تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 28 از 28

نام تاپيک: مبدل برق 12 ولت به 220 ولت (اینورتر)

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اینوتر 1500 وات سوئر ( اقتصادی ترین گزینه به دلیل تخفیف تنها روی این مدل ) با 6 ماه گارانتی و امکانات کامل 150 هزار تومان. لینک خرید ( با این سایت همکاری دارم ):
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات کامل

مشخصات دستگاه اینورتر 1500W suoer به زبان انگلیسی

شرکت سازنده SUOER
    مدل دستگاه SAA-1500A
    Quatity 1 piece(s)
    رنگ Silver
    جنس بدنه آلومینیوم alloy
    ولتاژ رودی 12 V
    ولتاژ خروجی 230 V
    Output Current 3500~4000 mA
    Output Power 600~900W
    Peak Power 1500W
    Waveform Type Modified Sine Wave
    Output Socket Universal
    Conversion Efficiency 98
    فرکانس خروجی 50 +/- 2Hz
    افزایش ولتاژ Protection 14.5~15.5V
    کاهش ولتاژ Protection 10.4~11.0V
    Overtemperature Protection 50'C
    Indicator Light Yes
    کابل برق 45 سانتی متر
    Application Widely use for cell phones, PC computers, digital cameras, etc.
    Operating Temperature 20'C~+50'C
    Other Features Because the output frequency is different between the inverter and mains supply, please don't connect the inverter to the mains supply; Please close the electric switch as power cut, and then use the inverter to power electric appliance; Widely use for cell phones, PC computers, digital cameras, etc.
    اقلام درون بسته بندی 1 x اینوتر مبدل برق
    2 x دو عدد کابل قرمز و سیاه برق ویژه اتصال به باتری ماشین (40cm-cable)
    1 x راهنمای کاربری به زبان انگلیسی و چینی
    Dimensions: 7.72 in x 3.74 in x 2.17 in (19.6 cm x 9.5 cm x 5.5 cm)
    Weight: 23.37 oz (663 g)
    Last edited by pashangparsi6; 29-09-2017 at 12:56.

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اینوتر 500 وات سوئر ( اقتصادی ترین گزینه ) با 6 ماه گارانتی و امکانات کامل. لینک خرید:

مبدل برق ماشین 12 به 220 ولت 500W

مبدل برق 12V اتومبیل به 220V شهری با برند نام‌آشنای سوئر SUOER با 26 سال پیشینه، تبدیل‌کننده برق تا حداکثر 500وات، جهت استفاده از دستگاه‌های برقی 220 ولت با برق خودرو-6 ماه گارانتی- دارای پورت USB ایمن جداگانه شارژ موبایل، تبلت و دوربین دیجیتال- محافظ جریان افزوده، اتصال کوتاه، افزایش دما- هشداردهنده‌ی صوتی و لایه‌های محافظتی- بدنه فلزی با ماندگاری بالا، فن هوشمند
    Solar Power Inverter
    ویژگی‌ها و توانایی‌های دستگاه

1. راندمان خروجی بالا و بهینه‌ی تبدیل برق، کارایی هوشمند و آغاز نرم smart soft start function
      دارای لایه‌های محافظنی و امنیتی.
    2. دارای کابل برق مرغوب همراه با سری سوسماری جهت اتصال دستگاه به سری باتری ماشین ( دو رنگ سرخ مثبت و سیاه منفی ) - ورودی و خروجی کاملا جداگانه
    3. دستگاه هوشمند، وزن پایین و سبک پرتابل، استفاده در مسافرت، خانه و...
    4. سوکت خروجی دوشاخه جهان برای انواع دوشاخه برق دستگاه‌های برقی بدون نیاز به تبدیل دوشاخه و پریز برق
    5. خروجی برق شبه سینوسی - Modified / Square
    6. Applicable for resistive AC loads.
    7. فناوری پایداری ولتاژ بالا High-procision
    8. دارای فناوری کاهش صدا و سکوت دستگاه
    9. دارای کولر فن هوشمند جهت افزایش طول عمر دستگاه و کاهش مصرف برق
    10. دارای گواهی‌نامه‌های استاندارد CE,CTA,ISO,ROSH

ویژگی‌های فنی Inverter 500W

• مدل دستگاه مبدل برق سوئر SAA-500AF/1000AF
    • ولتاژ خروجی دستگاه 220V AC
    • فرکانس خروجی 50Hz
    • Output waveform Modified sine wave
    • رنج مجاز ولتاژ ورودی 10V-15V
    • Fuse 10A/15A/20A/30A/40A/70A/100A/140A
    • کارکرد هشدار صوتی در هنگام کاهش ولتاژ 10.4V-11V
    • خاموشی خودکار دستگاه در هنگام کاهش ولتاژ 9.7V-10.3V
    • کارکرد هشدار صوتی در هنگام افزایش ولتاژ 14.5V-15.5V
    • Battery drain with no AC loads(at 12V input) <0.3A
    • Peak efficiency 70%-80%
    • Continuous AC Power output 145W/200W/240W/400W/640W/800W
    • 30min AC output power 80W/100W/120W/150W/180W/250W/300W/500W/800W/10000W

• Max AC output power 160W/200W/240W/300W/360W/500W/600W/1000W/1600W/2000W

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام .
    بنده استفاده کردم از 500 واتش .
    از فندک یا باتری برق 12V میگیره با آمپر زیاد و تبدیل میکنه به 220V .
    یعنی یک ترانس داره و یک مدار الکترونیکی که برق مستقیم باتری رو تبدیل به برق متناوب میکنه با فرکانس 50 هرتز .
    اگر مدت یک ساعت کار کنه ممکنه باتری ضعیف بشه و استارت نزنه . البته بستگی به بزرگ و کوچکی باتری ماشین و سلامتش هم داره .
    باید هر ده پونزده دقیقه موتور رو روشن کنین تا باتری شارژ بشه .
    البته اون مارکی که بنده داشتم خودش موقع ضعیف شدن باتری بوق میزد تا موتور رو روشن کنین باتری شارژ بشه .
    300 وات و 150 واتش هم هست .
    عکسهاش
    چند تا مورد رو عرض کنم

اینکه کی باتری ضعیف بشه بستگی داره. ممکنه شما چند تا لامپ کم مصرف روشن کنی یا یک مینی فرز! اون لامپ‌ها رو من آزمایش کردن ( با همون اینورتر 1500 وات سوئر که لینکش رو بالا گذاشتم ) دست کم 5 ساعت بدون هیچ مشکلی کار کرده و تا حالا باتری نخوابیده. باتری ماشین تیبا

مینی فرز رو هم حدود 1 ساعت باهاش کار کردن مشکلی نبوده

-----------

هرچند خود دستگاه هشداردهنده ی صوتی داره اما من هر 3 ساعت 1 بار برای 5 دقیقه ماشین رو روشن می کنم و خاموش می کنم تا خیالم آسوده باشه.

یعنی نیازی نیست هر 5 دقیقه خودرو روشن بشه! بلکه هر 3 یا 4 ساعت 1 بار ( برای لامپ روشنایی و شارژر تبلت و لپ تاپ و ... ) برای 5 دققه روشن می کنید خودرو باتری دوباره شارژ می شه

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوستان یه سوال فنی
    این مبدل ها 12 رو به 220 تبدیل میکنن

حالا سوالم اینه اگه به جای باتری این مبدل رو به دینال وصل کنیم باز هم جواب میده ؟؟؟
    با توجه به نوع مصرف باتری بعد از مدتی خالی میشه (( شاید 1 ساعت و بیشتر ))
    ولی دینام برق یکسره تولید میکنه و پایانی نداره

یه دستگاه دروگر دارم که باتری و دینام شبیه ماشین داره و دینامش 750 وات هست (( که میشه حدود 62 آمپر در ساعت ))
    با یه ضرب و تقسیم حدود 3.5 آمپر سمت 220 برق میده

حالا میشه همچین کاری کرد و برق گرفت ؟؟؟

شاید بپرسید خب از همون باتری بگیر و ماشین رو روشن بزار
    ولی کلا بدون باتری میخوام استفاده کنم تا اصلا باتری تو مدار نباشه
    از دینام برق بگیریم

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان یه سوال فنی
    این مبدل ها 12 رو به 220 تبدیل میکنن

حالا سوالم اینه اگه به جای باتری این مبدل رو به دینال وصل کنیم باز هم جواب میده ؟؟؟
    با توجه به نوع مصرف باتری بعد از مدتی خالی میشه (( شاید 1 ساعت و بیشتر ))
    ولی دینام برق یکسره تولید میکنه و پایانی نداره

یه دستگاه دروگر دارم که باتری و دینام شبیه ماشین داره و دینامش 750 وات هست (( که میشه حدود 62 آمپر در ساعت ))
    با یه ضرب و تقسیم حدود 3.5 آمپر سمت 220 برق میده

حالا میشه همچین کاری کرد و برق گرفت ؟؟؟

شاید بپرسید خب از همون باتری بگیر و ماشین رو روشن بزار
    ولی کلا بدون باتری میخوام استفاده کنم تا اصلا باتری تو مدار نباشه
    از دینام برق بگیریم
    سلام دوست عزیز
    تاپیک برای سه سال قبله اما چون سوال پرسیدید و همینطور برای استارتر و همچنین برای کسی که در اینده این تاپیک رو میخونه مینویسم انشاالله که به کارتون بیاد
    مورد اول ، اصلا نیاز نیست باطری رو جدا کنین و اینکار درستی نیست ، باطری رو بزارید باشه وقتی دینام کار میکنه اصلا از باطری استفاده نمیشه مگر اینکه قدرتی رو از دینام درخواست کنید که نتونه تامین کنه - البته این درخواست اگر مداوم باشه و توان زیاد درخواست کنید دینام می سوزه
    بنده سال قبل می خواستم اینورتر بخرم خیلی تحقیق کردم اول مشکل باطری و دینام هست دوم خود اینورتر
    باطری باید 10-20 درصد شارژ داشته باشه که بتونه ماشین رو روشن کنه ، پس باید حواستون به این مورد باشه ، هرچقد هم که کمتر از باطری استفاده شه عمر بیشتری داره ، مثلا جای اینکه بزارید تا 20 درصد برسه همیشه به 40 درصد که رسید قطع کنید
    اینکه چقد می تونید استفاده کنید رو می تونید دیتاشیت باطری رو ببینید
    ضمنن باطری نباید به هیچ عنوان ولتاژش کمتر از 10.5 بشه (حتی از گرانتی هم خارج میشه)
    هرچقد هم که امپر بیشتری از باطری بگیرید باطری زودتر خالی میشه (مثلا اگر باطری 60 امپر هست شما نباید 60 امپر از باطری بگیرید چون در این حالت فقط نیم ساعت براتون کار می کنه)
    ولتاژ باطری هم غیر خطی هست مثلا من با لپ تاپ که کار می کنم وقتی ولتاژ طی دو سه ساعت از 12.6 به 12.0 میرسه قطع می کنم چون میدونم اگه باز هم استفاده کنم به طور مثال وقتی 11.9 شد خیلی زود در چند دقیقه به 11 میرسه و ماشین هم روشن نخواهد شد
    مورد دوم دینام ....باطری من 74 امپر هست اما دینام 45 پس باید حواسم باشه که باطری کاملا خالی نشه چون اگر ولتاژ باطری خیلی پایین بیاد با این دینام شارژ نمیشه و در حال شارژ میتونه دینام رو بسوزونه (مثلا ولتاژ باطری شده 5 حالا دینام 14 ولتی که باید بده رو همینطور میاره پایین تا از ولتاز نامی خودش هم کمتر ولت بده)
    سوم خود اینورتر
    اینورتر هایی که ارزون قیمت هستند اصلا مناسب نیستند به طور مثال یک مدل خریدم حدود 120 هزار تومن وقتی شارژ لپ تاپ بهش متصل بود و لپ تاپ رو تحت لود میذاشتم شارژر صدای ویز ویز میداد
    اینورتر های سینوسی قیمتی بالای 400 هزار تومان رو دارند
    البته بستگی داره برای چه چیزی بخوایید ، چون بعضی وسایل به شبه سینوسی مشکلی ندارند البته شبه سینوسیش هم اگر درست باشه.....

6. این کاربر از amirpcp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    تاپیک برای سه سال قبله اما چون سوال پرسیدید و همینطور برای استارتر و همچنین برای کسی که در اینده این تاپیک رو میخونه مینویسم انشاالله که به کارتون بیاد
    مورد اول ، اصلا نیاز نیست باطری رو جدا کنین و اینکار درستی نیست ، باطری رو بزارید باشه وقتی دینام کار میکنه اصلا از باطری استفاده نمیشه مگر اینکه قدرتی رو از دینام درخواست کنید که نتونه تامین کنه - البته این درخواست اگر مداوم باشه و توان زیاد درخواست کنید دینام می سوزه
    بنده سال قبل می خواستم اینورتر بخرم خیلی تحقیق کردم اول مشکل باطری و دینام هست دوم خود اینورتر
    باطری باید 10-20 درصد شارژ داشته باشه که بتونه ماشین رو روشن کنه ، پس باید حواستون به این مورد باشه ، هرچقد هم که کمتر از باطری استفاده شه عمر بیشتری داره ، مثلا جای اینکه بزارید تا 20 درصد برسه همیشه به 40 درصد که رسید قطع کنید
    اینکه چقد می تونید استفاده کنید رو می تونید دیتاشیت باطری رو ببینید
    ضمنن باطری نباید به هیچ عنوان ولتاژش کمتر از 10.5 بشه (حتی از گرانتی هم خارج میشه)
    هرچقد هم که امپر بیشتری از باطری بگیرید باطری زودتر خالی میشه (مثلا اگر باطری 60 امپر هست شما نباید 60 امپر از باطری بگیرید چون در این حالت فقط نیم ساعت براتون کار می کنه)
    ولتاژ باطری هم غیر خطی هست مثلا من با لپ تاپ که کار می کنم وقتی ولتاژ طی دو سه ساعت از 12.6 به 12.0 میرسه قطع می کنم چون میدونم اگه باز هم استفاده کنم به طور مثال وقتی 11.9 شد خیلی زود در چند دقیقه به 11 میرسه و ماشین هم روشن نخواهد شد
    مورد دوم دینام ....باطری من 74 امپر هست اما دینام 45 پس باید حواسم باشه که باطری کاملا خالی نشه چون اگر ولتاژ باطری خیلی پایین بیاد با این دینام شارژ نمیشه و در حال شارژ میتونه دینام رو بسوزونه (مثلا ولتاژ باطری شده 5 حالا دینام 14 ولتی که باید بده رو همینطور میاره پایین تا از ولتاز نامی خودش هم کمتر ولت بده)
    سوم خود اینورتر
    اینورتر هایی که ارزون قیمت هستند اصلا مناسب نیستند به طور مثال یک مدل خریدم حدود 120 هزار تومن وقتی شارژ لپ تاپ بهش متصل بود و لپ تاپ رو تحت لود میذاشتم شارژر صدای ویز ویز میداد
    اینورتر های سینوسی قیمتی بالای 400 هزار تومان رو دارند
    البته بستگی داره برای چه چیزی بخوایید ، چون بعضی وسایل به شبه سینوسی مشکلی ندارند البته شبه سینوسیش هم اگر درست باشه.....
    دستت درد نکنه دوست عزیز

ولی بحث اصلی جدا شد

کلا شما زدید تو کار باتری ولی من اصلا بحثم این نیود
    فکر کنید یه سیستم چرخشی دارم و یه دینام بهش وصل میکنم (( اصلا باتری موجود نیست ))
    در واقع فکر کنید یه دینام اضافه دارم و میخوام ازش استفاده کنم

حالا میتونم از برق دینام که 750 وات هست (( 63 آمپر روی ریل 12 ولت )) برق 220 بگیرم ؟؟ (( حدودا 3.5 آمپر میشه ))

8. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دستت درد نکنه دوست عزیز

ولی بحث اصلی جدا شد

کلا شما زدید تو کار باتری ولی من اصلا بحثم این نیود
    فکر کنید یه سیستم چرخشی دارم و یه دینام بهش وصل میکنم (( اصلا باتری موجود نیست ))
    در واقع فکر کنید یه دینام اضافه دارم و میخوام ازش استفاده کنم

حالا میتونم از برق دینام که 750 وات هست (( 63 آمپر روی ریل 12 ولت )) برق 220 بگیرم ؟؟ (( حدودا 3.5 آمپر میشه ))
    سلام
    خواهش می کنم
    اگه من باشم یک باطری هم این وسط اضافه می کنم تا اگه دینام قطعی داشت یا نویز ، مشکلی به وجود نیاد
    دوم ، نمیدونم از تمام قدرت دینام می تونید مداوم استفاده کنید یا خیر اما به هر حال شما باید تلفات اینورتر رو هم در نظر بگیرید
    می تونید حین استفاده ولتاژ دینام رو هم بگیرید که افت زیادی نداشته باشه

10. این کاربر از amirpcp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من ۱۳ دیماه ۹۵ دوتا اینورتر جنسیس از یک شرکت ایرانی در سیرجان کرمان اینترنتی سفارش دادم، تا کنون که یکسال ازون زمان میگذره هنوز حدود سه تومن دستشونه و به بهانه های مختلف از ارسال کالای مدل جنسیس مسئولیت خالی میکنن.
    جالبه که این سایت نماد اعتماد هم داره و چندین بار هم اونجا شکایتم رو ثبت کردم، اما تغییری در جوابگویی شرکت ندیدم.
    گول نماد اعتماد رو نخورید فقط از سایتهای معتبر خرید کنید.
    Last edited by jossy; 09-03-2018 at 07:36.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •