تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: وصل کردن کامپیوتر به led از طریق wifi

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض وصل کردن کامپیوتر به led از طریق wifi

سلام خسته تباشید من تلویزیونم lg 8600 دارم ومیخوام از طریق wifi فایل های رو تلویزیون رو رو کامپیوتر وبلعکس ببینم ممنون میشم جواب بدید با تشکر

2. این کاربر از siroosj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

4. 2 کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

بابت جوابتون ممنون در مورد نمایش فایل های led روی کامپیوتر چی؟در ضمن اگه من بخوام از led به صورت مانیتور استفاده کنم و از طریق wifi وصل باشه باید چیکار کنم؟بازم ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بابت جوابتون ممنون در مورد نمایش فایل های led روی کامپیوتر چی؟در ضمن اگه من بخوام از led به صورت مانیتور استفاده کنم و از طریق wifi وصل باشه باید چیکار کنم؟بازم ممنون
    مگه داخل LED فایل هست؟!

بهتره همه ی فایل ها رو بریزید داخل کامپیوتر. یک سرور و ده ها کلاینت.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . فکر کنم بهترین راه استفاده از کابله. از طریق Wifi اطلاع ندارم.
    Last edited by Yi Yi; 19-02-2014 at 22:34.

7. این کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

منظورم از فایل عکس های که باledگرفته شده یا چیزهایی که ضبط شدن چون از طریق اتصال فلش نمیشه انتقال داد
    تو قسمت network ال ای دی رو به صورت یه display و پخش کننده چند رسانه ای میشناسه ممکنه بتونم از طریق wifi این کارو انجام بدم
    ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

تو ویندوز 8.1 میشه بوسیله ی Devices > Project که در چارم قرار داره، از تلویزیون به عنوان مانیتور استفاده کرد. در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اطلاعات بیشتری وجود داره.

نکته ی مهم اینه که تلویزیونت از تکنولوژی Miracast و Wifi Direct پشتیبانی کنه.اگه نداره باید دانگل اش رو بخری و به تلویزیون وصل کنی.

در تلویزیون های اسمارت سامسونگ این قابلیت وجود داره و با نام Screen Mirroring شناخته میشه.

کامپیوترت هم باید از Miracast و Wifi Direct پشتیبانی کنه و دارای Wireless Adapter باشه.
    لپ تاپ های جدید دارای چیپست و گرافیک اینتل از Miracast پشتیبانی می کنند.

توجه کن که این تکنولوژی از مودم و روتر استفاده نمی کنه.

در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چند تا تلویزیون LG رو لیست کرده که حدس می زنم بقیه تلویزیون های جدید هم از Miracast پشتیبانی می کنند.

Last edited by Yi Yi; 20-02-2014 at 18:27.

10. این کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

led هم wifi direct داره و هم miracast تکنولوژیش به روزه یعنی همه چی داره!مدل مودمم tp link td -w8951ndهستش این مودم این قابلیتو داره؟من ویندوزم 8 استفاده میکنم اگه واضح تر توضیح بدید ممنون میشم یعنی دقیقا باید چیکار کنم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

led هم wifi direct داره و هم miracast تکنولوژیش به روزه یعنی همه چی داره!مدل مودمم tp link td -w8951ndهستش این مودم این قابلیتو داره؟من ویندوزم 8 استفاده میکنم اگه واضح تر توضیح بدید ممنون میشم یعنی دقیقا باید چیکار کنم
    Miracast از مودم استفاده نمی کنه. بلکه کامپیوترتون رو مستقیما به تلویزیون وصل می کنه. برای اینکار از Wi-Fi Direct استفاده میکنه. یعنی دو آداپتور وایرلس رو مستقیم به هم وصل می کنه.

ویندوزت باید حتما 8.1 باشه. در ویندوز 8 جواب نمیده.

شما احتمال زیاد از طرف تلویزیون مشکلی نداری. باید چک کنی ببینی کامپیوترت از Miracast پشتیبانی می کنه یا نه.
    مشخصات کامپیوترها و لپ تاپ هایی که می خوای وصل کنی چیه؟ آیا آداپتور وایرلس دارند یا نه؟

طبق تحقیقات من فعلا فقط لپ تاپ های مجهز به چیپست و گرافیک های intel و موبایل های اندرویدی نسبتا جدید از این قابلیت پشتیبانی می کنند.

یه چند تا جای دیگه هم نوشته کامپیوتر باید ویژگی های زیر رو داشته باشه:
    WiFi device with NDIS 6.3 driver.
    Video driver that supports WDDM 1.3
    Last edited by Yi Yi; 20-02-2014 at 20:35.

13. این کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

از کجا بفهمم که کامپیوترم این خاصیت رو داره کامپیوترم خونگیه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

Device Manager رو سرچ کن در قسمت Proccessors ببین اسم cpu ات چیه؟ و در قسمت Display adapters ببین گرافیکت چیه؟ و بالاخره نفهمیدم کامپیوترت Wireless Adapter داره یا نه.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •