تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 33 از 33

نام تاپيک: مشاوره برای سیستم رندرینگ تا7-8 تومن...( مشاوره نهایی )

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

main p9x79 ws
    cpu 4930k
    ram 32gi gskill rident 2400
    vga 780ti
    sd xpg 910 128 adata
    coolr trmaltake liuid pro کورسیر یدا نکردم
    poer 850 gold 80 plus corair
    case x9 peredator v2
    پاور شما کاملا کافی هست!
    اگه 2 تا GTX780ti بصورت SLI هم داشته باشید ، باز مصرف انرژی حدود 700~720 وات خواهد بود!

حالا که فقط یه GTX780ti هست که کلا باید راحت باشید... (مصرف انرژی با یک کارت گرافیک حدود 540~560 وات هست)

2. این کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز night lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خوبه. بسیار مبارک باشه. یه تست رندرینگتون رو با سیستم بگیرید. نتیجه اش رو اعلام کنید ببینیم وضعیت چطوره. البته رو اس اس دی تست کنید. هارد دیسک نه.
    راستی اس اس دی 5 سال گارانتی تعویض هست دیگه؟ 3 ساله نباشه؟!
    قیمت هر کدوم هم بنویسی عزیز، خوشحال میشیم.
    از کدوم فروشگاه خریدین؟! ظاهراً ایشون کلاً با یکی از بهترین برندهای جهان Corsair و شاید کولر مستر میونه ای نداشت!!!
    دو قطعه ی کرسیر شما + کیس کولر مستر رو تعویض کرد!

چرا. 1000 وات کرسیر موجوده! شما از جایی که خریدی، موجود نداشت!
    مصرف سیستم شما "طبق محاسبه ی دو وبسایت معتبر بیت کوییت و کولر مستر"، 700 وات هست که لب مرزه برای سیستم شما!! 150 وات مابقی برای اورکلاک و آینده نگری کفایت می کنه و برای SLI ابداً مناسب نیست و کلاً غیرممکن هست! امیدوارم در دراز مدت مشکلی ایجاد نکنه براتون و ناچار به ارتقای پاور نشید. رو اورکلاک نیمه حرفه ای و متوسط می تونید حساب کنید. اما SLI کارت گرافیک غیرممکن هست! باز هم تکرار و تاکید می کنم که SLI 780 Ti غیرممکن هست با پاور 850 وات!
    در صورت اورکلاک، تقریباً میشه گفت سیستم شما قابل ارتقای آنچنانی هم از نظر سخت افزاری نخواهد بود که بتونید از این نظر روش حساب ویژه ای باز کنید!

کولر اچ 100 (بهترین کولر سال 2012 جهان) هم موجوده! بسیار هم از اون مدل ترمال تاک بهتر و قدرتمندتره در خنک کنندگی! اصلاً قابل مقایسه نیستن! اچ 100 دمای پردازنده رو در حالت اورکلاک و 100% (فول لود) به طور متوسط 20 درجه نسبت به اون ترمال تاک خنک تر نگه میداره!! واقعاً رقم قابل توجهیه!!!!
    امیدوارم برای اورکلاک مشکل ساز نشه براتون و از پس مهار حرارت پردازنده بر بیاد!

در مورد هارد دیسک هم ظاهراً با همون هارد گرین سر خواهید کرد که اصلاً توصیه نمی کنم! اون هارد دیسک برای کار آرشیو هست. برای کسانی که حداقل نرخ انتقال اطلاعات رو دارن! برای شما مناسب نیست!

در کل بهتر بود سرخود قطعه ای رو جایگزین نمی کردید و اینجا مشورت می گرفتید!
    من هرگز به هیچکسی قطعه ای که در بازار ناموجود باشه رو پیشنهاد نمی کنم! دلیلی نداره که پیشنهاد بدم!

در اون قسمت درایور ها هم چیز مهم نیست! اکثر کامپیوتر ها اون قسمت ناشناخته میزنه که اهمیتی نداره! حتی سیستم خود بنده هم همینطوره!
    با این وجود از نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می تونید استفاده کنید. اتوماتیک خودش دانلود و نصب می کنه آخرین ورژن ها رو.
    ببخشید یکی دو روز نبودم سر نزدم اینجا !
    حقیقت فعلا بیخیاله sli شدم همین 780ti جواب کار رو میده تا اگر خواستم برم سراغ sli پاور رو تعویض میکنم روی 1000 .
    برای کولر من کل بازار رو زیرو رو کردم فقط یه نفر بود که این کولر رو داشت اونم قیمتش رو گذاشته بود 590 تومن ، منم دیدم واقعا بهم فشار میاد انقدر پول زور بدم (البته بگذریم که این سیستم 70 درصدش پوله زوره که از آدم میگیرن !!! ) البته دو روز قبلش که رفتم برای قیمت گیری که قیمتا دستم بیاد چند نفری داشتن و 440 میدادن .

پاور کرسیر 1000 وات هم دقیقا همین داستان کولرش شده بود روی 1100 قیمت گذاشته بودن که بازم دیدم انقدر پول ندارم بدم به این بی انصافا . به اجبار عوضش کردم .
    کیس گرین رو هم حسام جان خود شما گفتی اگه میخوای ارزونتر باشه بخری بد نیست . حقیقت وقتی قیافشو دیدم خیلی باهاش حال کردم . بالاش مثل پشت اونتادور میمونه ، بدیش اینه که دکمه ریستارتش رو باید با سوزن زد!!!!!!
    برای اورکلاک یه برنامه کوچیکی فقط دارم که شاید تا 4.2 اور کنم و استیبل نگه دارم . دمای پردازنده بدون اور روی فول لود بعد از 30 دقیقه روی 57 میمونه که فکر کنم روی فرکانس 4.2 بتونم روی 67 یا 68 نگهش دارم . البته حس میکنم یه مقدار پردازنده زیادی داغه.... دماش نزدیکه مثل i7 920 قبلم میمونه .
    اون قسمت دیواسها رو تو گوگل یه سرچ کردم دیدم رو مادر بردهای p9x79 delux و pro خیلیا این داستانو داشتن . اینم احتمالا همون داستانو داره که با آپدیت بایوس و دانلود درایورهای جدید حل شده بود براشون .
    Last edited by night lord; 06-03-2014 at 01:28.

4. این کاربر از night lord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

ok.

درسته. اون کولر الان قیمتش 460 در بازار فروش میره. پاور 1000 وات هم 890 هست قیمتش. البته در آینده خدا می دونه قیمتشون چطور خواهد بود!
    اما از نظر موجودی خیالتون راحت باشه! این کیس و کولر ابداً معزل ناموجودی نداره!

نفرمودید از کدوم فروشگاه خریدین و هر قطعه چقدر شد؟

خب اگر فعلاً قصد SLI ندارید، حله. مشکلی نیست اصلاً. برای اور هم مشکلی نخواهد بود.

در مورد کیس هم ok. فکر کردم طرف موجود نداشته و براتون جایگزین کرده!! البته خب خیلی هم این ناموجودی دور از ذهن نیست!

منتظر نتیجه ی تست رندرینگ شما خواهیم بود...

ولی 32 گیگابایت رم فکر نمی کنید خیلی زیاد باشه؟! الان شما از این بابت هم یه تست بگیرید و ببینید در حداکثر فشار کاری، چقدر از رم شما درگیر میشه؟!

تو نتیجه ی تست ها رویوی دو کولر رو دیدم، 20 درجه اختلاف بود! یعنی اگر اون ترمال تاک رو 70 درجه بود! این کرسیر رو 50 بود!
    Last edited by Hessam 2; 06-03-2014 at 08:54.

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •