تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: انتخاب یک گوشی ترجیحا ویندوزفونی بین 400 تا 750

پروفشنال parinaz571's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض انتخاب یک گوشی ترجیحا ویندوزفونی بین 400 تا 750

سلام .دوستان من قصد خربد گوشی دارم.چون من اهل بازی و هر روز گوشی عوض کردن نیستم فکر می کنم لومیاها برا من مناسب تر باشن . گوشی های اکسپریاوی و اس تو پلاس رو دیدم و ظاهرشونو دوست دارم . و از بین لومیاها هم 520و 720 .

اولویتام هم اینا هستن:

بدنه خوب و عمر زیاد . انتن دهی خوب- هنگ نکنه- چند سال برام عمر کنه

دوربین خوب (این برام خیلی مهمه البته دوربین عکاسی دارم)

اندازش بین 4 و 4.3 باشه . بزرگتر و کوچکتر نباشه.

-فقط یک سوال: رو گوشی های ویندوزفونی برنامه های بانک ها که برا انتقال پول و اینا هستن اجرا میشن؟ .چون جایی خوندم که چون این برنامه ها با جا وا نوشته میشن رو ویندوز فونا نصب نمیشن؟

برنامه های متداول که شرکتا می نویسن رو لومیاها نصب میشه؟ چون می گن تو نصب برنامه محدودیت داره. البته من زیاد اهل برنامه نصب کردن نیستم اما خوب نمی خوام از خریدم پشیمون بشم.

- خودم بیشتر نظرم رو 520 و 720 هست . این دو تا چقدر با هم تفاوت دارن؟ ایا تفاوتشوت این قدر هست که که من 300 تو اختلاف هزینه رو تفبل کنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

لومیا 820 به نظرتون چطوره ؟ البته اون ظاهرشو دوست ندارم!

اگرگوشیه دیگه هم میشناسید که احتیاجات منو براورده می کنه لطفا بگید.
    Last edited by parinaz571; 24-02-2014 at 21:07.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    اگه که تصمیم دارین با هزینه کم گوشی خوبی بگیرین من به شما لومیا 520 معرفی می کنم .
    من خودم این گوشی دارم و خیلی راضیم . فقط چند تا ایراد داره مثل نداشتن فلش . در استفاده طولانی مدت هنگام بازی گرمای باطری در قاب پشتی احساس می شه و متاسفانه تا اونجایی که میدونم نرم افزار بانکداری هنوز ارایه نشده ولی در چیزهای دیگه تقریبا کامله.

3. این کاربر از amint1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    اگه که تصمیم دارین با هزینه کم گوشی خوبی بگیرین من به شما لومیا 520 معرفی می کنم .
    من خودم این گوشی دارم و خیلی راضیم . فقط چند تا ایراد داره مثل نداشتن فلش . در استفاده طولانی مدت هنگام بازی گرمای باطری در قاب پشتی احساس می شه و متاسفانه تا اونجایی که میدونم نرم افزار بانکداری هنوز ارایه نشده ولی در چیزهای دیگه تقریبا کامله.
    منظورم از نرم افزارای بانک داری برنامه هایی هست که مثلا بانک پارسیا ن و صادرات برای انتقال پول و پرداخت قبض ها رو مبایل ها نصب می کنن. اونا رو لومیا ها نصب میشه؟ من اهل بازی نیستم پس فکر نمی کنم مشکل داغ کردن برام پیش بیاد اما دوربین برا خیلی مهمه. نداشتن فلش خیلی بده؟الان که بین اندرویید ها می گردم Samsung Galaxy S II Plus I9105 هم می بینم که بد نیست یا مثلا اکسپریا وی ، اما از اونجایی که من نمی خوام هر سال گوشی عوض کنم می ترسم سمت اندرویید ها برم . یک گوشی به عمر زیاد و دوربین خوب که تا چند سال بتونم برنامه های عادی رو روش نصب کنم می خوام.اگه مطمئن شم 720 با 520 تفاوت زیادی داره حاضرم هزینه زیادم بدم اما این چند تا گوشی اندروییدی هم مشخصاتشون به شکم می ندازه که نکنه با انتخاب نکردن اونا دوربین خوب و کیفیت رو از دست بدم. مثلا فرق اس 2 با 720 حدود 100 تومنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

بله منم منظورم اونا بود نه هنوز برای ویندوز فون ارایه نشده . دوربینش در روز خیلی خوب عکس میگیره ولی در شب و نداشتن فلش عملا بی استفادست . نداشتن فلش زیاد محسوس نیست و من زیاد باهاش مشکلی نداشتم. ولی اگر با گوشی قصد عکاسی دارین می تونین مدل های بالاتر انتخاب کنین.

در کل بستگی به سلیقتون داره گوشی های لومیا از نظر سخت افزاری بسیار قوی هستن و اصلا هنگ نمیکنن
    Last edited by amint1990; 24-02-2014 at 21:28.

6. این کاربر از amint1990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

520 نگیر

525 بهتره

بانک رو هم باید بیخیال شی .

8. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

اول تبریک میگم به تصمیمتون وینفون عالیه
    من تجربه کارکردن با 620-920-925 رو داشتم دوربین همشون هم عالی بوده حتی این 620 یکی از بهترین 5 مگاپیکسلی هایی هست که دیدم شما بخوای همین کیفیت دوربین رو تو آندروئید داشته باشی باید 800 هزینه کنید
    اگر طبق پست قبلیتون میتونید بیشتر هزینه کنید و قرار نیست عوض کنید توصیه من 925 و 920 هست

10. این کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من خودم چند وقتی هست در گیر خرید گوشی هستم ویندوز فون عالی هست و انتخاب خودمم هست ولی تو رنج پایین بهترین گزینه 720 هست(اون اختلافش قیمتش با 520 به نظر من ارزش داره) ولی متاسفانه این مدل های زیر گیرت نمیاد و اگرم باشن به احتمال زیاد رفرش هست:
    520
    720
    820
    920
    این که میگیم رفرش هست حرف من نیتاز چند تا ادم درست و حسابی پرسیدم البته من بی گارانتی رو میگم گارانتی دارها رو اصلا خبر ندارم
    به نظر من اگه خیلی گوشی باز نیستید 525 میتونه بهترین انتخاب باشه ولی اگه توی هزینه مشکلی ندارید 925 هم عالی هست تنها عیبی که داره این هست که رم نمیخوره
    ضمنا اینده ویندوز فون خیلی روشن هست
    راستی نرم افزار بانک هم همنجور که دوستان گفتن فعلا نداره

12. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستان من مقداری تو نت تحقیق کردم چون چند تا از نرم افزارهایی که لازم دارم رو لومیا ها نصب نمیشه مجبورم از برند های دیگه خرید کنم.
    معیار هامم دوربین خیلی خوب و بدنه مقاوم . انتن دهی خوب و عمر زیاد هست . صفحهش بین 4 و 4.3 باشه.بودجمم حداکثر 800 تومن هست .

بازی هم برام مهم نیست.

خودم تو اینترنت این سه تا مدل رو دیدم.

سوني Xperia acro S

xperia v

samsung s2 plus

نمی دونم کدوم نیازهای منو براورده می کنه. لطفا راهنماییم کنید . اگر مدل دیگه هم میشناسید که مناسب من باشه معرفی کنید . ترجیحا سونی و سامسونگ.ممنون
    Last edited by parinaz571; 06-03-2014 at 17:16.

اگه نباشه جاش خالی می مونه bttt0's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    sargashteye kooye to

پيش فرض

سلام دوست من samsung galaxy s2 plus بهترین گزینه توی این رنج قیمت هستش بخصوص که واسه شما دوربین مهم هست دوربینش 8 واقعی و فیلمبرداری فول اچ دی و صفحه نمایش سوپر آمولد با یکم هزینه بیشتر سونی اس پی هم میتونید بگیرید که متاسغانه دوربین خوبی نداره و صفحه نمایش هم tft هستش

نویسنده و کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل GOLDFINCH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Slightly Ahead

پيش فرض

دوستان من مقداری تو نت تحقیق کردم چون چند تا از نرم افزارهایی که لازم دارم رو لومیا ها نصب نمیشه مجبورم از برند های دیگه خرید کنم.
    معیار هامم دوربین خیلی خوب و بدنه مقاوم . انتن دهی خوب و عمر زیاد هست . صفحهش بین 4 و 4.3 باشه.بودجمم حداکثر 800 تومن هست .

بازی هم برام مهم نیست.

خودم تو اینترنت این سه تا مدل رو دیدم.

سوني Xperia acro S

xperia v

samsung s2 plus

نمی دونم کدوم نیازهای منو براورده می کنه. لطفا راهنماییم کنید . اگر مدل دیگه هم میشناسید که مناسب من باشه معرفی کنید . ترجیحا سونی و سامسونگ.ممنون
    شما تو خرید SP شک نکن.

قدرت سخت افزاریی که اون داره، Z نداره ( بنچمارک ها میگن )

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •