تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: بیت لاکر در ویندوز 7 رو چطور غیر فعال کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض بیت لاکر در ویندوز 7 رو چطور غیر فعال کنم؟

با سلام
    مدتی پیش ویندوز 8 رو در پی سی نصب کردم بعد از یکی از درایوها رو با بیت لاکر قفل کردم . کدش رو ذخیره نکردم ،بعد مجبور شدم دوباره به ویندوز 7 برگردم و ویندوز 8 رو پاک کردم در ویندوز جدید(7) درایوی که قفل شده بود بدون هیچ مشکلی باز میشه اما نیتونم پسوردش تعویض یا حذف کنم.
    چه راه حلی پیشنهاد میدید؟
    با تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

برو تو کنترل پنل bitlocker رو سرچ کن بعدش manage bitlocker رو انتخاب کن بعد غیرفعالش کن برای اون درایو

3. این کاربر از kenzu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014
    محل سكونت
    ناکجا نا آباد

پيش فرض

باسلام من یکی از درایو هامو برای اولین بار با بیت لاکر قفل کردم موقعی که صفحه ی بیت لاکر که برای وارد کردن رمز عبور باز میشه رمز رو که وارد میکنم کامپیوتر به کلی هنگ میکنه و دیگه هیچ کاری نمیشه باهاش کرد (البته رمز رو مطمینم صحیحه )نمیدونم چیکار کنم اصلاعات درایو خیلی مهمه برام خواهشا از استاتید میخوام راهنمایی کنن ممنون

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باسلام من یکی از درایو هامو برای اولین بار با بیت لاکر قفل کردم موقعی که صفحه ی بیت لاکر که برای وارد کردن رمز عبور باز میشه رمز رو که وارد میکنم کامپیوتر به کلی هنگ میکنه و دیگه هیچ کاری نمیشه باهاش کرد (البته رمز رو مطمینم صحیحه )نمیدونم چیکار کنم اصلاعات درایو خیلی مهمه برام خواهشا از استاتید میخوام راهنمایی کنن ممنون
    احتمالا خود هارد مشکل داره . با hdtune از سلامتش مطمعن شدید ؟؟
    اگه حجمش درایرو خیلی بالا باشه معملولا هنگ میکنه . نگای چراغ هارد کن اگه روشن بود فک نمیکنم مشکل خاصی باشه اینقد وایسا تا درس شه . ده دقیقه اینا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام من بیت لاکر رو غیر فعال کردم ولی الان میخوام دوباره رمز بزارم رو درایوم یا همون رو دوباره فعال کنم اما وارد بیت لاکر ک میشم و درایو مورد نظر رو انتخاب میکنم هیچ گزینه ای نمیاره بالا باید چیکار کنم؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •