تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: خرید مادربرد، CPU و CPU COOLER با بودجه 2 میلیون تومان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

14 خرید مادربرد، CPU و CPU COOLER با بودجه 2 میلیون تومان

قصد خرید 4770k رو دارم، پس 1 میلیونش واسه این!!!!!!!!!!!!

به نظر میاد که حدود 800 هزار تومن باید برای مادربرد کنار بذارم، توی این رنج قیمت به نظرASUS MAXIMUS VI Hero مناسب میاد .دوستان اگر نظر دیگه ای دارن بیان کنن.

برای خنک کننده cpu اگر بخوام ایر کولر بگیرم، با توجه به کیسم که GREEN X5 است و محدودیت ارتفاع داره(حدود 15.5 سانتیمتر فضا داره) خودم zalman cnps12x رو در نظر دارم .

و این که آیا میصرفه 200 تومن خرج بیشتر کنم و واترکولر corsair H100i و یا هر واتر کولری که دوستان در نظر دارنرو تهیه بکنم تا محدودیت فضا هم مشکلی ایجاد نکنه؟
    Last edited by qwerty_nqwerty; 02-03-2014 at 22:20.

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

قصد خرید 4770k رو دارم، پس 1 میلیونش واسه این!!!!!!!!!!!!

به نظر میاد که حدود 800 هزار تومن باید برای مادربرد کنار بذارم، توی این رنج قیمت به نظرASUS MAXIMUS VI Hero مناسب میاد .دوستان اگر نظر دیگه ای دارن بیان کنن.

برای خنک کننده cpu اگر بخوام ایر کولر بگیرم، با توجه به کیسم که GREEN X5 است و محدودیت ارتفاع داره(حدود 15.5 سانتیمتر فضا داره) خودم zalman cnps12x رو در نظر دارم .

و این که آیا میصرفه 200 تومن خرج بیشتر کنم و واترکولر corsair H100i و یا هر واتر کولری که دوستان در نظر دارنرو تهیه بکنم تا محدودیت فضا هم مشکلی ایجاد نکنه؟
    سلام
    مدل انتخابی تون از ZALMAN گزینه ی مناسبی هست (با توجه به قیمتش)
    ولی اگه میتونید هزینه کنید CORSAIR H100I که واقعا عالی عمل میکنه تستا رو که می دیدم با CPU ی 3770K با فرکانس 4600 تو لود کامل دماش در حالت MAXIMUM MODE به 65 درجه می رسید

3. این کاربر از TREASURES بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

انتخاب مادربورد و همچنین نوع خنک کننده پردازنده کاملا بستگی به نوع نیاز و کاربرد و مقدار اوری که میخواین بکنین داره.
    کاربردتون چیه؟ تا چه میزان میخواین اور بکنین؟
    در ضمن خنک کننده های مایع مثل مدلی که مدنظرتون هست ( H100i ) حدود 500 تومن قیمتش هست !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

انتخاب مادربورد و همچنین نوع خنک کننده پردازنده کاملا بستگی به نوع نیاز و کاربرد و مقدار اوری که میخواین بکنین داره.
    کاربردتون چیه؟ تا چه میزان میخواین اور بکنین؟
    در ضمن خنک کننده های مایع مثل مدلی که مدنظرتون هست ( H100i ) حدود 500 تومن قیمتش هست !
    با توجه به cpu انتخابی و کولرش طبیعتا اور هم یکی از گزینه هاست.
    راجع به قیمت H100i هم منم گفتم که 200از زالمن گرونتره، مدل های مشابه مثل h110 و h105 هم هستند، که نظر دوستانم در موردشون میخام بدونم.
    در ضمن مهمترین قسمت قضیه هم انتخاب مادر برد است که کسی تا حالا پیشنهاد نداده!!!!!!!!!!!!!!!

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

همونطور که گفتم باید نوع کاربردتون مقدار اوری که میکنین رو مشخص کنین تا راحتتر بشه نظر داد !
    برای اور های معمولی و نه چندان بالا و در کاربردهایی که پردازنده خیلی تحت فشار نیست Air Cooler هم مناسبه و نیازی به هزینه بیشتر و تهیه واتر کولینک نیست.
    در مورد مادربورد هم باز قضیه بر میگرده به کاربردتون. اینکه بخوابن برای گرافیک از مولتی کارتها استفاده کنین و یا اینکه اورکلاکینگ رو در چه حد انجام میدین میتونه انتخابها متفاوت باشه.

ولی در حالت کالی به نظر من مدل انتخابی خودتون از سری ROG برای اور مناسبتره. و در صورتیکه بودجتون اجازه میده و برای کاربرد اورکلاکینگ بصورت حرفه ای میتونین مدلهای مناسبتری مخصوصا از برند گیگا انتخاب کنین.

7. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •