تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: واقعا ؟ ASUS MeMOPad FHD 10

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

14 واقعا ؟ ASUS MeMOPad FHD 10

با سلام من یک ماه میشه که دنبال یه تبلت با امکانات خوب و قیمت مناسب می گشتم البته توی تبلت های 10 اینچی و به این مدل رسیدم . خیلی تحقیق کردم . و خیلی فروشگاه ها رو دیدم . اما یه چیز جاب اینه که اصلا توی سایت اصلیش چیزی به ای شکلی که توی ایران وارد شده نیست. تفاوت هاش زیاد نیست ولی می تونه مهم باشه این لینک صفحه سایت اصلی ایسوس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه کمی دقت کنید متوجه میشید که هم از لحاظ ظاهری تفاوت داره هم از لحاظ جنس بدنه پشت دستگاه. و قابلیت سیمکارت هستش که اصلا نداره.ابته اونی که توی ایرانه داره.و یه چیز دیگه که دقت کنید کنار دوربین جلو یه سنسور که می گن برای تشخیص نور هستش رو کم داره.(در ایران!). این چیزایی بود که میشد به چشم دید. آیا پردازنده و چند هسته ای بودن و اسپیکر و امکانات دیگش به نظرتون تغییری کرده؟ اینم اضافه کنم که هر سایتی که میرم واسه خودش یه جور امکاناتی نوشته. راستی اینم لینک سایتی که تقریبا معتبره و تبلت رو میفروشه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا اونایی که تو کار تبلت هستن لطفا یه جوابی بدن . واقعا این تبلت چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

راستی اینم بگم که کیف که توی تبلیغات ش هست وارد ایران نشده و یه کیف بسار زشت و بی کیفیت رو از چین وارد کردن

راستی چرا هیچ کس جوابی نمیده؟

داره خودمونی میشه You_You's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوست خوبم من فروشنده هستم و این مدل رو دارم ولی کلا سوالتو نفهمیدم !!!؟؟؟! الان منظورت چی بود ؟
    ME302 یکی از بهترین تبلت های 10 اینچی هست حالا چیشو میخوای بدونی ؟

البته دو مدل داره :
    ME302C
    ME302KL
    Last edited by You_You; 14-02-2014 at 15:46.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

با تشکر از پاسخ شما

من منظورم اینه که این تبلت اون چیزی نیست که توی کشور های دیگه ارایه شده. اینو از قابلیت سیم کارتش میگم. و جنس بدنه اون تفاوت زیادی داره با کشور های دیگه. و مثلا یه سنسور هم کم داره.
    واقعا این تبلت ایسوس هست؟

راستی مدل های مختلفی هستش لطفا اگه میشه اسم تمامی مدل ها رو بگید؟

داره خودمونی میشه Gray Magician's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

با سلام من یک ماه میشه که دنبال یه تبلت با امکانات خوب و قیمت مناسب می گشتم البته توی تبلت های 10 اینچی و به این مدل رسیدم . خیلی تحقیق کردم . و خیلی فروشگاه ها رو دیدم . اما یه چیز جاب اینه که اصلا توی سایت اصلیش چیزی به ای شکلی که توی ایران وارد شده نیست. تفاوت هاش زیاد نیست ولی می تونه مهم باشه این لینک صفحه سایت اصلی ایسوس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه کمی دقت کنید متوجه میشید که هم از لحاظ ظاهری تفاوت داره هم از لحاظ جنس بدنه پشت دستگاه. و قابلیت سیمکارت هستش که اصلا نداره.ابته اونی که توی ایرانه داره.و یه چیز دیگه که دقت کنید کنار دوربین جلو یه سنسور که می گن برای تشخیص نور هستش رو کم داره.(در ایران!). این چیزایی بود که میشد به چشم دید. آیا پردازنده و چند هسته ای بودن و اسپیکر و امکانات دیگش به نظرتون تغییری کرده؟ اینم اضافه کنم که هر سایتی که میرم واسه خودش یه جور امکاناتی نوشته. راستی اینم لینک سایتی که تقریبا معتبره و تبلت رو میفروشه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا اونایی که تو کار تبلت هستن لطفا یه جوابی بدن . واقعا این تبلت چیه؟
    واقعا از روی دو تا عکس همه این چیزها را تشخیص دادی؟
    کاری به سایتهای ایرانی نداشته باش. عکس و مشخصات دقیقا همان چیزیه که در سایت ایسوس هست. این تبلت مدل وای فای داره و دو مدل سیمکارت خور 3G و Lte

مدلهای وای فای و 3G یا me302c پردازنده اینتل z2560 دو هسته ای دارند که اصلا جالب نیست بخصوص برای تبلت full hd ، قدرت پردازش و گرافیک متوسطی داره ، با بعضی اپهای اندروید سازگار نیست، روت نمیشه. کلا خریدش اشتباهه آنهم با این قیمت که دیجی کالا زده
    مدل lte یا me302kl پردازنده Qualcomm Snapdragon S4 چهار هسته ایه و تقریبا دو برابر قدرت پردازش و گرافیک بالاتر از اینتل z2560 و از همه لحاظ بهتره. قیمت جهانی این مدل 50 دلار گرانتر از مدل 3g هست و 2 ماه پیش که اومد ایران حدود 1.500 بود ولی الان رسیده به 1.290
    اگر میخوای با قیمت خوب بخری برو به سایت ویستا پخش که این تبلتها را وارد کرده، نمایندگیهای فروش را پیدا کن، تماس بگیر ببین کدامشان قیمت کمتر میده
    در خرید کیف هم اصلا عجله نکن. اگر کاور اصلیش وارد بازار بشه خیلی بهتره و گرنه بهتره بگردی یک کیف ظریف و با کیفیت خوب پیدا کنی

6. 2 کاربر از Gray Magician بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

از پاسخ شما متشکرم با توجه به گفته های شما به این لینک رسیدم میشه تایید کنید که همون مدل 4هسته ای؟
    چون هیچ اطلاعاتی قرار نداده.و اسمش با اونی که شما گفتی فرق داره و عکسش هم اصلا کیفیت نداره

بعدشم واقعا نمی ارزه این مدل سیمکارت خورش رو بگیرم؟
    من برای بازی نمی خوام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

راستی اینم اضافه کنم که توی دیجی کالا هم داره با گارانتی ویستا میفروشه

هیچ مشخصه اصلی و ظاهری یا چیزی نیست که تفاوت این دو رو نشون بده؟

داره خودمونی میشه You_You's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

فقط از روی مدل
    302KL
    302C

دوستان برای خودمم سوال 302KL قابلیت مکالمه نداره ؟

پروفشنال M.Sadegh.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نصفِ جهان

پيش فرض

تو این رنج قیمت این تبلت توصیه میشه یا نکسوس 2013 ؟
    اگه مدل دیگه هم میشناسید معرفی کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

والا در رابطه با مکالمه فکر کنم توی اپدیت های بعدی اضافه بشه
    اینو با توجه به تبلت هواوی مدیا پد اف اچ دی می گم

راستی تو تبلت های 10 اینجی بیشترین امکانات و پایین ترین قیمت همینه

دوستان دیگه اطلاع ندارن؟ من فکر می کردم اینجا بتونم جواب سوالم رو بگیرم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •