تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 39 از 39

نام تاپيک: راهنمایی برای اموزش مبتدی وب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

شما یک آموزش کاملی سراغ ندارید
    چون توی بعضی از انجمن های مخصوص همین چت روم ها جواب درست و حسابی به آدم نمیدن فقط آدمو میپیچونند.
    من میخوام الان برای خودم یکی درست کنم (چت روم)
    ولی نمیدونم از کجا شروع کنم
    اگه کسی یاد داره آموزشی سراغ داره-سایت خوبی سراغ داره ممنون میشم راهنماییم کنید

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

چت روم ساختن کاره هر کس نیست. کلی باید وصله بهش متصل کنید که معمولا هم کار نمی کنه و باید چندین بار تو فروم های مختلف سوال بپرسید و منتظر جواب باشید و ... . کلا مخ شکنه.
    به هر حال اسکریپت et-chat با کلی باگ امنیتی وجود داره که می تونید استفاده کنید و برا گسترشش هم فروم های پشتیبانی مثله پی اچ پی چت وجود داره.

موفق باشید

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

چت روم ساختن کاره هر کس نیست. کلی باید وصله بهش متصل کنید که معمولا هم کار نمی کنه و باید چندین بار تو فروم های مختلف سوال بپرسید و منتظر جواب باشید و ... . کلا مخ شکنه.
    به هر حال اسکریپت et-chat با کلی باگ امنیتی وجود داره که می تونید استفاده کنید و برا گسترشش هم فروم های پشتیبانی مثله پی اچ پی چت وجود داره.

موفق باشید
    آدرس این پی اچ پی چت رو که گفتید، میدید؟ من php-chat.org رو سرچ کردم پیدا کردم که با آی پی ایران که اصلا وارد نمیشد با آی پی آمریکا هم اررور زیر رو میداد انگار مشکل داره...Warning: Illegal string offset 'name' in /home2/missou/public_html/php-chat.org/wp-content/plugins/genesis-simple-sidebars/plugin.php on line 53

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

پوزش اسم رو اشتباه گفتم چون با عجله نوشتم، منظورم چت ساپورت بود : chatsupport.ir

5. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

پوزش اسم رو اشتباه گفتم چون با عجله نوشتم، منظورم چت ساپورت بود : chatsupport.ir
    نه، چت رو کاری ندارم، من دنبال انجمنی چیزی واسه سوال کردن در مورد php هستم. توی سایت های ایرانی که فکر نکنم زیاد جواب بدن اگه سوال طولانی اینا بپرسیم چندجایی ایرانی فقط و فقط مخصوص php عضوم ولی بازم زیاد جواب نمیدن. خارجی جایی میشناسید که هم حرفه ای باشن هم رایگان سوال بپرسیم خوب جواب بدن؟

پروفشنال Web Design's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Phpstorm

پيش فرض

نه، چت رو کاری ندارم، من دنبال انجمنی چیزی واسه سوال کردن در مورد php هستم. توی سایت های ایرانی که فکر نکنم زیاد جواب بدن اگه سوال طولانی اینا بپرسیم چندجایی ایرانی فقط و فقط مخصوص php عضوم ولی بازم زیاد جواب نمیدن. خارجی جایی میشناسید که هم حرفه ای باشن هم رایگان سوال بپرسیم خوب جواب بدن؟
    یه سوال هم بخش PHP همینجا یکنید .. من اکثرا هستم کمکتون

در غیر اینصورت از سایت زیر استفاده کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. 2 کاربر از Web Design بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

چت روم کاری نداره ؟ جدی که این حرف رو نزدید ؟ رفع باگ ها و اضافه کردن پنل و انواع افزونه ها سرسام آوره !
    در رابطه با انجمن پرسش و پاسخ PHP باید بگم که حرف پدرام خان تایید میشه stackoverflow.com یکی از بهترین وبسایت ها در زمینه پرسش و پاسخ هست + سایت فارسی هم barnamenevis.org خیلی مناسبه.

موفق باشید.

10. 2 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

چت روم کاری نداره ؟ جدی که این حرف رو نزدید ؟

موفق باشید.
    من استارتر نیستم، اون کسی هم که درمورد زدن سایت چت سوال میکرد من نیستم، اشتباه شده من دیدم گفتید پی اچ پی چت،کنجکاو شدم برای یک سایت پشتیبانی پی اچ پی...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دوست عزیز اگه می خواید فقط طراجی کنید باید به سمت گرافیک و اصول طراحی وب برید. اما اگه می خواید هم طراحی و هم برنامه نویسی کنید و اصولا یه وب سایت بسازید بنابه تجربه شخصی، خوندن موارد زیر رو پیشنهاد می کنم:
    • http://en.wikipedia.org/wiki/Website
    • http://computer.howstuffworks.com/web-page.htm ( این لینک 5 صفحه است که یه دید خیلی خوب از وب سایت می ده)

بعدا باید دو مبحث مهم html و css رو یاد بگیرید. البته من فیلم های آموزشی رو پیشنهاد می کنم چون خیلی سریع و کاربردی آموزش می دن.
    • http://www.pluralsight.com/training/Courses/TableOfContents/html-fundamentals
    • http://pluralsight.com/training/Courses/TableOfContents/css-intro

پیدا کردن لینک دانلود با شما

این مباحث بعنوان پایه باید خونده بشن هم برای طراحی static و هم dynamic.

بعد این موارد حالا انتخاب با خودتونه می تونید برید سراغ CMS و یا خودتون با یکی از تکنولوژی ها کار کنید.

CMS یه برنامه وبه که به کاربرا اجازه می ده محتوای وب سایت رو مدیریت کنند مثلا مطلب اضافه کنند، عکس آپلود کنن، محتوا ویرایش کنن و ... . CMS برای کاربرای غیر فنی که دانش کمی از برنامه نویسی و تکنولوژی ها دارند و یا می خوان خیلی سریع یه وب سایت راه اندازی کنند مناسبه. گرچه کاربرای حرفه ای هم اونا رو سفارشی سازی می کنن و وب سایت های خیلی خوبی و کاملا مطابق نیازشون تولید می کنند.

در مورد شروع کار و یادگیری تکنولوژی وب که خودتون کاملا از پایه همه جیزو طراحی و برنامه نویسی کنید، تکنولوژی های مختلفی وجود دارن. دو تا پرطرفدار و پر استفاده asp.net و php هستند. البته بحثای خیلی زیادی در مورد خوب بودن هر کدوم وجود داره ولی بیشتر طرفداریه تا بخث فنی. هر دوتاشون خیلی خوبن، هر کدوم مزیتی نسبت به اون یکی داره. مثلا میزبانی php ارزون تره یا asp.net پشتیبانی بهتر و همگرایی بهتری با مباحث مهندسی نرم افزار و طراحی نرم اافزار داره.
    من خودم با Asp.net کار می کنم ولی php هم خوبه. این دیگه انتخاب خودتونه کدوم یکی رو کار کنید.

آموزش asp.net برای شروع این خوبه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از arkadashdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •