تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: خرید گوشی تا 750 تومن با مشخصات ذکر شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman_abi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

"جزئیات تصویر در عکس‌های گرفته شده توسط این دوربین در سطح مناسبی قرار دارد و رنگ‌ها نیز طبیعی به نظر می‌رسند. از لحاظ دقت فوکوس و کنتراست نیز وضعیت مناسب به نظر می‌رسد. در مجموع عکس‌های گرفته شده توسط C طبیعی و با کیفیت ارزیابی می‌شوند"

این رو از بررسی تخصصی xperia c کپی کردم براتون

ویندورفون گوشی های خوبی داره اما بعد یه مدت ازش خسته میشید چون رابط کاربری جالب و متنوع نداره ضمنا بازی برنامه براش کمه هرچی بخواد بیاد اول واسه اندروید و ios میاد بعد وینفون

در مورد Lg optimus l9 من خودم این گوشیو دارم اما Xperia C کاملا یک سطح بالاتر از این گوشی و 4X HD
    هست .

البته صفحه ی C تاچش ضعیفه یکم.

به نظرم شما اگر میخوای بین دو گزینه شک کنی بین Xperia C و Xperia SP تحقیق کن البته هواوی G700 هم هست
    xperia c طبق تحقیقاتی که انجام دادم به جز صفحه نمایش و تاچش که خیلی حساس نیست مشکل عمده ای نداره البته مگن باتریشم در حالت عادی در نمیاد !!!! که خیلی عجیبه و نسبت به SP مزیت اصلیش CPU چهار هسته ای هستش و در عین ال رزولوشن صفحه نمایشش کمتره
    خلاصه یه مقایسه تو یکی از سایتها بین 3 مدلی که شما گفتین انجام دادم یعنی C و SP و G700 و به نظر من Xperia C با توجه به قیمتش مناسب تره اینم لینک سایت:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman_abi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟! یه گوشی که نسبت به Xperia c تاچش بهتر باشه و کیفیت صفحه نمایششم بهتر باشه؟!
    دوربین C رو تحقیق کردم میگن خوبه فقط مثه اینکه کیفیت تاچ و صفحه نمایشش پاییینه
    آها یه سوال دیگه! Xperia Cچند تا مدل داره؟ یه جایی خوندم کهدو مدل داره یکی سفارش اروپاس یکیم چینیه آره؟!

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

دوستان کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟! یه گوشی که نسبت به Xperia c تاچش بهتر باشه و کیفیت صفحه نمایششم بهتر باشه؟!
    دوربین C رو تحقیق کردم میگن خوبه فقط مثه اینکه کیفیت تاچ و صفحه نمایشش پاییینه
    آها یه سوال دیگه! Xperia Cچند تا مدل داره؟ یه جایی خوندم کهدو مدل داره یکی سفارش اروپاس یکیم چینیه آره؟!
    کاملترین مورد g700 هست چون تو سایت های مختلف هم ک می بینم همین رو پیشنهاد می دن اگر مشکلی داشت پیشنهاد نمی دادن

4. این کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •