تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 31

نام تاپيک: استفاده از ویندوز 8.1 بعد از نصب ویندوز Xp

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

سلام

در مورد سوال اول:
    یه مقداری این قضیه سخته درست کردنش؛ یعنی اگر با یه سری راه ها نشه دیگه باید بیخیال اطلاعات بشید.
    اما فعلا برای تست اولین راه از دستور chkdsk استفاده کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به جای x همون پارتیشن خراب رو بزن
    .
    این روش رو زدم check disk رو انجام داد موردی پیدا نکرد دوباره برگشت تو ویندوز
    این check disk رو اولین باری که سیستم بعد از اومدن برق روشن شده بود رو خودش انجام داده بود
    که نزدیک به 10 دقیقه طول کشید و تمام مدت روی صفحه اطلاعاتی راجع به فلان کلاستر و سکتور و اینکه recover done شون کرده مینوشت

فکر کنم باید از یک نرم افزار درست حسابی ریکاوری که خیلی قوی باشه استفاده کنم درسته ؟

کاربر فعال ویندوز smss.exe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این روش رو زدم check disk رو انجام داد موردی پیدا نکرد دوباره برگشت تو ویندوز
    این check disk رو اولین باری که سیستم بعد از اومدن برق روشن شده بود رو خودش انجام داده بود
    که نزدیک به 10 دقیقه طول کشید و تمام مدت روی صفحه اطلاعاتی راجع به فلان کلاستر و سکتور و اینکه recover done شون کرده مینوشت

فکر کنم باید از یک نرم افزار درست حسابی ریکاوری که خیلی قوی باشه استفاده کنم درسته ؟
    سلام

از Get Data Back استفاده کن ببین چی میشه

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

سلام

از Get Data Back استفاده کن ببین چی میشه
    نرم افزارشو دانلود کردم و نصب و اجرا
    اولش که داشت دنبال درایو ها میگشت 2 بار این پیغام خطا رو داد

فقط گزینه continue رو میزنم رد میشه دوباره میاد دفعه دوم میره صفحه اصلی نرم افزار که هاردم رو از لیست انتخاب میکنم که میشه این شکلی

من زیاد سر در نیاوردم از رنگ ها و توضیحاتش اخه help هم نداشت

روی ntfs از همین پنجره سمت چپ که کلیک کردم اون پایین یک گزینه copy اومد که وقتی زدم ازم مسیر خواست برای سیو کردن فایل ها که هر کدوم از درایو هام رو انتخاب میکردم میگفت پیشنهاد میشه یک درایو که underlying نباشه انتخاب کنید
    که اخرم مسیر فلش رو دادم

کلی طول کشید ریکاور کرد چند گیگ رو
    ولی دقیقا همون فایل های توی درایو رو با همون ترتیب و همون خرابی و سالمی کپی کرد تو فلش عینا
    و فایلی رو درست نکرد

4. این کاربر از pedram_sad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

پس اینجور که معلومه باید اول هارد درست بشه وگرنه برنامه ریکاوری هم نمیتونه اون پارتیشن رو بخونه.
    این دو دستور رو هم در PowerShell بزنید و بعد لینک پایینی رو هم یه نگاهی بکنید؛ منم میگیردم یه برنامه خوب برای تعمیر هارد بهتون معرفی میکنم: (به جای H هم اسم اون پارتیشن رو بزن، تو قسمت DriveLetter)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

For more advanced users who want to avoid restarting their system to fix a non-system volume corruption, they can open the Properties dialog for the affected volume, and on the Tools tab, they’ll see an option to check the drive for file system errors. Corruption on drives that are not currently in use can be fixed without needing a full restart of the computer.

6. این کاربر از smss.exe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

در مورد تعمیر درایو فقط این نرم افزار get back data اون ارور رو میده و خود scan disk یا norton doctor و بقیه نرم افزار ها که 1 ساعتی هارد رو تست کردن اخرش ریپورت دادن سالمه

من هنوز ویندوز 8.1 ام رو نصب نکردم و توی xp هستم
    این دستورات و قدرت اجراشون که فرقی نمیکنه ؟

و مساله بعدی اینکه من شنیدم اگه بعد از اتفاق برای یک درایو توش چیزی ریخته بشه و اضافه بشه ریکاوری تاثیری نداره ، این درسته ؟
    اخه داداشم یک سری از قسمت های سریاللش که پاک شده بود رو دوباره اضافه کرده به درایو و یک سری از نرم افزار ها رو

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد تعمیر درایو فقط این نرم افزار get back data اون ارور رو میده و خود scan disk یا norton doctor و بقیه نرم افزار ها که 1 ساعتی هارد رو تست کردن اخرش ریپورت دادن سالمه

من هنوز ویندوز 8.1 ام رو نصب نکردم و توی xp هستم
    این دستورات و قدرت اجراشون که فرقی نمیکنه ؟

و مساله بعدی اینکه من شنیدم اگه بعد از اتفاق برای یک درایو توش چیزی ریخته بشه و اضافه بشه ریکاوری تاثیری نداره ، این درسته ؟
    اخه داداشم یک سری از قسمت های سریاللش که پاک شده بود رو دوباره اضافه کرده به درایو و یک سری از نرم افزار ها رو
    سلام

اون قسمت Check Disk مشکلی نیست. ولی اون دستورات که گفتم رو نمیتونی بزنی.
    در مورد قسمت دوم سوالتون: درسته. اگر یه پارتیشن رو یه سری اطلاعاتش رو پاک کرده باشید و بعدا یه سری اطلاعات دیگه جایگزین کنید دیگه احتمال برگشتش خیلی کمتر میشه.
    پیشنهاد میکنم یه تاپیک در این مورد توی بخش هارد دیسک این سایت ایجاد کنید. در ضمن اگر با این برنامه های رایگان و ... نشد دیگه باید هزینه کنید و بدید بیرون براتون درستش کنند.

9. این کاربر از smss.exe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

سلام

اون قسمت Check Disk مشکلی نیست. ولی اون دستورات که گفتم رو نمیتونی بزنی.
    در مورد قسمت دوم سوالتون: درسته. اگر یه پارتیشن رو یه سری اطلاعاتش رو پاک کرده باشید و بعدا یه سری اطلاعات دیگه جایگزین کنید دیگه احتمال برگشتش خیلی کمتر میشه.
    پیشنهاد میکنم یه تاپیک در این مورد توی بخش هارد دیسک این سایت ایجاد کنید. در ضمن اگر با این برنامه های رایگان و ... نشد دیگه باید هزینه کنید و بدید بیرون براتون درستش کنند.
    ویـــرایش

الان دیدم از هر نرم افزار ریکاوری بخوام استفاده کنم موقع scaning drives اون ارور رو میده همون 2 بار

ویندوز 8.1 نصب کردم
    برای اجرای powershell باید powershell رو توی run مینوشتم درسته ؟
    اسم درایومم H هست

بعد از باز شدن صفحه اون دستورات رو نوشتم که این پیغام رو میده

نوشته access denied و premissin denied
    Last edited by pedram_sad; 24-02-2014 at 17:48. دليل: تغییر پست

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

برو توی Start Screen بنویس Powershell و بعد روی اون کلیک راست کن و Run as Administrator رو بزن. بعد دستور رو بزن ببین چجوریه

12. این کاربر از smss.exe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

سلام

برو توی Start Screen بنویس Powershell و بعد روی اون کلیک راست کن و Run as Administrator رو بزن. بعد دستور رو بزن ببین چجوریه
    زدم هر 2 دستور رد هر دو رو گفت no error found
    برای تمام درایو های دیگه هم زدم همش همین طور گفت
    اون درایو 350 مگی رو میندوز 8.1 نشون نمیده و تو لیست درایو هام نیست و درایو خودش رو C نوشته که تو این درایو ها فقط این درایو که ویندوز 8.1 توش نصبه رو Faild میده موقع این دستور
    اون chkdisk هم چیزی پیدا نکرد
    نمیدونم پس این ارور چرا میاد اونم درست موقعی که میخوای از نرم افزار های ریکاوری استفاده کنی

فکر کنم کلا باید بیخیال داده هام شم

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

پیشنهاد میکنم اگر یه هارد دیگه داری، کل اطلاعات هاردت رو کپی کنی توی اون و بعد از اول این هارد رو پارتیشن بندی کنی. اینجوری که معلومه یه موقع دیدی قاطی کرد و مشکل دیگه ای ایجاد شد.
    چون اون پیغامی که گفتی هنوز میاد؛ معلوم نیست برای چیه. البته تا اینجا که مشخصه به دلیل اینه که اون برنامه یه سری چیزها در مورد پارتیشن های هارد رو چک میکنه و به همین دلیله که اون خطا رو میده.

15. این کاربر از smss.exe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •