تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 43

نام تاپيک: مشاوره برای خرید تلویزیون سه بعدی هوشمند بین 45 تا 50 اینچ با بودجه 4 تا 5 میلیون

آخر فروم باز magiteq1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با سلام سامسونگ نگیر که بعدا پشیمون می شی
    الجی 8600 و سونی 904 بگیر
    می گی چرا سامسونگ نه
    اینو تو یو تیو ب ببین
    Sony vs. Samsung HD TVs -- Color Test
    شما یه ویدئو تبلغیاتی گیر اوردی و هر جا اسم سام میاد میای برند تخریب میکنی
    حتی یک ادیتور هم اشاره به برایتنس بیش از حد در tv های سام نکرده
    برایتنس بیش از حد چه معنی میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه برای من معنی کنی
    ایا جزییات در پس زمینه قرمز نشون داده نمیشه نشونه برایتنس بیش از حد هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    هر برندی یکسری نقطه ضعف داره و هیچ tv ای بی نقص نیست
    به عنوان مثال همین w804 که تمام ادیتورها از عمق رنگ مشکی افتضاح گلایه کردن و همچنین کنتراست پایین و به نظر من این ضعف خیلی بزرگی هست در این مدل ولی........................
    چون حالا این یک مدل چنین ضعیفی داره ایا باید گفت سونی نخر چون این ایراد رو داره؟
    Last edited by magiteq1; 28-02-2014 at 13:36.

2. 3 کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری a.g g.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

راستی این مدل سامسونگ که گیرنده دیجیتال داره ؟ نه ؟

مشابه قابلیت ماشین زمان LG رو سامسونگ هم داره ؟ کلا چه قابلیتایی برای ظبط برنامه ها و این طور چیزا داره ؟

راستی نیازی به خرید سیستم صوتی جداگانه نیست ؟ اگه خواستم بگیرم حدودا چه قدر در میاد ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

مشابه قابلیت ماشین زمان LG رو سامسونگ هم داره ؟ کلا چه قابلیتایی برای ظبط برنامه ها و این طور چیزا داره ؟

راستی نیازی به خرید سیستم صوتی جداگانه نیست ؟ اگه خواستم بگیرم حدودا چه قدر در میاد ؟
    بله f8000 گیرنده دیجیتال داره و ماشین زمان lg رو سامسونگ نداره
    f8000 اسپیکرهای خیلی خوبی داره ولی برای داشتن بهترین کیفیت چه در این tv و چه در اکثر tv های نیاز به سیستم صوتی مجزا دارید.

5. 2 کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

همینطور که دوستمون هم گفتن گیرنده دیجیتال داره سامسونگ ولی قابلیت ضبط مستقیم تصاویر رو نداره مثل ال جی
    البته ی راهی وجود داره واسه ضبط تصاویر سامسونگ که یکم دنگ و فنگ داره و تو انجمن آموزشش موجوده
    سیستم صوتی هم هم نیاز داری به صدای با کیفیت و زیاد اره نیازه(خود 8000 سامسونگ اسپیکراش خوبن ولی خوب سیستک صوتی ی چیز دیگس)
    قیمن هم بستگی داره به امکاناتشون از 500 هزار تومن هست تا بالا
    سینمای خانگی خواستی بخری فقط پایونر بخر

7. 2 کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

همینطور که دوستمون هم گفتن گیرنده دیجیتال داره سامسونگ ولی قابلیت ضبط مستقیم تصاویر رو نداره مثل ال جی
    البته ی راهی وجود داره واسه ضبط تصاویر سامسونگ که یکم دنگ و فنگ داره و تو انجمن آموزشش موجوده
    سیستم صوتی هم هم نیاز داری به صدای با کیفیت و زیاد اره نیازه(خود 8000 سامسونگ اسپیکراش خوبن ولی خوب سیستک صوتی ی چیز دیگس)
    قیمن هم بستگی داره به امکاناتشون از 500 هزار تومن هست تا بالا
    سینمای خانگی خواستی بخری فقط پایونر بخر
    خیلی عجیبه !

قابلیت ظبط برنامه های دیجیتال و یک چیزی شبیه ماشین زمان رو خیلی از گیرنده های دیجیتال 100 تومنی دارن که !

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

خیلی عجیبه !

قابلیت ظبط برنامه های دیجیتال و یک چیزی شبیه ماشین زمان رو خیلی از گیرنده های دیجیتال 100 تومنی دارن که !
    اره
    ولی به نظر من خیلی مهم نیستش و میشه از طریق راه های دیگه ضبط کرد

10. این کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بله

به نظر من مشکل سامسونگ توی این فیلم کالیبره نبودنه حالا نمی دونم تنظیمت کالیبره کردن برای تلویزیون چه طوری باشه

من با فتوشاپ و عکس زیاد سر و کله می زنم این مشکلو گاهی اوقات روی مانیتور کامپیوتر هم دیدم که با عکسی که پایین گذاشتم بررسیش می کنن که مانیتور باید تک تک خونه ها رو جدا از هم بتونه نشون بده و هیچ کدوم از مربع های کنار هم مثل هم نباشن و اگه مثل هم باشن مانیتور نیاز به کالیبره شدن داره و با کالیبره کردن درست میشه

دوست عزیز
    شما می توانید از این تایپیک برای کالیبراسیون استفاده کنیدو از انتهای پست و از قسمت تعیین کنتراست استفاده کنید

12. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بــــوتیــــا

پيش فرض

سلام دوستان

این تلویزیون سامسونگ F8880 فقط روش یک کنترل هست ؟ یا یکی لمسی و یکی کلاسیک ؟ اگه فقط لمسی داره،میشه بهش از اون دکمه دارا وصل کرد ؟

دیــجی کــالــا 55 اینچشو میده 6880 ! خیلی ارزون نمی ده ؟ در حالی که نمایندگی شهرمون(کرمان)پرسیدم گفت 7600 ! تازه بدون تخفیف عید میشه 8800

46 اینچش هم شهرمون قیمت کردم گفت 6200 با تخفیف عید 5090 در حالی که دیـجـی کــالا همونو میده 4700 هزینه ارسال هم میزنه 0(کلا برا ارسال پول نمی گیرن یا مشکل سایته که هزینه ارسالو نمی زنه ؟) به نظرتون ازش بگیرم سرمو کلاه نمی ذاره ؟
    تهران همینا چه قیمتایی پیدا میشه ؟

اگه تونستم بودجه رو برای F8880 اندازه 55 اینچ افزایش بدم برای این رنج قیمت جدید هیچ گزینه جدیدی اضافه نمیشه ؟

سونی W904 اندازه 46 اینچ یک تومن با سامسونگ 46 اختلاف قیمت داره ؟

باتشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان

این تلویزیون سامسونگ F8880 فقط روش یک کنترل هست ؟ یا یکی لمسی و یکی کلاسیک ؟ اگه فقط لمسی داره،میشه بهش از اون دکمه دارا وصل کرد ؟

دیــجی کــالــا 55 اینچشو میده 6880 ! خیلی ارزون نمی ده ؟ در حالی که نمایندگی شهرمون(کرمان)پرسیدم گفت 7600 ! تازه بدون تخفیف عید میشه 8800

46 اینچش هم شهرمون قیمت کردم گفت 6200 با تخفیف عید 5090 در حالی که دیـجـی کــالا همونو میده 4700 هزینه ارسال هم میزنه 0(کلا برا ارسال پول نمی گیرن یا مشکل سایته که هزینه ارسالو نمی زنه ؟) به نظرتون ازش بگیرم سرمو کلاه نمی ذاره ؟

اگه تونستم بودجه رو برای F8880 اندازه 55 اینچ افزایش بدم برای این رنج قیمت جدید هیچ گزینه جدیدی اضافه نمیشه ؟

باتشکر
    من که جای شما بودم واسه این مبلغ حاضر به انجام ریسک خرید اینترنتی نبودم . در مورد قیمت هم کلا دی جی کالا قیمت هاش خوبه.
    اگه واسه سه بعدی میخرید سعی کنید همون 55 اینچ رو بخرید هر چقدر اینچ بزرگ تر باشه واسه سه بعدی بهتره . من خودم 40 دارم ولی اگه زمان بر میگشت 47 اینچ رو میخریدم چون یادمه فقط 300 تومن گرون تر بود!

15. این کاربر از pcgamer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان

باتشکر
    دوست من اگر میخوای 6 تومن هزینه w904 بگیر سایز 46 که ارجعیت داره به f8880.
    در مورد کنترل هم فقط کنترل تاچ در پیکج وجود داره و کنترل کلاسیک رو باید جدا بخرید
    دیجی کالا هم از نمایندگی میگره دیگه بانه که نیست دیگه تازه ارزون تر هم از نمایندگی میده

17. این کاربر از magiteq1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •