تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: بهترین گوشی تا 800 تومان؟

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

معایب گوشی جی 700 از نظر بنده :
    1 -مهمترین عیب از دید من عدم ساپورت otg هست که طبق مطالعاتم با تغییر کرنل قابل حله که اونم مشکلات خودش روداره
    2- دوربینش تو نور روز قابل قبوله اما در شب اصلا خوب نیست (کلا زیاد رو دوربین و مخصوصا 8 مگا بودنش حساب باز نکنید)
    3-کیفیت بد هندزفری
    4-کند شدن تاچ هنگام وصل به پی سی
    5-قرار گرفتن کارت حافظه قبل از باتری (قبل از خاموش کردن و در آوردن باتری نمیتونید کارن حافظه رو در بیارید)
    6-عملکرد ضعیف فلاش که نور رو یه بصورت لایه لایه میندازه و اگه روی دیوار فلش بندازید خواهید دید که مرکز نور بسیار پور نورتر از اطراف حاله ی نوره (در صورتی که تو گوشی های قبلیم اصلا اینطور نبود و تمام نقاط نور یکدست بود که این مورد تو عکاسی در شب موثره
    7-صدای نسبتا ضعیف ایر فون مکالمه که قابل اغماضه و اونقدرام که برخی از دوستان میگن کم نیست

محاسن:
    1-مهمترین حسن از نظر من قابلیت تنظیم کارت حافظه بصورت حافظه پیش فرضه که میتونید بدون نرم افزار خاص و عدم نیاز به روت گوشی تمام اپ هاتون رو داخل کارت اس دی بریزید
    2-باتری فوق العاده قوی که با توجه به صفحه نمایش 5 اینچی IPS و پردازنده 4 هسته ای واقعا عالی عمل میکنه و بنده با یه بار شارژ با روزی حدود 1 ساعت بازی اچ ی - دو ساعت وبگردی و مکالمات معمول روزانه تا دو روز واسم شارژ نگه میداره و گاها تا سه روز هم تیاز به شارژ مجدد نداشتم
    تماشای 1 ساعت فیلم HD rip با ام ایکس پلیر 8 فقط در صد از شارژم رو گرفت
    حساب کردم تو حالت استند بای با یه سیم کارت البته تو 10 ساعت حدود 7 در صد از باتریم کم شد یعنی تو حالت استند بای حدودا 6 روز کار میکنه
    او دسته از دوستان که از باتری گله دارند باید بگم که در اومدن باتری مثل هندونه میمونه و بسته به شانس آدم داره چون یکی از دوستانم که جی 700 داره و باتریش از مال منم بهتره و با تستی که در شرایط کاملا یکسان داشتیم تماشای 1 ساعت فیلم HD rip با ام ایکس پلیر 7 در صد ار شارژش رو گرفت با این حال من از باتریش بسیار راضیم
    برای مصرف کم باتری سعی کنید از رابط کابری خود گوشی استفاده کنید که بعد از عادت کردن خیلیم عالیه- استفاده از لانچر تو مصرف باتری خیلی تاثیر داره و با برنامه clean master سعی کنید رم گوشی رو همیشه خالی نگه دارید
    3-کانفیگ خوب و قابل قبول (نسبت به وجه پرداختی بابت گوشی) اعم از رم 2 گیگ و سی پی یو 4 هسته ای که باعث شده به هیچ بازی اچ دی نه نگه من یه صفحه کامل گیم اچ دی نصب کردم و همشونم دارم براحتی و بدون افت فریم بازی میکنم بازی هایی مثل :
    NFS Most Wanted , TinTin , Six Guns ,GTA 5, Modern Combat 4 , Syberia , Dead Effect , Back Stab , Over Kill 2 , Pes 2012 ,Pes 2014 , Trial Xtreme 3 و Asphalt 8 که تو حالت گرافیک بالا یه خورده لگ داره
    دوستان برای اجرای بهتر بازی ها حتما گزینه های Force GPU rendering و Force 4x MSAA رو از منوی Developer option فعال کنید
    4-کیفیت عالی صفحه نمایش با زوایای دید مختلف
    5-وای فای عالی و سرعت کانکت شدن به مودم که خیلی زیاده در کل از وای فای راضیم
    6-دو سیم همزمان با آنتن دهی خوب فقط جی پی آر اس که فقط با سیم یک در دسترسه رو تست نکردم ولی چند جا خوندم که یکم ضعیفه
    7-اندروید 4.2.1 که اگه این گوشی آپدیت هم نشه بازم جواب میده چون تا به حال پیش نیومده که نتونم برنامه ای روش نصب کنم
    با این تفاسیر عمده ترین ایراد گوشی از دیدگاه همه میتونه دوربین ضعیف اون باشه که در مقابل برتری هاش به چشم نمیاد و تو این رنج قیمت به جرات میتونم بگم بهترینه

به گفته ی Samad m در mobile.ir

2. این کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

سلام
    نمیدونم دوستان توی پست های قبلی پیشنهاد دادن یا نه ولی به نظرم بهترین گوشی توی این رنج قیمت sony xperia sp هست

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

پیشنهاد من MOTO G کیفیت ساخت عالی . پشتیبانی گوگل.باتری واقعا خوب.صفحه نمایش عالی.خاص و باکلاس و مهمتر از همه دست کسی نمیبینی یا کم میبینی . درست برعکس آیفون یه نگاهی بهش بنداز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

منم فعلا گزینه اصلیم همون SP هست که اکثر دوستان پیشنهاد دادن فقط نگرانی اصلیم واسه SP همون مقاومت بدنه هست که با یه ضربه خوردن نابود نشه
    با دوربین کمی ضعیفش میشه کنار اومد
    دوربین g700 بهتره یا SP ؟؟
    نظرتون در مورد GRAND و S II Plus چیه ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

پیشنهاد من MOTO G کیفیت ساخت عالی . پشتیبانی گوگل.باتری واقعا خوب.صفحه نمایش عالی.خاص و باکلاس و مهمتر از همه دست کسی نمیبینی یا کم میبینی . درست برعکس آیفون یه نگاهی بهش بنداز
    گوشی خوبیه ولی من دوربین 8 میخوام که این 5 هست و کارت حافظه نمیخوره که این یکی واسم مهمه

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

منم فعلا گزینه اصلیم همون SP هست که اکثر دوستان پیشنهاد دادن فقط نگرانی اصلیم واسه SP همون مقاومت بدنه هست که با یه ضربه خوردن نابود نشه
    با دوربین کمی ضعیفش میشه کنار اومد
    دوربین g700 بهتره یا SP ؟؟
    نظرتون در مورد GRAND و S II Plus چیه ؟؟
    G700 رو من تست نزدم ولی p6 و g610 رو تست زدم که دوربینهاشون افتضاح بودن و مطمئنم G700 هم بهتر از اینا نیست
    Sp بعد آپدیت کیفیت دوربینش بهتر شده و قابل قبول هست برای یک گوشی در این قیمت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من با S II Plus و xperia v کار کردم اگه دوربین و صفحه نمایش و کلا اگه زیبایی برات مهمه برو سراغ S II Plus واقعا هم زیباست هم با کیفیت مخصوصا سفیدش!
    اما xperia v خیلی محکم و خوش ساخته ضدآب هم هست! راستی S II Plus باتریش قوی تره

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

فقط اس پی تو این رنج قیمت

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •