تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 56 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 556

نام تاپيک: دنیای والیبال (اخبار.رویدادها.اتفاقات )

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دو مساله نگران کننده از دید من وجود داره ..
    اول اینکه آیا واقعا آناستازی گزینه خوبی برای ایران میتونه باشه ؟؟؟ درسته مربی نامداری هست اما عدم موفقیت در ایتالیا و بعد از اون نارضایتی لهستان از این مربی نشون میده شاید با دنیای جدید والیبال خیلی همخونی نداره . گرچه اعتقادم اینه وضعیت ایران کمی فرق داره و ازونجایی که فشار روی ایشون کمتره در صورت هدایت احتمالی تیم ملی راحت تر میتونه کارش رو انجام بده .. بازیکنا هم در بهترین حالت آمادگی خودشون قرار دارند و تیم رو در بهترین حالت ممکنه هدایت میکنه..
    دوم اینکه به دلیل اعتقاد شدید جامعه والیبال به ولاسکو آیا بازیکنان و مردم میتونند به همین راحتی با مربی جدید کنار بیان ؟؟ مخصوصا از نقطه نظر روحی روانی ! باید قبول کنیم ورزش کشور ما خیلی احساسیه و این مساله از بعد روانی بسیار میتونه به تیم ضربه بزنه مخصوصا اگر قرار است سرمربی جدید هر کاری بکنه با ولاسکو مقایسه بشه میتونه فاجعه رخ بده .

2. 4 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اسم مربی ایتالیایی لهستان وسطه فکر کنم اسمش آناستازیا بود البته قطر هم بهش پیشنهاد داده
    در مقایسه با ولاسکو چطور مربی هست؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

اسم مربی ایتالیایی لهستان وسطه فکر کنم اسمش آناستازیا بود البته قطر هم بهش پیشنهاد داده
    در مقایسه با ولاسکو چطور مربی هست؟
    تا اونجایی که بنده مطلع هستم اسم صحیحشون آندره آناستازی هستش .. مسلما مربی کوچکی نیست ولی همونطور که گفتم در ایتالیا و لهستان نتونست اونطور که باید کار کنه ..
    البته فدراسیون میگه آناستازی رو سرمربی نخواهد کردو این حرفها .. خود آناستازی هم یه مشکل داره و اون اینه که هنوز یه سال از قراردادش با تیم ملی لهستان باقی مونده و قانونا باید رضایت نامه بگیره .

5. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

من تا همین امروز خدا خدا میکردم اینا شایعه باشه و ولاسکو بمونه ولی خب شوخی شوخی جدی شد و ولاسکو رفت
    منم نگرانیم جدا از بعد فنی بحث روحی و روانی هست که سرمربی جدید با ورودش ایجاد میکنه که تاثیر بسیار زیادی داره ولاسکو آدم آرومی بود و از لحاظ روانی بچه ها زیر دستش بودن مثل پدر بود اومدن یه مربی جدید نمیدونم به چه شکل خواهد شد
    در مورد سرمربی من شناخت زیادی از دنیای والیبال ندارم و همین میزان رو هم مدیون بازیهای زیبای این چند سال اخیر هستم
    جدا از گزینه فدراسیون بنظرتون چه سرمربی نام آشنا و معروفی میتونه جایگزین ولاسکو بشه در ضمن داورزنی گفته در امر انتخاب سرمربی خود ولاسکو کمک میکنه

7. این کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال smohs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

الآن که گفتن مربی جدید با نظر ولاسکو انتخاب میشه نمی دونم چرا یاد قضیه فرگوسن و مویس تو منچستر افتادم. فقط خدا کنه تیم ما مثل منچستر با رفتن مربیش از هم نپاشه (البته با تیم خوبی که داریم خیلی بعیده چنین بلایی سرش بیاد ما همچنان امیدواریم)

9. این کاربر از smohs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ریاضیات chekmate's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

نامزدهای جایگزینی ولاسکو معرفی شدند

رئیس فدراسیون والیبال در صورت رفتن قطعی ولاسکو، از بین ۶ سرمربی مطرح والیبال دنیا، سرمربی آینده تیم ملی ایران را انتخاب می‌کند.
    به نقل از سایت فدراسیون والیبال، پس از قوت گرفتن احتمال جدایی خولیو ولاسکو از ایران و پیوستن به تیم ملی آرژانتین، محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال گفت: پس از اصرار و خواهش آرژانتینی‌ها مبنی بر پیوستن ولاسکو به تیم ملی این کشور و ابراز تمایل ولاسکو نسبت به این موضوع، با مذاکراتی که با ربادنگو، ولاسکو و چند نفر دیگر انجام دادیم به گزینه‌هایی شامل

آناستازی (سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا از 2007 تا 2010، سرمربی تیم ملی لهستان که با این تیم عناوینی چون نایب قهرمان جام جهانی 2011، مدال برنز لیگ جهانی 2011، قهرمان لیگ جهانی 2012 را به دست آورد)
    مک کاچن (سرمربی نیوزلندی تیم ملی ایالات متحده که با این تیم در سال 2008 قهرمان المپیک و لیگ جهانی شد.)
    برناردی (بهترین بازیکن قرن والیبال دنیا از سوی FIVB، سرمربی سابق تیم ملی امید ایتالیا که با این تیم قهرمان اروپا شد، سرمربی تیم جاستربسکی وژیل لهستان که با این تیم مقام دوم مسابقات باشگاه‌های جهان در سال 2011 را به دست آورد.)
    لوزانو (سرمربی سابق تیم ملی لهستان که با این تیم موفق به کسب مدال نقره مسابقات قهرمانی جهان در سال 2006 شد، سرمربی سابق تیم ملی آلمان که با این تیم در سال 2009 قهرمان اروپا شد.)
    آلکنو (سرمربی سابق روسیه که با این تیم مدال طلای المپیک 2012 و مدال برنز المپیک 2008 را کسب کرد.)
    پرندی (سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا و بلغارستان
    رسیدیم و با اکثر آنها مستقیما مذاکره کردیم.
    وی افزود: نکاتی که برای ما حائز اهمیت است انگیزه و همخوانی تاکتیکی تمرینی و تیمی این مربیان با ولاسکو است، چرا که با توجه به فاصله زمانی ای که تا لیگ جهانی، بازی‌های آسیایی و قهرمانی جهان داریم باید کسی را بیاوریم که علاوه بر اینکه در سطح ولاسکو یا بالاتراز او باشد، ادامه دهنده راه او نیز باشد. همچنین انگیزه و جنگندگی لازم را داشته باشد.
    داورزنی با تاکید بر اینکه خولیو ولاسکو جمعه هفته آینده به ایران می‌آید، افزود: نمی‌خواهیم کسی را به زور نگه داریم. ولاسکو روز جمعه، 25 بهمن وارد تهران خواهد شد و ما مذاکرات نهایی را برای ماندن و رفتن او انجام می‌دهیم و در صورتی که صددرصد رفتنی شود، بلافاصله کار خود را با سرمربی جدید تیم ملی ایران آغاز خواهیم کرد. در روزهای آینده هم با یکی از6 گزینه نامبرده به توافق کامل می‌رسیم و نام او را اعلام خواهیم کرد.

11. 3 کاربر از chekmate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

خب اومدم پست بالا رو بزنم که دوستمون زودتر دست به کار شد ..
    مک کاچن حداقل از لحاظ آماری فوق العادست .. اگه بتونند بیارنش عالی میشه . در موردش تحقیق کردم خیلی دانش والیبالش بالاست ...
    اما احساس میکنم آخرش آناستازی رو میارندو ایشون سرمربی بعدی ماست که مربی خوبی هم هست ...

13. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

الآن که گفتن مربی جدید با نظر ولاسکو انتخاب میشه نمی دونم چرا یاد قضیه فرگوسن و مویس تو منچستر افتادم. فقط خدا کنه تیم ما مثل منچستر با رفتن مربیش از هم نپاشه (البته با تیم خوبی که داریم خیلی بعیده چنین بلایی سرش بیاد ما همچنان امیدواریم)
    خواب این میتونه ضعف ورزش مارو نشون بده فرگوسن فرق داره ماشالله تو منچستر چادر زده بود بعدشم مربی پایینتری از خودش اومد اما انصافا گزینه های فدراسیون رو که داشتم بررسی میکردم جز یه مورد که بازیکن قرن والیبال شده بقیه در عرصه مربی گری والیبال خیلی موفق بودند و حتی از نظر دانش روز شاید از ولاسکو هم بالاتر هستند بعضیهاشون .. بنابراین نمیشه هیچ بهونه ای رو از والیبالیستها پذیرفت و باید اونقدر حرفه ای باشند که با هر مربیه تازه واردی سازگار بشند وگرنه باید فاتحه ورزش کشور رو خوند که با رفتن یه مربی ضعف پیدا کنه ..

15. 3 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

واکنش ملی پوشان والیبال به رفتن احتمالی ولاسکو / او ما را تنها نمی گذارد

ورزش > والیبال - ملی پوشان والیبال ایران از اینکه ولاسکو هوای رفتن در سر دارد ناراحت هستند.
    به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ملی پوشان والیبال ایران از اینکه شاید ولاسکو ایران را ترک کند خیلی ناراحت هستند.بعضی از آنها آنقدر ناراحتند که نمی خواهند حتی خبر این اتفاق را بشنوند.آنها بر این عقیده هستند که والیبال ایران برای اینکه به روند رو به رشد خودش ادامه بدهد نیاز دارد که ولاسکو در کنارش باشد.به همین دلیل هم هست که خیلی از ملی پوشان می گویند:«او را لازم داریم.»بعضی ها هم که امیدوارانه به قصه نگاه می کنند حرفهای دلگرم کننده می زنند و می گویند:«او ما را تنها نمی گذارد.»
    سعید معروف: ولاسکو را لازم داریم
    سعید معروف، کاپیتان تیم‌ملی والیبال وجود ولاسکو را کنار تیم لازم می‌داند: «قبلاً به رفتن ولاسکو فکر نکرده بودم اما حالا معتقدم وجود او کنار تیم ما لازم است. البته ولاسکو هم آدم احساسی است. او خاطرات خوبی با ایران دارد و جدا شدن از ما برایش سخت است. شاید این مجموعه دیگر تکرار نشود اما امیدواریم بهترین اتفاق بیفتد.» او می‌خواهد جایگاه والیبال ایران پابرجا بماند: «امیدوارم حتی اگر ولاسکو می‌رود، مربی دلسوزی بیاید که این جایگاه والیبال ایران در دنیا پا برجا بماند.»
    معروف با اینکه اعتقاد دارد ولاسکو کمک بزرگی به ایران کرده اما می‌گوید: «شاید ولاسکو 80 درصد کمک کرد تا والیبال ایران مسیرش را پیدا کند اما والیبال ایران نشان داده متکی به‌ فرد نیست. فکر می‌کنم اگر سرمربی تیم برود و مربی بهتری بیاید آسیبی به ما نزند.»
    کاپیتان تیم‌ملی به سرمربی تیم‌ملی حق می‌دهد تیم کشورش را انتخاب کند: «اگر رؤیای او بازنشستگی با تیم‌ملی کشورش بوده، طبیعی است. چراکه تا 62 سالگی مربی تیم‌ملی کشورش نبوده، حالا هم با جایگاهی که والیبال ایران پیدا کرده می‌خواهد با انرژی و اختیارات خاص برای کشورش کار کند. اگر نرود آرزو به دل می‌ماند. از طرفی نمی‌شود آینده را پیش‌بینی کردکه با ماندن او ایران شرایط بهتری پیدا می‌کند یا نه.»
    داودی: ولاسکو ما را تنها نمی‌گذارد
    رحمان داودی دریافت‌کننده تیم‌ملی والیبال امیدوار است این خبر درست نباشد. او انگار هنوز باور ندارد که شاید سرمربی‌‌اش را نبیند: «به ‌هر‌ حال ولاسکو مربی حرفه‌ای است که به والیبال ایران و فدراسیون متعهد است. فکر می‌کردم شایعه است. با شناختی که از او دارم و دیسیپلینی که دارد فکر نمی‌کنم ایران را وسط راه تنها بگذارد. آن هم حالا که مسابقه‌های سختی در سال آینده ‌داریم. مگر اینکه مجبور شود برود آن وقت شرایط فرق می‌کند.»
    به نظر او هنوز جا دارد که ولاسکو در ایران بماند: «ولاسکو مربی فوق‌‌العاده‌ای است و تمام‌نشدنی. همه دوست دارند با تیم ایران بماند. چراکه سه سال موفقیت‌های چشمگیری با او داشتیم. هنوز جا دارد که او در ایران بماند. کاش بماند تا روند موفقیت‌های تیم ادامه پیدا کند.»
    داودی که از کشف‌های ولاسکو در لیگ جهانی است، می‌گوید: «من از قبل هم در اردو بودم با مصدومیت کتفم مجبور شدم جراحی کنم و دور بمانم. بعد هم دوباره دعوت شدم و جواب اعتمادش را در لیگ جهانی و بازی با ایتالیا دادم. اتفاق خوب در تیم‌ملی، اعتماد بین بازیکنان با سرمربی بود. ولاسکو خودش را ثابت کرد. به خاطر همین وقتی حرفی می‌زند همه می‌دانند که به نفع تیم است و بازیکنان هم با دل و جان کار می‌کنند.»
    قائمی: از رفتن ولاسکو ناراحتم
    فرهاد قائمی، دریافت‌کننده تیم‌ملی والیبال را ولاسکو در انتخابی المپیک رو کرد. به رغم همه انتقادها پایش ایستاد و حالا نتیجه‌‌اش را می‌بیند. او هم دوست ندارد خبر درست باشد: «دوست دارم رفتن ولاسکو درست نباشد. ما حالا به اخلاق هم آشنا شده‌ایم. ارتباط خوبی بین بازیکنان و ولاسکو وجود دارد. به همین خاطر حرف که می‌زند می‌دانیم چه می‌خواهد.»
    او وقتی خبر را شنیده فکر می‌کرده شایعه است اما با دیدن خبر سایت فدراسیون خیلی رو به راه نیست: «اول فکر می‌کردم رفتن او در حد حرف باشد اما با دیدن خبر سایت فدراسیون متوجه شدم قضیه خیلی جدی است. وقتی رئیس‌جمهور آرژانتین خواسته برگردد واقعاً فکرم مشغول شده. ناراحتم.» او نمی‌داند با رفتن او چه می‌شود: «همه بچه‌ها دوست دارند ولاسکو بماند. هیچ وقت به رفتن او و آمدن مربی جدید فکر نکرده‌ام. ولاسکو خیلی زحمت‌ کشید و او به نکات ‌ریزی اشراف دارد که تأثیر زیادی روی نتیجه می‌گذارد.»
    دریافت‌کننده تیم‌ملی امیدوار است دو طرف برای ماندن ولاسکو به توافق برسند: «همه چیز به تصمیم رئیس فدراسیون برمی‌گردد. تصمیم او قابل احترام است اما من دعا می‌کنم که ولاسکو بماند. می‌خواهیم سال آینده هم با او در لیگ جهانی و قهرمانی جهان شرکت کنیم.» او معتقد است ولاسکو برایش زحمت زیادی کشیده: «برای انتخابی المپیک به من اعتماد کرد و در ترکیب قرار گرفتم. او با تمرینات تاکتیکی و روانشناسی به من اعتماد به نفس داد تا فشار مسابقه‌ها را تحمل کنم.»

17. 2 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ولاسکو شنبه با ايران خداحافظي مي‌کند

آخرين نشست خبري سرمربي تيم ملي واليبال ايران روز شنبه هفته آينده برگزار خواهد شد.

به نقل از سايت فدراسيون واليبال، با قطعيت يافتن پايان همکاري خوليو ولاسکو با ايران، اين سرمربي پرافتخار جمعه شب به تهران مي‌آيد و پس از برگزاري جلسه نهايي با مسئولان فدراسيون کشورمان ساعت 10 صبح روز شنبه در سالن آمفي تئاتر هتل آکادمي فوتبال با رسانه‌ها سخن مي‌گويد و از مردم ايران نيز خداحافظي خواهد کرد.

قرارداد ولاسکو به توافق طرفين فسخ مي‌شود و وي تنها تا پايان سال 2013 که به عنوان سرمربي با تيم ملي ايران فعاليت کرده، دستمزد ماهانه اش را دريافت کرده است.

19. 2 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •