تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 61

نام تاپيک: اینترنت استان چهارمحال و بختیاری

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

درود به همشهری های عزیز

بگید از کدوم ISP سرویس میگیرید و آیا راضی هستید یا نه ؟!
    سپاس
    سلام

من از مخابرات adsl دارم و راضی هستم !

2. 2 کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز poorya_2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

سلام

من از مخابرات adsl دارم و راضی هستم !
    داداش یه تست پینگ از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 میگیری ؟!

شما مرکز مخابراتیت کدومه ؟ قدس ، شهید قندی یا مام خمینی ؟

4. این کاربر از poorya_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

داداش یه تست پینگ از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 میگیری ؟!

شما مرکز مخابراتیت کدومه ؟ قدس ، شهید قندی یا مام خمینی ؟
    البته منظور از رضایت از وضعیت adsl ؛ نسبت به دیال آپ و gprs بود!

البته من در مرکز شهر نیستم و در حومه هستم!! و برای بررسی وضعیت شرکتها منتظر پاسخ سایر دوستان باشید .
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    Last edited by vissoto; 03-11-2014 at 22:04.

6. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

البته منظور از رضایت از وضعیت adsl ؛ نسبت به دیال آپ و gprs بود!

البته من در مرکز شهر نیستم و در حومه هستم!! و برای بررسی وضعیت شرکتها منتظر پاسخ سایر دوستان باشید .
    ممنون ولی این طور که معلومه افتضاحه

سرعت دانلود شبانه چطوره عزیز ؟ تک کانکشن سرعت چنده ؟

شرمنده مزاحم میشم ولی جز شما کسی از بچه های شهرکرد اینجا فعال نیس

8. این کاربر از poorya_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان

بنده هم از شهرکرد هستم 2 مگ مخابرات دارم متاسفانه مخابرات سرویس نامحدود رو برداشته از چه شرکتی میتونم 2 مگ یا یک مگ نامحدود به قیمت منصفانه بگیرم؟

10. این کاربر از aliiiiiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

سلام دوستان

بنده هم از شهرکرد هستم 2 مگ مخابرات دارم متاسفانه مخابرات سرویس نامحدود رو برداشته از چه شرکتی میتونم 2 مگ یا یک مگ نامحدود به قیمت منصفانه بگیرم؟
    سلام

داداش من آسیاتک ، پیشگامان ، صبانت داشتم ، نامحدود میدادن ولی اصلا به صرفه نیست ، چون محدودیت واسش گذاشتن مثلا آسیاتک 512 نامحدود ازش گرفتم بعد از یه حجم مشخصی که دانلود میکردی سرعتت رو به شدت پایین میاورد درحدی که نمیتونستی 500mb فایل رو توی 1 شبانه روز دانلود کنی

های وب ، شاتل هم میدونم نامحدود ندارن ، مخابرات هم که همونطور که گفتی حذف کرده

پس فقط میمونه پارس انلاین و فن اوا

پارس انلاین هم مثل صبانت و آسیاتک روی سرویس های نامحدودش محدودیت حجم دانلود گذاشته عملا بدرد نمیخوره

هفته قبل رفتم نمایندگی فن اوا توی شهرکرد (پارس نت زاگرس)

این شرکت نمایندگی دو تا ISP هست آسیاتک و همین فن اوا

گفتم 1 اشتراک 1 ماهه از فن اوا میخوام

با پررویی گفت فعلا ما نمیتونیم از فن اوا سرویسی بدیم :|

من شکایتشون رو کردم ، حالا شما هم میخوای برو ببین سیاستشون تغییر کرده یا نه ؟! نمیدونم وضعیت سرویس نامحدودش چطور هست !

=========================================
    مخابرات سرعت رایگان شبانش خوبه ؟ یکی جواب بده مجموعا توی ساعت رایگان چقدر میتونید دانلود کنید ؟
    Last edited by poorya_2; 06-11-2014 at 02:21.

12. 2 کاربر از poorya_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام

داداش من آسیاتک ، پیشگامان ، صبانت داشتم ، نامحدود میدادن ولی اصلا به صرفه نیست ، چون محدودیت واسش گذاشتن مثلا آسیاتک 512 نامحدود ازش گرفتم بعد از یه حجم مشخصی که دانلود میکردی سرعتت رو به شدت پایین میاورد درحدی که نمیتونستی 500mb فایل رو توی 1 شبانه روز دانلود کنی

های وب ، شاتل هم میدونم نامحدود ندارن ، مخابرات هم که همونطور که گفتی حذف کرده

پس فقط میمونه پارس انلاین و فن اوا

پارس انلاین هم مثل صبانت و آسیاتک روی سرویس های نامحدودش محدودیت حجم دانلود گذاشته عملا بدرد نمیخوره

هفته قبل رفتم نمایندگی فن اوا توی شهرکرد (پارس نت زاگرس)

این شرکت نمایندگی دو تا ISP هست آسیاتک و همین فن اوا

گفتم 1 اشتراک 1 ماهه از فن اوا میخوام

با پررویی گفت فعلا ما نمیتونیم از فن اوا سرویسی بدیم :|

من شکایتشون رو کردم ، حالا شما هم میخوای برو ببین سیاستشون تغییر کرده یا نه ؟! نمیدونم وضعیت سرویس نامحدودش چطور هست !

=========================================
    مخابرات سرعت رایگان شبانش خوبه ؟ یکی جواب بده مجموعا توی ساعت رایگان چقدر میتونید دانلود کنید ؟

ممنون دوست عزیز سرعت شبانه مخابرات 2 هفته پیش با روزانه فرقی نداشت!بنده شبانه 2 گیگ دانلود میکردم. اما بنده دیروز سرویسمو تمدید کردم و با تعجب دیدم شبانه هم حجم کم میکنه یعنی عملا یعنی دانلود شبانه تعطیل!!! حالا سوال بنده از شما اینه چه شرکتی دانلود شبانه با سرعت 2 تا 10 مگ میده و سرعتش شب پایین نمیاره و ماهیانه 15 تا 20 گیگ حجم هر ماه به قیمت منصفانه میده؟

ممنونم

14. 2 کاربر از aliiiiiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

ممنون دوست عزیز سرعت شبانه مخابرات 2 هفته پیش با روزانه فرقی نداشت!بنده شبانه 2 گیگ دانلود میکردم. اما بنده دیروز سرویسمو تمدید کردم و با تعجب دیدم شبانه هم حجم کم میکنه یعنی عملا یعنی دانلود شبانه تعطیل!!! حالا سوال بنده از شما اینه چه شرکتی دانلود شبانه با سرعت 2 تا 10 مگ میده و سرعتش شب پایین نمیاره و ماهیانه 15 تا 20 گیگ حجم هر ماه به قیمت منصفانه میده؟

ممنونم
    دانلود شبانه رو دارن کم کم محدود میکنن ، فعلا آسیاتک ، فن آوا ، مخابرات شبانه بدون محدودیت میدن ، های وب هم بقیه دوستان میگن با این طرح فشفشه که داره واسه دانلود شبانه خوبه ولی به نظر من که جالب نیست

آسیاتک که گفتم من داشتم به معنای واقعی افتضاح بود هم سرعت روزانش کم بود هم شبانه هم اینکه قطعی زیاد داشت
    مخابرات هم من نمیدونم جریانش چیه ، فکر نمیکنم شبانه رو برداشته باشه !

حالا بین های وب و فن وا شما هر کدوم رو میخوای متناسب با کاربردت انتخاب کن ، من تا حالا از این دو سرویس نداشتم میتونی به سایتشون مراجعه کنی و تعرفه ها و شرایطشون
    رو ببینی

من خودم شخصا میخوام بیام مخابرات اگه لطف کنی و تست پینگ از این دو بگیری ممنون میشم ، 4.2.2.4 و 8.8.8.8

ساعت رایگان مخابرات چند تا چنده ؟

من بخوام اقدام کنم باید برم کجا ؟! باید برم مرکز مخابراتی منطقه خودمون ؟ یا نمایندگی داره ؟ اگه داره آدرس رو لطف کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز شما هم لطف کن و نظرت رو در مورد شبانه و سرعتش و رضایت یا عدم رضایت اعلام کن ، میخوام فردا اقدام کنم، ممنون
    Last edited by poorya_2; 07-11-2014 at 18:30.

16. 2 کاربر از poorya_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام

اگر به adsl مخابرات علاقه دارید ؛ حتما با 2020 تماس بگیرید و سپس داخلی 1 را بگیرید و از جزییات طرح ها و سرعت ها با خبر شوید ؛ مخابرات معمولا به صورت فصلی جشنواره داره که موردهای مناسبی در ان پیدا میشه ! الان طرح پاییزی شروع شده که قطعا موارد جالبی در ان وجود داره
    در مورد دانلود شبانه بهتره حتما با 2020 چک کنید .(داخلی 1) (بپرسید شرایطش چیه؟ آیا قراردارد باید 1 ساله باشه؟یا سرعت باید بالا باشه یا ...)(اون طوری که علی آقا گفت انگار دانلود شبانه حذف شده ولی ممکنه برای ثبت نام جشنواره ای وجود داشته باشه) بر خلاف سایر استان ها من از اخلاق و پاسخگویی 2020 راضی هستم!) یکی از اقوام ما از طریق همین 2020 برای adsl ثبت نام کرد.

با همان خطی که می خواهید بهadsl وصل شود با 2020 تماس بگیرید. (می توانید از 2020 آدرس مرکز مخابراتی که احتمالا برای مراجعه حضوری انجا بروید را بپرسید.)
    در هر صورت بدون اطلاع کافی وارد مخابرات نشوید که خطرناکه.برای بازی انلاین البته.چون بنده شخصا از دانلود شبانه +بازی انلاین استفاده نمی کنم ؛ در این موارد اطلاعی ندارم.

tccb.ir
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by vissoto; 07-11-2014 at 19:33.

18. 2 کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دانلود شبانه رو دارن کم کم محدود میکنن ، فعلا آسیاتک ، فن آوا ، مخابرات شبانه بدون محدودیت میدن ، های وب هم بقیه دوستان میگن با این طرح فشفشه که داره واسه دانلود شبانه خوبه ولی به نظر من که جالب نیست

آسیاتک که گفتم من داشتم به معنای واقعی افتضاح بود هم سرعت روزانش کم بود هم شبانه هم اینکه قطعی زیاد داشت
    مخابرات هم من نمیدونم جریانش چیه ، فکر نمیکنم شبانه رو برداشته باشه !

حالا بین های وب و فن وا شما هر کدوم رو میخوای متناسب با کاربردت انتخاب کن ، من تا حالا از این دو سرویس نداشتم میتونی به سایتشون مراجعه کنی و تعرفه ها و شرایطشون
    رو ببینی

من خودم شخصا میخوام بیام مخابرات اگه لطف کنی و تست پینگ از این دو بگیری ممنون میشم ، 4.2.2.4 و 8.8.8.8

ساعت رایگان مخابرات چند تا چنده ؟

من بخوام اقدام کنم باید برم کجا ؟! باید برم مرکز مخابراتی منطقه خودمون ؟ یا نمایندگی داره ؟ اگه داره آدرس رو لطف کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز شما هم لطف کن و نظرت رو در مورد شبانه و سرعتش و رضایت یا عدم رضایت اعلام کن ، میخوام فردا اقدام کنم، ممنون

ممنون بابته اطلاعات سرعت شبانه مخابرات از 150 نوسان داره تا 230 اما تقریبا روی 200 نوسان میکنه.

ping 4.2.2.4

http://8pic.ir/images/mg9hgarix8209hu2euo5.jpg

ping 8.8.8.8

20. 2 کاربر از aliiiiiii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •