تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: خرید محافظ یا استابلایزر

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض خرید محافظ یا استابلایزر

با سلام
    راستش چون این قطعات رو برا کامپیوترم میخواستم توی این قسمت پست زدم
    دوستانی که تجربه دارن چه مارک و مدلی بخرم که کارش درست باشه؟
    خودم چند مدل از این محافظ ها رو تست کردم اصلا به درد نمیخورن
    یه مدل هم خریدم که هوشمند هست اون دیگه بدتر گاهی اوقات قاطی هم میکنه
    حالا با این اوصاف تا 50 تومن چه محافضی پیشنهاد میکنید
    رفتم سراغ استابلایز برا یه کامیپوتر خونگی خیلی گرون بود اگه استابلایزری هست که کمتر 100 باشه و کارش درست معرفی کنید احتمالا به جای محافظ اون رو بخرم
    با تشکر

3. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دیدم همش رو هم خوندم یه چیزایی دستم اومده ولی یکم اطلاعات اونجا قدیمی هست و اینکه قیماتیی که توش هست برا دلار 1000 تومنی هست الان دیگه اون قیمت نیستن مثلا توی اون تایپیک استایلایزر رو زده بودن 100 تومن ولی همون مدا رو الان پرسیدم 275 تومن هست که برا یه کامپیوتر خونگی واقعا زیاد هست
    گفتم تایپیک جدید بزنم ببینم الان چه مارک هایی تو بازار پیدا میشه کدوما خوبن و قیمتا حدودش چطوری هست
    با تشکر

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دیدم همش رو هم خوندم یه چیزایی دستم اومده ولی یکم اطلاعات اونجا قدیمی هست و اینکه قیماتیی که توش هست برا دلار 1000 تومنی هست الان دیگه اون قیمت نیستن مثلا توی اون تایپیک استایلایزر رو زده بودن 100 تومن ولی همون مدا رو الان پرسیدم 275 تومن هست که برا یه کامپیوتر خونگی واقعا زیاد هست
    گفتم تایپیک جدید بزنم ببینم الان چه مارک هایی تو بازار پیدا میشه کدوما خوبن و قیمتا حدودش چطوری هست
    با تشکر
    اینم ببین [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

کس دیگه ای نظر نداره؟
    یه نفر که تجربه خرید داشته باشه و بدونه چی خوب هست
    با تشکر

9. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ضمن تشکر بابت سایت هایی که معرفی میکنید میخواستم بدونم شما خودتون هم از این محصولات استفاده کردید؟
    الان مثلا بین این سه شرکت کدوم مهتر هستن؟
    فاراتل - پیشرانه - سارا
    دو تای اول رو شنیده بودم ولی سومی رو نشنیده بودم اما سایت خیلی خوب و کاملی داشت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ضمن تشکر بابت سایت هایی که معرفی میکنید میخواستم بدونم شما خودتون هم از این محصولات استفاده کردید؟
    الان مثلا بین این سه شرکت کدوم مهتر هستن؟
    فاراتل - پیشرانه - سارا
    دو تای اول رو شنیده بودم ولی سومی رو نشنیده بودم اما سایت خیلی خوب و کاملی داشت
    منم مثل شما در مرحله انتخاب هستم و تا اینجا به این نتیجه رسیدم که یا باید استابلایزر سروو موتور بخرم یا اصلا نخرم !

12. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اوکی
    توی سرچ ها دیدم نوشته بودن استابلایزر سروو موتور خوب هست اول اینکه این چه فرقی میکنه با مدل های دیگر استابلایزر؟ مگه معمولی ها چه ساختاری دارن این چه ساختاری؟ دوم اینکه تلفظ درستش این کلمه سروو چی هست؟(معادل انگیلیسش چی میشه؟) این رو پرسیدم اگه جایی رفتم اشتباه نگم این کلمه رو
    بعد به نظرتون چه چیزی بین استابلایزر و ups گیر میاد؟ منظرم این هست که با توجه به کارم من فقط استابلایزر جوابگو هست ولی اگه وسیله ای باشه که عین همین استابلایزر باشهع ولی وقتی برق رفت انقدر انرژي داشته باشه که کامپیوتر رو هابرنت کنه عالی میشه(چون اصلا روشن بودن کامپیوتر بعد از برق خیلی به کارم نمیاد فقط در حدی که هایبرنت بشه کارم راه میافته
    با تشکر

14. این کاربر از mrmmnb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اوکی
    توی سرچ ها دیدم نوشته بودن استابلایزر سروو موتور خوب هست اول اینکه این چه فرقی میکنه با مدل های دیگر استابلایزر؟ مگه معمولی ها چه ساختاری دارن این چه ساختاری؟ دوم اینکه تلفظ درستش این کلمه سروو چی هست؟(معادل انگیلیسش چی میشه؟) این رو پرسیدم اگه جایی رفتم اشتباه نگم این کلمه رو
    بعد به نظرتون چه چیزی بین استابلایزر و ups گیر میاد؟ منظرم این هست که با توجه به کارم من فقط استابلایزر جوابگو هست ولی اگه وسیله ای باشه که عین همین استابلایزر باشهع ولی وقتی برق رفت انقدر انرژي داشته باشه که کامپیوتر رو هابرنت کنه عالی میشه(چون اصلا روشن بودن کامپیوتر بعد از برق خیلی به کارم نمیاد فقط در حدی که هایبرنت بشه کارم راه میافته
    با تشکر
    servo motor
    عبارت " استابلایزر پله ای " رو سرچ کن توی موتور جستجو
    درکل محافظی بهتره که زمان كنترل و مرور ولتاژ پایین-تری داشته باشه ! اگه نمیخوای زیاد هزینه کنی بدنبال یک محافظ معمولی با زمان عکس العمل نسبت به تغییرات ولتاژ خیلی پایین باش ! حالا من موندم به گفته های کدوم شرکت سازنده در مورد محصولاتش میشه اعتماد کرد آخه تجربه کار با محافظهای یخچال پیشرانه (همونایی که داخلشون رله داره) رو داشتم با وجود اینکه نوسان برق حاصل از جوشکاری خیلی بالا بود اما هیچ عکس العملی نشون نمیدادن !!!

16. 2 کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •