثل اون عکسی که گذاشتم اون گزینه رو می زنید و مشخصات و پسورد رو وارد می کنید و کارتون رو انجام میدید.

اینطوری هم فقط یه user دارید که فعاله و قدرت Administrators رو داره؛ و هم هر موقع که نیاز بود از Microsoft Account استفاده می کنید.

13. 2 کاربر از smss.exe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام

ببین شما وقتی ویندوز نصب کنید توی مراحل نصب ازتون میخواد که مشخصات User جدید رو وارد کنید. بعد ویندوز با همون Login میکنه. این Account که ساخته میشه قدرت Administrators رو داره.
    پس نیازی نیست که وقتی ویندوز نصب شد شما دوباره به user جدید بسازید.
    از همین user هم میتونید استفاده کنیدو برنامه هاتون رو نصب کنید و.... هر موقع هم که خواستید از Microsoft Account استفاده کنید مثل اون عکسی که گذاشتم اون گزینه رو می زنید و مشخصات و پسورد رو وارد می کنید و کارتون رو انجام میدید.

اینطوری هم فقط یه user دارید که فعاله و قدرت Administrators رو داره؛ و هم هر موقع که نیاز بود از Microsoft Account استفاده می کنید.
    ممنون
    خوب من ویندوز نصب کردم موقع اکانت مایروسافت اکانتو دادم یعنی گزینه دیگه نیستش-اونجارو اینترنترو قطع کنم؟
    الان کجایه تنظیمان بزنم که مثل عکس شما بیاد؟ الان یه یوزر دارم جز ادمین که همه کارم میکنه اما میخوام پسورد موقع ورود نخواد توی ستینگ هرچی گشتم چیزی نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •