تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 49 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 484

نام تاپيک: Galaxy S5 | پنجمین کهکشانی سامسونگ

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

منتظر سری F باش دوست من( هر چند خودمم دل خوشی از سامی ندارم )

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

2. این کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال + f.a.r.i's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

رادیو هم که نداره مانند گالاکسی اس 4

چیزی هست که در بعضی مواقع حوصلت سر میره تازه میفهمی و درک میکنی که چه بوده !!!!!!

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اولین بنچ مارک هایی که از این گوشی تو Antutu 4 توسط gsmarena اومده بیرون پایین تر از G2 قرار گرفته ! البته احتمال زیاد با پچ آپدیت اولیه روی نسخه رسمی بهتر میشه

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

بر خلاف نظر بقیه من از این گوشی خوشم میاد . بالاخره هرچی باشه فیلم برداری 4k داره ضد اب صفحه با کیفیت . فقط طراحیش تکراری شده که اونم میدونم سیاست شرکته . نوکیا با گوشی های خیلی خفن و هر روز بهتر از دیروز خودشو به چیز داد سامسونگ تیز تر از این حرفاست ... این گوشی هم مثل دیگر گوشیای سامسونگ پروفروشترین گوشی خواهد شد فقط همه اونایی که الان نق میزنن خودشون اولین کسایی هستن که میخرن

6. 4 کاربر از mahyarSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اولین بنچ مارک هایی که از این گوشی تو Antutu 4 توسط gsmarena اومده بیرون پایین تر از G2 قرار گرفته ! البته احتمال زیاد با پچ آپدیت اولیه روی نسخه رسمی بهتر میشه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

این الان تایید حرفام بود دیگه ؟!!
    البته خودت می دونی که قابل اعتماد ترین بنچمارک Antutu هست که همه جا بهش استناد میشه

Antutu 4

S5 : 35145
    G2 : 35444

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بر خلاف نظر بقیه من از این گوشی خوشم میاد . بالاخره هرچی باشه فیلم برداری 4k داره ضد اب صفحه با کیفیت . فقط طراحیش تکراری شده که اونم میدونم سیاست شرکته . نوکیا با گوشی های خیلی خفن و هر روز بهتر از دیروز خودشو به چیز داد سامسونگ تیز تر از این حرفاست ... این گوشی هم مثل دیگر گوشیای سامسونگ پروفروشترین گوشی خواهد شد فقط همه اونایی که الان نق میزنن خودشون اولین کسایی هستن که میخرن
    اگه موبایل بخاطر جنبه عکس و فیلم کسی بره سمتش اشتبا محضه چون نسبت به ساده ترین و ارزون ترین دوربین دیجیتال هیچ حرفی برای گفتن ندارن .اصلا از همون اندازه لنز هم میشه فهمید چه انتظاری از یک نقطه پشت یک گوشی دارید. بزارید بیشتر توضیح بدم چون خیلی ها مثل قبلا خودم یک تصور اشتبا از کیفیت عکس و فیلم موبایل دارن.
    من یک زمانی فکر میکردم گوشی که دوربینش 12 مگا پیکسله اتوفوکوس داره دیگه اخرشه! ولی جالبه بدونید کیفیت عکس برداری جدید ترین مدل های موبایل حالا چه گلکسی چه ایفون حتی به پای یک دوربین دیجیتال 5 مگاپیکسلی نمیرسه!
    این تفاوت وقتی عکس رو بریزی تو یک صفحه نمایشگر بزرگ خندت میگیره! در این حد مشخصه! مخصوصا عکس هایی که تو محیط کم نور ئ شرایط اتفاقی گرفته شده شخصا هیچ وقت موبایل رو بخاطر دوربین دیگه حاضر نیستم بخرم .

الان یک دوربین 700 تومنی 12 مگاپیکسلی کنون دارم تازه فهمیدم حیف تمام عکس ها و خاطراتی که با موبایل ثبت کردم.

شما در نظر بگیرید زوم اپتیکال دوربین عکاسی اون لنز پهن دوربین که حتی تو شرایط نوری بد میتونید عکسی بگیرید که انگار تو روز گرفتید تو ماشین یا در حال حرکت لرزشگیر اوپتیکال داره که تصویر رو مات نمیکنه چه برای فیلم چه برای عکس .تو بارون عکس بگیرید حتی دونه های بارون تو عکس بدون مات شدن میوفتن .

11. 5 کاربر از pcgamer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این الان تایید حرفام بود دیگه ؟!!
    البته خودت می دونی که قابل اعتماد ترین بنچمارک Antutu هست که همه جا بهش استناد میشه

Antutu 4

S5 : 35145
    G2 : 35444
    اوهوم دیگه
    خودت بگیر اصل موضوع رو .
    gsmarena نوکیاها رو هم ادم حساب کرده =))

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دوستان احتمال معرفی یه گوشی سطح بالا با فریم فلزی شدت گرفت!
    ( هر چند که تصاویرِش زیاد دلچسب نبود ( تصاویر کانسپت که میگن به مدلِ واقعی نزدیکِ))

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

اگه موبایل بخاطر جنبه عکس و فیلم کسی بره سمتش اشتبا محضه چون نسبت به ساده ترین و ارزون ترین دوربین دیجیتال هیچ حرفی برای گفتن ندارن .اصلا از همون اندازه لنز هم میشه فهمید چه انتظاری از یک نقطه پشت یک گوشی دارید. بزارید بیشتر توضیح بدم چون خیلی ها مثل قبلا خودم یک تصور اشتبا از کیفیت عکس و فیلم موبایل دارن.
    من یک زمانی فکر میکردم گوشی که دوربینش 12 مگا پیکسله اتوفوکوس داره دیگه اخرشه! ولی جالبه بدونید کیفیت عکس برداری جدید ترین مدل های موبایل حالا چه گلکسی چه ایفون حتی به پای یک دوربین دیجیتال 5 مگاپیکسلی نمیرسه!
    این تفاوت وقتی عکس رو بریزی تو یک صفحه نمایشگر بزرگ خندت میگیره! در این حد مشخصه! مخصوصا عکس هایی که تو محیط کم نور ئ شرایط اتفاقی گرفته شده شخصا هیچ وقت موبایل رو بخاطر دوربین دیگه حاضر نیستم بخرم .

الان یک دوربین 700 تومنی 12 مگاپیکسلی کنون دارم تازه فهمیدم حیف تمام عکس ها و خاطراتی که با موبایل ثبت کردم.

شما در نظر بگیرید زوم اپتیکال دوربین عکاسی اون لنز پهن دوربین که حتی تو شرایط نوری بد میتونید عکسی بگیرید که انگار تو روز گرفتید تو ماشین یا در حال حرکت لرزشگیر اوپتیکال داره که تصویر رو مات نمیکنه چه برای فیلم چه برای عکس .تو بارون عکس بگیرید حتی دونه های بارون تو عکس بدون مات شدن میوفتن .
    یه جوری میگی انگار ما 7.. 8 سال اینجا ... چرخ زدیم تو این سایت . والا .. اینو یه بچه 7 ساله هم میدونه دوربین موبایل به عکاسی هم نمیرسه . شما اطلاع دقیقی نداری که داری بحث مگاپیکسل رو به عنوان کیفیت مطرح میکنی . اصلا چه ربطی داره که دوربین 12 با 5 مقایسه بشه یا نشه ؟ اتفاقا این دوتا خوب هم میتونن با هم رقابت کنن و دوربین 5 از 12 هم بهتره باشه .چون اصلا مگاپیکسل تاثیر کمی تو کیفیت داره . در درجه اول سنسور دوربین هستش که چند اینچه . یعنی اینطور بگم یه سنسور ماکرو 4.3 اینچ دوربین حرفه ای که فقط 2 مگاپیکسل قدرت داره در مقایسه یه 20 مگاپیکسلی دوربین معرفی خیلی بهتر میگیره . بزرگی سنسور بخاطر جمع کردن نور بیشتر و جزئیات بیشتر هست و مگاپیکسل سایز عکس ( نه کیفیت ) اگه جاهی هم گفتم کیفیت دوربین این گوشی خوبه به نسبت گوشی گفتم نه یه دوربین کامپک 700 هزار تومنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •