تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: راهنمایی برای هارد

داره خودمونی میشه ariya_elec's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض راهنمایی برای هارد

سلام
    من میخوام برای سیستم مغازه هارد 1 ترا بگیرم...ولی مادربرد سیستم خیلی قدیمه و ساتا 1.5g/s هستش ..هاردی که انتخاب کردم وسترن آبی هست میخواستم بدونم این مادربرد این هاردو پشتیبانی میکنه؟(مدل مادربرد p4s800d-x)
    ممنون

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

کسی نیست راهنمایی کنه؟

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

کسی هارد اینترنال توشیبا استفاده کرده؟کیفیتش خوبه؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من میخوام برای سیستم مغازه هارد 1 ترا بگیرم...ولی مادربرد سیستم خیلی قدیمه و ساتا 1.5g/s هستش ..هاردی که انتخاب کردم وسترن آبی هست میخواستم بدونم این مادربرد این هاردو پشتیبانی میکنه؟(مدل مادربرد p4s800d-x)
    ممنون
    سلام .

مادربرتان دو پورت Sata 1.5Gb/s دارد که کنترلر آن SiS964 هست . این سایت پشتیبانی وسترن دیجیتال را ببینید ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) . ظاهراً بعضی از کنترلرها (از جمله SiS964) حتی نمیتوانند هارد دیسکهای SATAII را شناسایی کنند چه برسد به هارد دیسکهای SATAIII . احتمالاً مجبور هستید که از هارد دیسکهایی استفاده کنید که جامپری برای تبدیل به 1.5Gb/s را داشته باشد . فکر نمیکنم بتونید این نوع هارد دیسکها را در بازار پیدا کنید (یا اینکه بگردید انواع دست دوم پیدا کنید) . پیشنهاد میکنم یا مادربردتان را ارتقا بدید یا اینکه از هارد دیسکهایی با اینترفیس IDE استفاده کنید. ضمن اینکه معلوم نیست وضعیت پاور سیستم چطور هست .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام .

مادربرتان دو پورت Sata 1.5Gb/s دارد که کنترلر آن SiS964 هست . این سایت پشتیبانی وسترن دیجیتال را ببینید ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) . ظاهراً بعضی از کنترلرها (از جمله SiS964) حتی نمیتوانند هارد دیسکهای SATAII را شناسایی کنند چه برسد به هارد دیسکهای SATAIII . احتمالاً مجبور هستید که از هارد دیسکهایی استفاده کنید که جامپری برای تبدیل به 1.5Gb/s را داشته باشد . فکر نمیکنم بتونید این نوع هارد دیسکها را در بازار پیدا کنید (یا اینکه بگردید انواع دست دوم پیدا کنید) . پیشنهاد میکنم یا مادربردتان را ارتقا بدید یا اینکه از هارد دیسکهایی با اینترفیس IDE استفاده کنید. ضمن اینکه معلوم نیست وضعیت پاور سیستم چطور هست .
    ممنون بابت راهنماییتون
    میتونم از کارت تبدیل pci به ساتا استفاده کنم؟چون سیستم اصلیم نیست نمیخوام زیاد هزینه کنم

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون بابت راهنماییتون
    میتونم از کارت تبدیل pci به ساتا استفاده کنم؟چون سیستم اصلیم نیست نمیخوام زیاد هزینه کنم
    در صورتیکه مادربرد هارد را شناسایی نکرد پس میتونید از کارتهای PCI To SATAII/III استفاده کنید .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •